Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

benim eşim benden daha istekliydi hemde çok eşim 29yaşında ben 25yaşındayım düşün şimdi diyoki düşünmek yok çocuk falan iyice stres yaptık eve tıkandık. bende demiştim sana tatile gidicem ohh sonrası kısmet artık

ewt biliom cnm hayırlısı ya ... kız bak yemin ediyom hiç istemiyo 3 senedir istemedi yani istersen ozaman zor olur şimdi tedaviyi bırakmıyım dedim şeref sözü tek kelime etmem gider alırız bi tane ooo takma kafana diyo

canım üzme beni bizi kimse ayıramaz deme öyle:çok üzgünüm:
sanki çok zor iki topiğimiz var işte canımızın istediği gibi takılalım ne varki burası kardeş topi rakip topik değil adı bile aynı :lepi:

tamam cnm
fire vermeyelim artık
hep bir yerde olalım
teker teker azalıyoruz yadel....sara....osmaniye....bebiş....gize....anaaam yook bünyem daha fazla fireyi kaldırmaz gitmeyin ülee

nilüfer tam gaz geri dömüşsün canım süpersin :lepi:
ama orayada gideriz canımız nereye isterse iki tane evimiz oldu daha ne olsun bundan iyisi şamda kayısı :roflol:

hehehe)))))))))
amann ben burdayım kuzum ciddiyete gelemem kasar beni...

ewt biliom cnm hayırlısı ya ... kız bak yemin ediyom hiç istemiyo 3 senedir istemedi yani istersen ozaman zor olur şimdi tedaviyi bırakmıyım dedim şeref sözü tek kelime etmem gider alırız bi tane ooo takma kafana diyo

evet canım negüzel sevap işlemiş olursunuz..sen takma kafana kafana takmayınca gelir bile belki sizin bebişiniz....
daha evlatlık düşünmeye çok var bitanem ozaman biz düşünelim benimki37 yaşında yani bende 30...10 sene olmazsa 40mdan sonra alırım bende....eşimde 47 olur anacım tam olgun zamanımız.....bebek bakarız negüzel....
boşver düşünme allahım hayırlısını nasibeder zaten hakkımızda....

hayırlısı olsun rabbim fazla aratmasın kimseye napalım dimi... ammmaaaannn
amin cnm :Saruboceq:
bende gitmem bırakmam sizleri canlarım benim
Şeniz
benim eşim benden daha istekliydi hemde çok eşim 29yaşında ben 25yaşındayım düşün şimdi diyoki düşünmek yok çocuk falan iyice stres yaptık eve tıkandık. bende demiştim sana tatile gidicem ohh sonrası kısmet artık
tatilde moral depolarsınız cnm biraz eğlenmek iyi gelir tabiki streste olmayınca inşallah bebişlerinizi kucağınıza alırsınız
bizim bi akrabanın gelini var benimle emsal
2 kere tatile gitti ikisindede dönüşte hemen hamile kaldı
korkusundan daha tatile gitmiyo
oda çok tedavi oluyodu ikiside kendiliğinden oldu tedaviyle değil
bende geldım sekerım ve hala adet olmadıımmm
hoşgeldin cnm
inşallah müjde verirsin bebişim :teytey:
:sm_cool::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool:bi sigara içtim geldim ve düşündüm vildan seni bırakırmıyım lan ben gitmiyorum nan bi yere ama pek sık girmem sölim :dance: :dance: :dance:
kıs sen zıgaramı içiyon :mymeka:
artık repde varmiyosunuzz :eek:klava:

allll al sen benim bugün iki kere yüreğime indirdin.... yumoşlarımı üzdün kesin küçüldüler :)))

kızlar duymadınız galiba anam size haber vermeye geldim siz ayrılma derdine düşmüşsünüz anam nere gidiyonuz hayır anlamadım oranın ciddi bir yer olduğu söylenilmiş bakın burda güzel muhabbetler var güzel arkadaşlıklar oluşturmuşuz illa bölünmemi lazım sizce

escales naber kuzum..kız ne haberi verecksin hayırdır inşallah...
ben anlamadım yada kaçırdım konuyu

ıYı AKŞAMLAR kıslarr hoşçakalın
güle güle cnm Şeniz
kızlar tontişim geldi ayy ben gidiyim öpt sizleri grşrzz
sanada güle güle canım Şeniz
yadel....sara....osmaniye....bebiş....gize.... onlara noldu güle güle nilaycım

yadel........ eşi bebek meselesini kafana çok takıyosun diye girmesini istemiyo çok iyi dünyalar iyisi bir kızdı hemşerim yerim ben onu opuyorumnanaktan

sara....... işten ayrıldı cnm oda melek gibi çok tatlı bi kızdı opuyorumnanaktan

osmaniye..... hem bebek meselesini çok kafaya taktığı için hemde 2 ay boyunca yatılı misafiri olacağı için gelemiycek bi süre
osmaniyeyi yakından tanırsın zaten fazla söze ne gerek var bitanemizdi o bizim canımızdı opuyorumnanaktan

bebiş..... bebekleri olmadığı için eşiyle boşanacaklarını söyledi ve vedalaştı bizimle
gize.... bi müddet ailesinin yanına gidecek cnm net olmadığı için giremiycek opuyorumnanaktan oda bizim can arkadaşımız yarenimizdi

yani hepside .ok iyi kızlardı giremiyolar
onların yerleri zor dolar
hiçbirinide unutmayız ama artık eksilmeyelim diyorum ben yani

Son düzenleme:
anam vildan güldürdün beni valla yazık yumoşlara

kıs sen zıgaramı içiyon :mymeka:

15 yaşımdan beri kullanıyorum ben :nazar:

kociş duysa gebertir beniiiii

yarın göreceez yumoşların üstündeki etkini kaydirigubbakcemile3
çok ayıp çoook
ne poh var sigarada içmeyin ülee bak ben bıraktım
gerçi olsa bitane şimdide ben zıkkımlanırdımya yok malesef :nazar: neyse smileye içirtiyim
yewriiim ağzın kokar
dişlerin kararır
hem yumoşlarını bile etkiler içme vereliniortak

kızlar artık ordan oraya dolaşmanıza gerek kalmadı topiğin kapatılması için yazı yazdım burdan devam edebilirsiniz yazışmaya böylesi daha iyi olacak galiba kimse üzülmesin ikilem olmasın güzel paylaşımlar diliyorum

güle güle cnm Şeniz

sanada güle güle canım Şeniz

yadel........ eşi bebek meselesini kafana çok takıyosun diye girmesini istemiyo çok iyi dünyalar iyisi bir kızdı hemşerim yerim ben onu opuyorumnanaktan

sara....... işten ayrıldı cnm oda melek gibi çok tatlı bi kızdı opuyorumnanaktan

osmaniye..... hem bebek meselesini çok kafaya taktığı için hemde 2 ay boyunca yatılı misafiri olacağı için gelemiycek bi süre
osmaniyeyi yakından tanırsın zaten fazla söze ne gerek var bitanemizdi o bizim canımızdı opuyorumnanaktan

bebiş..... bebekleri olmadığı için eşiyle boşanacaklarını söyledi ve vedalaştı bizimle
gize.... bi müddet ailesinin yanına gidecek cnm net olmadığı için giremiycek opuyorumnanaktan oda bizim can arkadaşımız yarenimizdi

yani hepside .ok iyi kızlardı giremiyolar
onların yerleri zor dolar
hiçbirinide unutmayız ama artık eksilmeyelim diyorum ben yani

bende özledim onlarııı yaaa...yaz sezonu kapnınca gelirler herhalde...
buarada bebiş kimdi ya ben hatırlayamadım ama çok üzüldüm şimdi boşanacaklarmıııı...

X