Hamile kalmak istiyorum

Ya siz şaka mısınız hamile kalmak istiyorum diyen birine yazdığınıza bakar mısınız neden ayrı post açmayı düşünmediniz empati kurun biraz ya bu kadar da anlayışsız olunmaz ki
Yaaa yorumunuz naifliğiniz duygulandırdı ama cidden o arkadaş için sevindim öyle şeyler düşünmedim çok ama çok teşekkür ederim bu tatlı inceliğiniz için ben değil bir çok insan bundan bile çok etkileniyor dikkatli olmakta fayda var arkadaş çok haklı

Ya siz şaka mısınız hamile kalmak istiyorum diyen birine yazdığınıza bakar mısınız neden ayrı post açmayı düşünmediniz empati kurun biraz ya bu kadar da anlayışsız olunmaz ki
Konudaki bütün yorumları okumadınız herhalde çoğu kişi gebelikle alakalı konuşuyor siz kimsinizde benim soruma karışıyorsunuz istediğimi sorarım cevaplamak isteyen cevaplar sana mı kaldı tasası , biraz büyüyün ya sizene kardeşim senmi açtın konuyu sanki mesajalrı tektek okudum ve yazmak istedim sanane

Ayrıca bu platformda herkes herşeye açık konuşuyor adı üstğnde kadınlar klubğ birbirine yardımcı olmak amacıyla kullanıyor siz ze zorbalık peşindesiniz kendisi rahatsız olduysa söyleyebilir avukata ihtiyacı yok herleye burun sokacaksan kullanma kardeşim bu uygulamayı

Aslında arkadaşın demek istediği kötü bi şey değil bu şekilde birbirinize karşı tavır göstermenize gerek yok karşılı anlayış herşeyden önemlidir hanımlar hepimiz aynı şeyleri istiyoruz

Rahatsız olduysan senin söylemen önemli bi başkasındrğik hem ben direk olarak sana yazmadım sorumu yorumlarda aktif olunca buraya yazdım rahatsız olduysan silerim yani 3. Bir kişinin karışması saçma , İnşallah Allah sanada yaşattırır anneliği

Amin canım benim ben hiç rahatsız olmadım ama herkes benim gibi olmaya bilir daha hassas insanlar var bu hayatta yıpranan arkadaş ona istinaden demiş bence büyütmeye de gerek yok rabbim zamanı gelince hepimize yaşatacağına eminim ben bu güzel duyguyu

Hassas sa eğer bu uygulamayı kullanmaması herek çünkü bu tür sorular genellikle her konuda var , bizde aynı şeyleri yaşıyoruz bende 1.5 yıldır bebek için uğraşıyorum ama hiç kimseye bu şekilde tepki vermiyorum onunda beni anlaması gerekti .

Evet olsun birbirimize karşı empati duyalım ve sakin olalım gerginliğe gerek yok bence

ben de bunu yaşamış biri olarak eleştiririm biraz empati duyun bu post sahibi rahatsız olmamış nahifliğinden ama sizin bunu yazmanız hiç doğru değil neyse inşaallah bu durumu anlamak zorunda kalmazsınız ne diyim 1,5 sene ne ki 5 sene sonra çocuğum oldu inşaallah bunu anlayacak kadar beklemezsiniz

Merhaba arkadaşlar 1 yıldık bebek istiyoruz fakat olmuyor yumurtam çatlamıyor çatlamadığı içinde kiste dönüşüyor bende geçen ay 5 gün femera kullandım doktor çok güzel büyümüş hemen çatlataladım dedi iğne yaptı fakat yine çatlamamış ve o yüzden de yine kist oluşmuş yardımcı olabilir misiniz çatlatması için ne yapmam lazım her ay aynı sorunu yaşıyorum

En azından sen yaşamışsın anneliği tatmışsın konu sahibi rahatsız olmamış sen neden rahatsız oluyorsun benimde kendi konularıma bu tarz şeyler yazılıyor ama ben iyi yaklaşıyorum ve yardımcı oluyorum sizin gibi burnumu sokmuyorum ha birde lütfen kendi haytınızı başkalrıyla kıyaslama yaparak konuşmayın allah size o zamanda vermiş oturunda şükredin !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…