Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Amiinn Ovülasyon testi yapacaksın ya canım yumurtlama masajı da yap bence eminim etkisi oluurr

neler kullanıyorsunu peki
ne zamandır deniyorsunuz
inşallah rabbim bize de nasip edecek
Canım şöyle; Biz evlendikten 5 ay sonra fark ettik sayı düşüktü çok fazla ilaç vs kullandık çoğu aklıma gelmiyor .. Proxeed plus aylarca kullandı eşim evicap falan bende keçi boynuzu kaynatıp suyunu içirdim , keçi boynuzu suyunun çook faydası oldu . Denemediyseniz araştırın bi derim . Sayımız 2 katındna fazla arttı , Sonra öğrendik ki morfoloji bozukmuş .. merional iğne falan kullandık ama sayı artıyor morfoloji düzelmiyor Şuan Q enzim Q10 kullanıyor bakalım

birebir aynı şeyleri kullanıyoruz 4 aydır daha test vermedik
keçi boynuzunu sadece hiç denemedim istiyorum inşallah bu ay o kür e başlamak
ya ben söylemesem ilacı bile içmicek herif böyle kür yapıp yanına gittiğimde aynı tepkileri verirse diye uyuz oluyorum kendi kendime
o yüzden yapasım gelmiyo

Tadı çok öyle kötü değil harekteliliği ve sayıyı gözle görülür bir şekilde etkiliyor
Erkekler biraz bu konularda sinir bozucu olabiliyor
Sizin sorun da morfoloji mi

Tadı çok öyle kötü değil harekteliliği ve sayıyı gözle görülür bir şekilde etkiliyor
aslında bence sorunumuz varikosel
ama ele gelmediği için sadece ultrasonda çıktığı için doktor ameliyata gerek yok dedi
derecesi küçük ama reflü var bence değerleri çok etkiliyo
bizim ileri hız sıfır
morfoloji 1

sayımız olması gerekenden iki kat fazla bu arada
bence mantıken sperm çıkış yaparken varkoselli damardan dolayı hasara uğruyor
bir doktora daha gitmek istiyorum aslında bu varikosel için

amin arkadaşım amin
2 yıl uzun bir süre bizimde o kadar o kadar oldu
ama benim eşimde sorun var
hangisi daha iyi bilmiyorum kimisi sebepsiz yere olmamasının da çok zor olduğunu söylüyor
Evet cok zor herkes diyo iste kafana taktigin zaman olmaz diye ama takmamam elde degil gercekten kac kez denedim dedim artik bosver falanda olmuyo nasip artik nediyelim hayirlisi olsun insallah sizde tez zamanda hayirli haberler alirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…