Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Niye ay ahu tuğba çekici kadın bence... Ayrıca çokda zeki... Evet kaşın ebruya benziyor dikkatimi çekti fotolarda... Çok hoş....

sağol canımm..
ne bileyim ahu tuğbanın yüzü estetik gelmiyor bana..zekidir belki ama tipini sevmiyorum..fizik güzel kadında ama keşke fiziğim benzeseymiş)))incecik....
seni kime benzetirler peki

benı saclarım sarıyken yanı 3/4 yıl evvel ünvdeyken sibel cana benzetrlerdı simdi pek benzeten olmuyor evdeydım sınavlar nedeyle dertten çirkınleştım galıba:KK43:(( yesıl gözluyum saclarımda kumrall sarısın olucaktım gene işe başlayıp hamile kaldım boya yasakmıs:KK43:((

Ben severim bayanda renkli göz yakışır.Bir kuaföre gitsen çıksan yine aynı olursun canım.Yüz çok değişmiyor aslında vücudumuzda değişmeler oluyor.Hele birde minyonsanız hiç değişmiyorsunuz....

ayytam tahmin ettiğim gibi çıktın kız..gözümde yuvarlak yüzlü şirin güzel bir yüz canlamıştı seninle ilgili...
eve çok tatlısın çok güzelsin...biraz kılo versen afetsin.......

bebeişin sana benzesin inşallah çok beendim seni...tipimsin canım))))hehehe)))

sağol canımm..
ne bileyim ahu tuğbanın yüzü estetik gelmiyor bana..zekidir belki ama tipini sevmiyorum..fizik güzel kadında ama keşke fiziğim benzeseymiş)))incecik....
seni kime benzetirler peki

Göz yapısının belirginliğinden ötürü her gören 'seni bir ünlüye benzetiyorum' der hep ama büyük çoğunluk Aydan Şener diyor.Face e ilk üye olduğumda kendi resmimi koymaya cesaret edemeyip aydan şeneri koymuştum inan bütün herkes aaa bu bizim kız deyip eklediler hep.Bırak arkadaşları abim bile o resimdekinin ben olduğumu düşünmüş,tanıyamamış kaç yıllık kardeşini.

saol nülü kız erkek olsan alırıdn benı canışkom...valla kendıomı güzel bulmuyrdumm saol ıyı oldu kız ahh kılo versemmm dur birde yakın cekım buluyum onu eklıyım cıkıyım olacak okadarı izlicem:)

meg monyon dıyınce ben kısa ve zayıf anlıyorum ben balık et oldugum için hatta balınaya egilim var bu aralar..saol canıkomm

Göz yapısının belirginliğinden ötürü her gören 'seni bir ünlüye benzetiyorum' der hep ama büyük çoğunluk Aydan Şener diyor.Face e ilk üye olduğumda kendi resmimi koymaya cesaret edemeyip aydan şeneri koymuştum inan bütün herkes aaa bu bizim kız deyip eklediler hep.Bırak arkadaşları abim bile o resimdekinin ben olduğumu düşünmüş,tanıyamamış kaç yıllık kardeşini.

hadii aa o derece benziyorsun yanii....abin bile tanımadıysa seni..:nazar:

saol nülü kız erkek olsan alırıdn benı canışkom...valla kendıomı güzel bulmuyrdumm saol ıyı oldu kız ahh kılo versemmm dur birde yakın cekım buluyum onu eklıyım cıkıyım olacak okadarı izlicem:)

ekle hadi....
güzel olmazmısın kızz bence çok güzelsin baksana yüzüne bitane hata yok...maşşallahhh....:nazar:
bebekten sonra kilo ver canım sende..şimdi düşünme ..şimdi almazan anormal olur...

Bak işte biz ailece tam o tarife uyuyoruz :) Kısa,zayıf cici bici bir şeyiz işte :) Aydan ın ufak versiyonu :roflol:

ayy ne güzel bizim ailede bitene minyon yoktur..erkekler 190 üzeri bayanar 170 üzeri hep....kiloda ona keza yani....devler ailesi...
eşim benden 1-2 cm uzun allatan...onlardada en uzun eşim buarada ...hepsi kısa boylu...)))erkekleri bile beni kıskanıyor aynı boyardayız hep))heheh)))
bende diyorum sizin sülaleye uzun boylu çocuklar kazandırayım bari diyorum..

X