Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar artık ordan oraya dolaşmanıza gerek kalmadı topiğin kapatılması için yazı yazdım burdan devam edebilirsiniz yazışmaya böylesi daha iyi olacak galiba kimse üzülmesin ikilem olmasın güzel paylaşımlar diliyorum

ayyy kuzum benimm. o toppiği sen açmıştın dimi...şimdi kapattırmak istiyorsun...işte kim şikayet ettiyse bizi çekemeyn çook varr çookkkk:eek:klava:

:1hug:
kızlar artık ordan oraya dolaşmanıza gerek kalmadı topiğin kapatılması için yazı yazdım burdan devam edebilirsiniz yazışmaya böylesi daha iyi olacak galiba kimse üzülmesin ikilem olmasın güzel paylaşımlar diliyorum
yok ablam o nasıl laf
ev sahibi sensin
topiğin taşınırsa geyik bölümüne bizde rahatça konuşuruz yine sana geliriz
biraz yaramaz kızlarız evinide batırıyoz ama kabul edersen sende olacaz inşallah hallolsun sorun :1hug:
burası bizim kardeş topiğimiz :)))
ikiside kapanmasın buda kalsın oda kalsın

bende özledim onlarııı yaaa...yaz sezonu kapnınca gelirler herhalde...
buarada bebiş kimdi ya ben hatırlayamadım ama çok üzüldüm şimdi boşanacaklarmıııı...

inşallah gelirler cnm
bebiş yeni katılan bi arkadaştı
bi anlık sinirle boşanalım demiş eşine eşide kabuletmiş geri dönüşü yok kağıtları imzaladık dedi vedalaştı gitti çok üzüldük

Son düzenleme:
ayyy nekadar acı bişi...üzüldüm cidden bebişe......inşallah vazgeçerler ne diyim...gerçi kağıtlarıda imzalamışlar...

kıslarr pcde sorun vardıı cvp atamadım geçmiş olsun dileyen herkese teşekkürlerimi sunarımm
kayra kıss bendensin bende 15 yasında başladım halen zıkkımlanırımm bırakamıyom da
neyse kıslarr inş yarın görüşürüzz bugun baya bi karaısıklıkk olduu
escaless anacım seni merak ettim sonucların ne oldu duyabildinmi kalp atasını bebişin anacım bizede dua ett olurmuu herkese iyi akşamlarr kıslarr allaha emanet olunn öptüm hepicinizii

ayyy nekadar acı bişi...üzüldüm cidden bebişe......inşallah vazgeçerler ne diyim...gerçi kağıtlarıda imzalamışlar...

sorma canım ona bende akıl erdiremedim halenn koçişe anlattımda yaa bak görüyomusun dioo bide kendimize şükür dioo o sorun etmiyoda ben ediyom sadece bebek bebek die bende koyverdim gitti ne zaman olursa artık oluruna bıraktım

merhaba kızlar bugece kimse yk galiba bende bi bakayım dedim..niran hoşgeldin bak bulmuşsun burayı bende sana özelden adresi atmıştım canım ama sen bulmuşsun bileopuyorumnanaktan..evet artık buraya geçtik öteki toppik ceza aldı geyik muhabbeti yapıyoruz diye..yasakmış.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
öyle nasılsın iyimisin falan filan konu dışına çıkılıyormuş...geyik bölümüne açıldı konu oyüzden istediğini konuşabilirsin burada yaniiizemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus

kadının biri ikiz bebeklerine hamileymiş bi gun kadın parka gitmiş bankta oturuyomus başlamıs bağırmaya parkta görevli polis memuru kadının yanına gelip sormus : hanımefendi ne oldu
kadın da : sancım var doğurucam galiba demiş
poliste hemen kadına : oldugunuz yere uzanın bayan derin nefes alıp verin ve ıkınmaya başlayın demiş
kadında polisin verdiği talimatları yerine getirmiş
polis biraz dha ıkın derken bebeğin kafası gözükmüş ve tam tutup alacakken bebek kafasını içeri sokmus ve yanındakine demişki
: ön kapıda polis var arka kapıdan çıkalım der... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

X