Hamile kalmak istiyorum genovita tb60 takviye kullanıyorum

numunehas

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
180
32
23
Hamile kalmak istiyorum Şubat ayında kürtaj oldum sonrasında gebelik kolay olur dendi ama hala oluşmadı ovulasyon testiyle denedim geçen ay olumsuz oldu bu ay bıraktım sadece genovita takviye kullanıyorum.
Kullanan var mı faydalı oldu mu yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hamile kalmak istiyorum Şubat ayında kürtaj oldum sonrasında gebelik kolay olur dendi ama hala oluşmadı ovulasyon testiyle denedim geçen ay olumsuz oldu bu ay bıraktım sadece genovita takviye kullanıyorum.
O takviye ne işe yarıyor bilgilendirir misiniz?

Merhaba bende kullanmaya başladım Dr.'umun önerisiyle başladım daha önceden kullananlarda olumlu sonuç alan var mı acaba ?

esim kullandı. 2. pakedin yarısında hamile kaldım. ben farklı bir takviye kullanmistim

esim kullandı. 2. pakedin yarısında hamile kaldım. ben farklı bir takviye kullanmistim
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız bebeğinizi 🙏Benim Eşimin değerleri iyi olduğunu ovrendik. Böyle Olduğu için Dr.sadece benim kullanmamı istedi tahlil öncesi ikimizinde kullanmasını önermişti sonuçlar iyi gelince ben tek devam ediyorum.
İlk defa böyle bir takviye deniyorum burdan yapacağım detayları herkese bilgi olması için.

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız bebeğinizi 🙏Benim Eşimin değerleri iyi olduğunu ovrendik. Böyle Olduğu için Dr.sadece benim kullanmamı istedi tahlil öncesi ikimizinde kullanmasını önermişti sonuçlar iyi gelince ben tek devam ediyorum.
İlk defa böyle bir takviye deniyorum burdan yapacağım detayları herkese bilgi olması için.
ben araştırmıştım bu arada. bayağı başarılı bir takviye. insallah sizde de güzel sonuclar verir 🩵

İçinde inositol yoksa ek olarak içmeni tavsiye ederim yumurta kalitesini arttırıyor yumurtaları büyütüyor hücre yeniliyor vs. Eşinde bir sorun yoksa bile kabak çekirdeği ve pekmez yesin

Eşimde sorun yok benim. Aslında bende de yok. Tüp bebek tedavisine başladık. 14 yumurta toplandı ama ilerlemedi. Yumurta kaliteli değil. Embriyo oluşmadı. Tavsiye eder misiniz

X