Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

canım olsun bak benimde 3. günüm ama hepiniz şahitsin,iz ah tüh etmedim ve bu aya sakladım ümitlerimi tamam insanı moali bozuluyo ama hayat allahın bize verdiği nimet bebeklerde hediyesi allah bizden esirgemez hediyesini ama nezman vereceğinide o bilir benim çatlatma iğnesi olmam lazımdı ama dr vurmadı gerek yok dedi başka bi iğne verdi bakalım herşeyde bir hayır var üzülme tammı canım benim ya

sagol canım ya
kızlar iyiki varsınız
hepinizi çokk ama çokkkkkkkk
sefiyom valla:))ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.:1hug::asigim:kaydirigubbakcemile3zemuszemuszemuszemus

ya sırtım inanılmaz dercee ağırıyor anlatamam üstümden silindir geçsede şöyle bi kemiklerim kütürdese ama silindir benim üstümden geçerken devrilir :))) malum kilolar bide ben iş arkadaşımın hamle olduğunuöğrendim şimdi daha kızcağız 21 yaşında 3 yaşında kızı var buda 2 aylıkmış

ben geldim
rüfüş kırmızımı oldun sen yine
canım adam akıllı bi tedavi görüyonmu sen klomen kullan pregnyl falan cnm

anamm vallamı kız hani bi milyoncu varya altınkum yolunda biz onun üstüne geliyoz ama hep denize kırıkiçinde giriyoz:))) çok seviyom didimi hele geceleriniz helede chirs diye bi bar varya hastayım oraya

kız ilter ne barı valla canımı çektirdin arkadaş aradı didime gidelim diye aradı ama hastayım gidemem dedim yaaaaa offffffffffff
kızz otelin barı sıkıldım ofisin içinde söylemesi ayıp wc gittiydim hadi dedim ordanda havuz başına ineyim bardaki çoçuklara bakayım kendime içeçek birşeyler alayım dedim hem hava alırım hemde çıbıldak turistleri görürüm gözüm gönlüm açılır dedimdim gııııııı
adet oldum canım ya:KK43:

dogru da işte olmuyorki :1no2:
biliyorum çok ama çok zor söylemek okadar kolay kii
ama ben kendimi çok şanslı hissediyorum çünki beni anlayan bir sürü güzel arkadaşım var benimle aynı kaderi paylaşıyorlar beni en iyi onlar anlıyorlar ya sizi bulamasaydım ya internetim olmasaydı ozaman ne yapardım ayyyy düşünmek bile istemiyorum kesin psikolojik tedavi görürdümmm

Off benİmde cnmm bİŞİ İstedİİ sÖylemeyecemm.. Ama bİr koktukİ sormayınn.ya psİkolojİl hamİlelİk İsteĞİ sanırım...ben bİr mark. İnİm gelİm...

Yarın sabah test yapıcam gÜnÜm 1 hafta geÇtİ gerÇİ ben zaten adet olmuyorum ama her ay test yapıyorum...dr. Hamİle kalmam İÇİn adet olmam gerekmez demİŞtİ...ne kÖtÜ bİr durum yaa hİÇ bİŞİy bellİ deĞİl...:KK43::KK43:

rufeydacıĞımm her adet olmann bİr Şansın daha olduĞunun gÖstergesİdİr ÜzÜlme vardır her İŞte bİr hayırr...ben kendİmİ bÖyle avutuyorum...
oda güzel :)
ben geldim
rüfüş kırmızımı oldun sen yine
canım adam akıllı bi tedavi görüyonmu sen klomen kullan pregnyl falan cnm

olacam ya önümüzdeki ay gitcem nasipse
bu ay ara verim dinlenim biraz ne diye yorulduysam:jeyyar:

bak hala hava atıyo kız bi gelirsem oraya seni o havuza atarım biz burda leğende bile su göremiyoz

kızz otelin barı sıkıldım ofisin içinde söylemesi ayıp wc gittiydim hadi dedim ordanda havuz başına ineyim bardaki çoçuklara bakayım kendime içeçek birşeyler alayım dedim hem hava alırım hemde çıbıldak turistleri görürüm gözüm gönlüm açılır dedimdim gııııııı

biliyorum çok ama çok zor söylemek okadar kolay kii
ama ben kendimi çok şanslı hissediyorum çünki beni anlayan bir sürü güzel arkadaşım var benimle aynı kaderi paylaşıyorlar beni en iyi onlar anlıyorlar ya sizi bulamasaydım ya internetim olmasaydı ozaman ne yapardım ayyyy düşünmek bile istemiyorum kesin psikolojik tedavi görürdümmm
bede kesin Allah büyük herşeyin bir zamanı var demekki
tamam abyosuncum

vildanım hoşgeldin kuzucum

bizde seni seviyoruz rufeydacım

sagol canım benimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayy gitsem mi acabaaa ama gitsemde denize giremicem hem denizde soğuktur bu sene yaz gelmek bilmedi

anamm vallamı kız hani bi milyoncu varya altınkum yolunda biz onun üstüne geliyoz ama hep denize kırıkiçinde giriyoz:))) çok seviyom didimi hele geceleriniz helede chirs diye bi bar varya hastayım oraya

altınkumdayım zaten ama sen benden iyi biliyorsundur buraları

bak hala hava atıyo kız bi gelirsem oraya seni o havuza atarım biz burda leğende bile su göremiyoz
ayyyy aşk olsun kızzz hiç havamı atarım ben yaa yaparmıyım hiç öyle şey helede sana
kız bu aradabizim otelin havuzu baya bir büyük otelin heryerindende deniz manzarası var kuşadası ayaklarının altında liman felan görünüyor koca koca gemiler geliyor çok güzel oluyor akşam üzeri hele güneş batarken harika oluyor otel bizim :roflol::roflol:
slm cnaım hoş geldinnn

tamam abyosuncum

vildanım hoşgeldin kuzucum

bizde seni seviyoruz rufeydacım
hoşbuldum canım Şeniz
oda güzel :)

olacam ya önümüzdeki ay gitcem nasipse
bu ay ara verim dinlenim biraz ne diye yorulduysam:jeyyar:
aferim boş durmak yok kafanı dersten kaldırma sırnaşık şey
kızzz hani nikah şekerlerimiz nerdeeeee
hoş geldin cnaım cımmm

hemen ekliyorum cnm
hoşbuldum bu arada Şeniz

hoşheldin hulen

biliyom işte hafta sonu cumadan çıkıyoz pazartesi sabah yola çıkıp işe geliyoz yoksa uzun kalamadık malesef:KK43:

X