Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hadii aa o derece benziyorsun yanii....abin bile tanımadıysa seni..

Canım aslında bana sorsan ben kendimi kimseye benzetemiyorum.Bana o kadar çok ünlü ismi söylendiki Serpil Çakmaklıdan tut Mine Çayıroğluna Ebru Yaşara kadar bir sürü ünlüye benzetirler.En çok Aydan Şener in adı geçtiği için onu söyledim size.Bazı tipler vardır hani görünce 'aaaa bu birine benziyor' dersin.Millette beni görünce bir birine benzetme arzusu olduğundan sinir oluyorum aslında.Hımm deyip geçiştiriyorum.Hele deüğünlerde falan 'aaaa bak emmimin dıdısının kızına benziyor gördünmü kız ayşeeee ' diyenler olur.Tahmin et o sahneleeri sende sinir olursun.Hele eşim öyle durumlarda çekiştiriyor beni kolumdan iyice bozuluyorum.:çok üzgünüm:

sağol kızlar moarl oldu yuzundekı tek begenemdıgım yon allah gunay yazmasın ama burnum kemerlı belkı estetk yaptrırım doğumdan sonra ama herkes kzıyor ..ayy verırım nülü ıns ankrada 10 aykalaıcam orda adalet akademısı var egıtıme cagrcaklar süpper bır spor salonuna yazılcam savcı olana kadar zayıflarım napıyım:))kızlar ıltıfatlarınıza ayrıca tesekkur ederım gercekten moral oldu saolunn.
meg sen mınyonmusun kızzz tek nülü ve benmıyım balık etli:)

lilufer cnm ya bende iple cekiyorum 17 hazirani bakalim ne olcak bu ay iyi calistik incir kuru iste falan hep ictim bakalim ne olcak

aydanda güzel kadın ahu için aynıs eyı dıyemıcem nülü sen ona benzemıyon kız bence...bence ebru gundes

benbilirim olmadımı kız...ben çıkıyorum şimdilik...sonra yine gelirim belki..yalnızım buakşam canım sıkılırsa açarım...dinleneyim biraz kahve yapıp balkon keyfi yapacağım biraz manzarayı izeyeyim ....kafam dinlensin ....

Hep denge oluyor galiba bu boy konusunda.Bak bizim ailenin kızları ne kadar güdükse eşlerimizde o kadar uzunlar.Çocukları 1.70 olan yok şu anda yeğenlerin boyu 1.60 larda dolaşıyor.Olsun ortada kaldılar güdük olmaktan kurtuldular :roflol:

Canım evet minyonum :)

lilufer cnm ya bende iple cekiyorum 17 hazirani bakalim ne olcak bu ay iyi calistik incir kuru iste falan hep ictim bakalim ne olcak

hadi hayırllısı olsun bakalım...az kalmış nşallah olmuştur...
bende önümüzdeki ay kuru incire devam edeceğim...bence işe yarıyor kuru incir kürü...
1 ay olmazsa öteki ay yine yaparım...bikerede olacak diyede bişey yok canım şartlandırma kendini moral bozulmasın bitane..hayırlısını iste...
bak bana dersimi aldım sesim çıkmıyor illaa olsun olsun diye artık...

ayy olmadı kız valla esımde bende normalız ben 168 esım 178 cocuk 170 olsun yeter baskete falan yollarım zorlarım uzar herhalde..:))) cankuşlar bende kaçtım szie doyum olmaz ödevler kaldı off

hehehe))))))))))güdük demek...))))))))))
benim eşim allahtan 174 falan galiba..diğerleri güdükk)))))))))))hehehe

cıkıyorum bende kız nülü bak siğara içki içme caba harcamasamda korunma sen gene hamiş kalırsın benı yanlız bırakma ok kuzucuk ..kızlarr ıns hemencık bu ay hamiş kalırsınız dualarım sizinlee sizde bana dua edın temmuzda 2 li test var korkuyorummmm öpüldunuzzz

ya o incir çok tatlı olduğu için içmekte zorlandım o yüzden hayt tohumuna başladım bir kaç gündür içiyorum bakalım hayırlısı olsun.İnş. bir faydasını görürüz hepimizde....

içki içmiyorum kız ne içkisi))))))))9hehehe)))))))
sigara yine içmeye başladım ama tektük götürüyorum...kahve içeceğim şimdi yakarım bi cigara...
kız sana yetişecem bakkk)))))))hemenbüyütme karnını:icecream:

Canım inş. ama benim daha zamanım var şimdilik diğer arkadaşların hamiş haberlerini beklemekteyim....

ya o incir çok tatlı olduğu için içmekte zorlandım o yüzden hayt tohumuna başladım bir kaç gündür içiyorum bakalım hayırlısı olsun.İnş. bir faydasını görürüz hepimizde....

inşallah canım inşallah...bana şimdilik musade...belki gelirim yien..mucukladım sizi canlarımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…