Hamile kalmak istiyorum

Aynı durumu yaşıyoruz aynı şekilde bende de pcos felan yok dedi doktor ama evlendiğimizden beri bir gebelik durumu söz konusu değil biz kalbimizi Allah’a teslim ettik en güzel en doğru zaman da bizi bulacak inşallah bebeklerimiz

Kızlar ben erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama regl ağrısı gibi ağrı yaşıyorum iki gündür bu. Gebeliktenmidir yaşayan varmı

Teşekkür ederim gebelikte yaşanması normal ozaman değilmi

Tebrik ederim belki yerleşiyordur bebek istersen bi doktora git farklı bi şey olmasın
Vallahi daha önce hiç gebelik yaşamadım bilmiyorum ama erken hamilelik dönmelerinde normal diye düşünüyorum herkes öyle söylüyor çünkü yinede kontrolü ihmal etmeyin sağlıkla kucağınıza alın inşallah bizede dua etmeyi unutmayın

Rahim filmi çektirdiniz mi

Kızlar ben erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama regl ağrısı gibi ağrı yaşıyorum iki gündür bu. Gebeliktenmidir yaşayan varmı
Ya siz şaka mısınız hamile kalmak istiyorum diyen birine yazdığınıza bakar mısınız neden ayrı post açmayı düşünmediniz empati kurun biraz ya bu kadar da anlayışsız olunmaz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…