Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hepinize iyigeceler canlarımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ıyı gecleer canoovereliniortak
kadının biri ikiz bebeklerine hamileymiş bi gun kadın parka gitmiş bankta oturuyomus başlamıs bağırmaya parkta görevli polis memuru kadının yanına gelip sormus : hanımefendi ne oldu
kadın da : sancım var doğurucam galiba demiş
poliste hemen kadına : oldugunuz yere uzanın bayan derin nefes alıp verin ve ıkınmaya başlayın demiş
kadında polisin verdiği talimatları yerine getirmiş
polis biraz dha ıkın derken bebeğin kafası gözükmüş ve tam tutup alacakken bebek kafasını içeri sokmus ve yanındakine demişki
: ön kapıda polis var arka kapıdan çıkalım der... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bu nası fıkra kısss delikafadulden

mavi_qozlu, meleksen, scuba ıı GECELER KISSLAR BENıM KOCıŞ MAÇA GıTTı BıR GıRıM DEDıM..

PUFıCıĞıM BEN SENı ıLK DEFA GÖRDÜM DAHA ÖNCEDEN KARŞILAŞMADIK HıÇ SANIRIM..KENDıMı TANITIMM 4 YILLIK EVLıYıM 2 YILDIR BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ POS VAR BENDE ÇOK KıLOLU OLD. ıÇıN GEBE KALAMIYORUM ADETTE OLAMIYORUM..1 AY ÖNCEYE KADAR AŞILAMAYA KADAR HERŞEY DENENDı OLMADI.BENDE TEDAVıYı BIRAKTIMM ŞıMDı BıTKıSEL ÇAYLAR ıÇıYORUM...:eek: RABBıMDEN MELEĞıMı BEKLıYORUM...RABBıM HEPıMıZıN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...

PUFİCİĞİM BEN SENİ İLK DEFA GÖRDÜM DAHA ÖNCEDEN KARŞILAŞMADIK HİÇ SANIRIM..KENDİMİ TANITIMM 4 YILLIK EVLİYİM 2 YILDIR BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ POS VAR BENDE ÇOK KİLOLU OLD. İÇİN GEBE KALAMIYORUM ADETTE OLAMIYORUM..1 AY ÖNCEYE KADAR AŞILAMAYA KADAR HERŞEY DENENDİ OLMADI.BENDE TEDAVİYİ BIRAKTIMM ŞİMDİ BİTKİSEL ÇAYLAR İÇİYORUM...:eek: RABBİMDEN MELEĞİMİ BEKLİYORUM...RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...

amin canım amin cümlemizinn inşş

kadının biri ikiz bebeklerine hamileymiş bi gun kadın parka gitmiş bankta oturuyomus başlamıs bağırmaya parkta görevli polis memuru kadının yanına gelip sormus : hanımefendi ne oldu
kadın da : sancım var doğurucam galiba demiş
poliste hemen kadına : oldugunuz yere uzanın bayan derin nefes alıp verin ve ıkınmaya başlayın demiş
kadında polisin verdiği talimatları yerine getirmiş
polis biraz dha ıkın derken bebeğin kafası gözükmüş ve tam tutup alacakken bebek kafasını içeri sokmus ve yanındakine demişki
: ön kapıda polis var arka kapıdan çıkalım der... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

heheheh)))))))))))))))allah iyiliğini vermesin ayyy çatlıcamm...arka kapım))))))))yuh anacım yaa...

Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar."Bakıcı ne oluyor?" der. Hasta cevap verir. "Şişeleri getirdim abi".

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş.
Doktorlar kendi aralarında. "Bunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi ?"demişler.
Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına getirmişler.
Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyurun beyler, yiyiniz." demişler.
Delillerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış,ötekisi araya girmiş,
"Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!" opuyorumnanaktan

Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar."Bakıcı ne oluyor?" der. Hasta cevap verir. "Şişeleri getirdim abi".

heheheh))))))))))))ayyy buda süperrr yaaa...

X