Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

BıKERE SALAK YALIŞLIKLA ARADI SAAT 12 KIZ BıZDE AÇTI ARKADAŞ TELı KADIN SESLERı FELAN GELıYO GÜLÜŞMELER GELıYO SAONRA ARKADAŞ KAPATIP ARADI ADAM AĞZINA GELENı SAYDI SEN BENı NASIL TAKıP ETTıRıRSıN BENı OYUNA GETıRıN DıYE NE OLDUĞUMUZU ANLAMADIK SONRA arkadaşların evindeydim karısının sesydi o demiş bizim safta inandı off bişde denmiyo

yaw ne adamlar var bulmuşta bunuyorlar gerizekalılar ...3 kaşık beyinleriyle iş çeviriyor işte bu tipler...sopalık valla bunlar...bekarken tam feministtim valla yine duygularım kabardı...evlenince biraz erkeklere karşı yumuşadım ama böylelerini duyunca acıyorum salaklıklarına......
ulen senin gibi adamları aldatcak olsa bu kadınlar ruhunuz duymaz beeeee nankörrrlerrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ya hayır görseniz kızı ve oğlanı bu kız bu oğlana hiç uymamış dersiniz çok farklı bir yaşam tarzları var ona rağmen kız tamam yeterki mutlu olalım dye uğraşan biri yeri geldi aç kaldılar bir ekmeği birlikte paylaşıp yediler bayağa sıkıntı çektiler hep borç hep borç onu bilke gitti kız kendi üzerine kredi çekti yeterki rahatlıyalaım diye hayır aldattığı kızı görseniz kızın tırnağı olamaz bu kadar diyorum yani o değil kız bekar yazında düğünü olacak yaaaa gelmiş kıza eşinle ayrılacakmışsın sen kafanı yorma ben sana istanbuldan koca bulurum diyor ya ben bu kızı inan döve döve mahvederim bu kadar yüzsüzlük olmaz resmen bilyorsun neden böyle olduklarını gelmiş birde neler diyor yaaaa

evet canım çok iyi oldu
bak ne diyecem sen geçenlerde test sonuçlarınla ilgili olarak drgiderseniz sorarmısınız felan demiştin ya canım
doktorlar sitesi diye bir yer var sanırım uzman tv felan var oralarda sorunu soruyorsun bir sürü dr var cevaplıyorlar canım hiç denedinmi ben linklerini bulursam sana vereyim evdeki pcde var ama burda yok olmazsa özelden atarım sana
doktorsitesi.com 2009 - Türkiye'nin en büyük sağlık platformu! canım bu siteye soru soruyorum ben ok güzel cvplıyolar

merhabalar kıslar ben geldim geçmişi okuyordum biraz geç kaldım ösür dilerimfisfisfisfisfisfis

evet canım çok iyi oldu
bak ne diyecem sen geçenlerde test sonuçlarınla ilgili olarak drgiderseniz sorarmısınız felan demiştin ya canım
doktorlar sitesi diye bir yer var sanırım uzman tv felan var oralarda sorunu soruyorsun bir sürü dr var cevaplıyorlar canım hiç denedinmi ben linklerini bulursam sana vereyim evdeki pcde var ama burda yok olmazsa özelden atarım sana

OK CANIM SAĞOL YA REVİR COM DİYE BİR YERE SORDUM AMA CEVAP GELMİYOR YANİ ÇOK GEÇ GELİYORMUŞ DEDİĞİN YERE DE BAKARIM... ÖPTM. SAĞOL
opuyorumnanaktan

iyim csnım sen nasılsın yarın dr gitcem heyecan sardı :))) bi iğne vuruluyorum ama neden kullandığımı sormak aklıma gelmedide gitmişek sorayım bi zahmet çok safım ben yaa -tatlicadiarzu-

olur bazen öyle bende sorucağım en önemli şeyleri sormayı unuturum hep heycandan -tatlicadiarzu-

BİKERE SALAK YALIŞLIKLA ARADI SAAT 12 KIZ BİZDE AÇTI ARKADAŞ TELİ KADIN SESLERİ FELAN GELİYO GÜLÜŞMELER GELİYO SAONRA ARKADAŞ KAPATIP ARADI ADAM AĞZINA GELENİ SAYDI SEN BENİ NASIL TAKİP ETTİRİRSİN BENİ OYUNA GETİRİN DİYE NE OLDUĞUMUZU ANLAMADIK SONRA arkadaşların evindeydim karısının sesydi o demiş bizim safta inandı off bişde denmiyo
böyle insanların o gözlerini oymak lazım varya sinirlerim altüst bugün vallaaa
ESCALESCİM iyiyim canım sağol bu ara sınavlar yakın öğrencilerle uğraşıyorum ne doktora ne muayene gidemiyorum.... bu arada yeni hamileler varmı geçmiş sayfaları okuyamadım. belenayın listeleri yok görünürde....

yok gülüm daha beklemede olanlarımız var anacım

evet canım arkadaşımı bi görsen manken gibi becerikli ama kocası işsiz bi evi var oda annesinin kzıda çalıitırmıyo ama maşallah meyhanedeen çıkmıyo kız arayıca çık hayatımdan diyo kız gidince azorla alıp geliyo off offf:eek:klava:

ayyyy çıldırıcam böyle şeyleri duydukça...afedersiniz ama böyle şerefsizler çookk...
ya dönmesin o adama zorla diye bişey yok..acizlik yapmasın valla ayrılsın o adamdan...gerekirse olay çıkarsın....öylelerine biraz diş gösterince kedi gibi kuyruğunu sıkıştırır merak etmesin...olay çıkarıp polisi arasın hemen...boşanma davası açsın ayy korkmasın ben olacaktım kiiii.....
laf aramızda bekarken bi erkek arkadaşım vardı ayrılmıyordu benden ama ne rahatsızlıklar vermişti en sonunda cinnetmi geçirdim ne oldu bilmiyorum dövmüştüm resmen adiyi))))hehehe))))bide astsubaydı silahı neyim vardı dedim şimdi defol yoksa o silahı alıp öldürcem seni..bide askeriyeye gidip rezil etmiştim onu )))belki bende rezil oldum ama 1 kere..bidaha aramadı..kurtulmuştumhihoyyythihoyyyt
beni gördüğün yerdede yolunu değiştireceksin yoksa olay çıkar demiştim...cidden bikez carfourda karşılaştık yanındada kızarkadaşı vardı karşı masada oturuyordu.5dkıka sonra kalkmış))))hihoyyythihoyyythihoyyyt

dr un heralde kendisi çatlasın diye bekledi. 13. günde çatlamamsı normal değilmi belki dün çatlamıştır. kasık ağrısı falan hissettinmi?
sabah kasık ağrısıyla uyandım sabah..ama bilmiyorum ki çatladımı..yoksa ben çatlayacağım az kaldı..kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı 3-4 gündür ateş basıyoı ayaklarımın altı çok yanıyor.fisfisfis

orays şekerim hoşgeldiniz kızlar nasılsınız biz topiği böyle gördükce bomba gibiyiiizzzzzzz

yaptırmakta fayda vardır heralde ne kadar tutuyor pahalı birşeymi?

YOK CANIM ÖZEL HASTANELER YAPARSA 280 FALAN AMA ÜNİVİRSİTE HASTANELERİ YANİ ARAŞTIRMA HASTANELERİ ÜCRETSİZ YAPIYOR. TABİKİ YAPTIRMAKTA FAYDA VAR EŞLERİN BİRLİKTE YAPTIRMASI GEREKİYOR AMA BEN YANLIZ YAPTIRMIŞTIM...SAĞLIKLA KAL:içelim:

o heriften sonra feminist olmuşum farkında olmadan..ta kii canım kocacığım karşıma çıkana kadar....bitanem benim allah başımdan eksik etmesin canımı))))
onuda ilk tanıştığımda terslemiştim..erkeklere düşman olmuşum meğer)))hehehe))kavgadan aşka dönüştü bizim ilişkimiz yanii)))))))))))))

öyle bende diyom babasından yerler kaldı kıza kirası bile yeter daha 27 yaşında iş hayatıda olmuş önce pekala işte bulabilir hem severekte evlenmemişler neden çekiyo anlamıyorum çocukta yok parasıda yok ama işte bişi denmiyo sebep sen oluyosun

kızalr mrb geldımmmm sohbetınıze dalıyorummmdelikafadulden
nasılsınızzzhihoyyyt
hoşgeldin canım nnasılsın bakalım

merhabalar kıslar ben geldim geçmişi okuyordum biraz geç kaldım ösür dilerimfisfisfisfisfisfis
kız ne özür dilemesi olsun yeterki gelin anacım

ayy topiği böyle görünce içim coştu valla
hiç deme gitsin canım yaaaa
sabah kasık ağrısıyla uyandım sabah..ama bilmiyorum ki çatladımı..yoksa ben çatlayacağım az kaldı..kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı 3-4 gündür ateş basıyoı ayaklarımın altı çok yanıyor.fisfisfis

kız inşallah çatlamıştır canım benim yaaa a

X