Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

belenay yaaa biz şimdi ne yapacaz hakketen yaaa offf kafam karıştı topiğimize bize nazar değirdiler nasıl olacak kimse oraya gidip yazı yazmaz ki yaa burda zaten herşeyi konuşuyoruz olmaz yani nasıl olacak offf offf

kafa karışacak bişey yok canım nerde yazmak isterseniz orada yazın sonuçta bu topikte o topikten doğdu bebek yani nerede daha iyi vakit geçirecekseniz orada yazına.s.

bence alet etme zaten buna hakkında yok gibi geliyor bana yanlış anlama beni dost acı söyler ve ben şunu yapardım sanırım senin yerinde olsam 10 kere öleceğime bir kere ölmeyi terçih ederdim hep sustum çok yorum yapmadım durumunla ilgili çünki konuştummu biraz kırıcı olmaktan korktum ama bukadar yapam kendine al karşına kocanı böyleyken böyle demeyi bil ezilme bukadar

yok canım benim sizden başka kimsem yok sırdaşım yok akıl akıldan üstündür derler ben kırılmam küfür etmediğiniz taktirde:)sizin düşünceleriniz benim için gerçekten önemli çünkü ben şuna inanırım bazen insanın kendi kararlarını vermeye bile aklı yetmez başkaları benden daha sağlıklı düşünebilir mesela ben az önce bebeğin belki mutluluk getirebileceğini düşünüyorken şimdi düşünmüyorum haklısınız alet etmek onun sırtından geçinmek bana yakışmaz sakın kırıldığımı düşünme canım arkadaşım sizleri çok seviyorumopuyorumnanaktan

Chen cıĞımm

1. Bence sen Çok ıı deĞılsınnn yanı Çok zor durumdasın Şuanda resmen kandırılmıŞsınn...

2.gerÇekten artık sen kÖtÜ olduĞunu kendını bu konuda rtahatsız hıssettıĞını artık eŞıne sÖyle ve bıŞıler yapmasını bu Şekılde mutsuz olduĞunu ılerıde daha bÜyÜk sorunlarınızın ortaya ÇıkabıleceĞını sÖyle..

GerÇekten senı sevıyor ıse ve olay tÖre ıle ılgılı bır yere varmayacak ıse 1 maaŞla bıle gÜl gıbı geÇınırsınız...

Yeterkı sız ısteyın...

kafa karışacak bişey yok canım nerde yazmak isterseniz orada yazın sonuçta bu topikte o topikten doğdu bebek yani nerede daha iyi vakit geçirecekseniz orada yazına.s.
orası bizim için tabiki daha iyi bulmak bile kolay ama şöylede bir gerçek varki her istediğimizi yazamıyacaz hep kısıtlımı olacak yaaaa ondan diyorum
en güzeli herkez o topiğimizde günde bir iki msj yazsın sonrada burda sohbet edelim bari yoksa oda elimizden gitmesinnn orası ilk göz ağrımız

yok canım benim sizden başka kimsem yok sırdaşım yok akıl akıldan üstündür derler ben kırılmam küfür etmediğiniz taktirde:)sizin düşünceleriniz benim için gerçekten önemli çünkü ben şuna inanırım bazen insanın kendi kararlarını vermeye bile aklı yetmez başkaları benden daha sağlıklı düşünebilir mesela ben az önce bebeğin belki mutluluk getirebileceğini düşünüyorken şimdi düşünmüyorum haklısınız alet etmek onun sırtından geçinmek bana yakışmaz sakın kırıldığımı düşünme canım arkadaşım sizleri çok seviyorumopuyorumnanaktan
kırılmadığına çok sevindim ama şuda bir gerçekki sen şuan kendine söylemeyi korktuğun şeyleri bizden duymak istiyorsun bizden şunu bekliyorsun (ben olsan yani senin yerinde öyle olurdu sanırım ) chen ne duruyorsun bu kahır çekilmez boşan bu adamdan dememizi bekliyorsun belkide ama bunu sana kimse söylemez güzelim bu kararı ancak sen verebilirsin
bebek konusuna gelince anne olmak istediğin her halinden belli ama eğer şimdi bebek yaparsan bu sana fayda vermiyecek zarar verecek ben bunu söylemek istedim

Chen cİĞİmm

1. Bence sen Çok İİ deĞİlsİnnn yanİ Çok zor durumdasın Şuanda resmen kandırılmıŞsınn...

2.gerÇekten artık sen kÖtÜ olduĞunu kendİnİ bu konuda rtahatsız hİssettİĞİnİ artık eŞİne sÖyle ve bİŞİler yapmasını bu Şekİlde mutsuz olduĞunu İlerİde daha bÜyÜk sorunlarınızın ortaya ÇıkabİleceĞİnİ sÖyle..

GerÇekten senİ sevİyor İse ve olay tÖre İle İlgİlİ bİr yere varmayacak İse 1 maaŞla bİle gÜl gİbİ geÇİnİrsİnİz...

Yeterkİ sİz İsteyİn...

evet psikolojim dağıldı iyice sizide üzüyorum kendi dertleriniz kendinize yetmiyormuş gibi özürdilerim hepinizden dertleşicek kimsem yok benide hoşgörün ne olur konuşucam kızlar akşam tabi müsait olursak kötükedihüso bakalım ne diyecek sağolun kızlar yardımların iiçinopuyorumnanaktan

merhaba kızlar cumanız mübarek olsun inş bugün dua eden herkesin duaları kabul olur bu arada topiğimizde kapanmış :dance::dance:

merhaba kızlar cumanız mübarek olsun inş bugün dua eden herkesin duaları kabul olur bu arada topiğimizde kapanmış :dance::dance:
amin canım hoş geldin seninde cuman mubarek olsun nasılsın
cumanız mübaarek olsun arkadaşlar
benim kırmızılar geldi bu sabah:KK43:((((((((
saol canım benim seninde mubarek olsun cumaların
üzülme bitanem hayırlısı değilmiş demekki vardır bundada bir hayır inşallah önümüzdeki ayda hamiş olursun canımmm

amin canım hoş geldin seninde cuman mubarek olsun nasılsın

saol canım benim seninde mubarek olsun cumaların
üzülme bitanem hayırlısı değilmiş demekki vardır bundada bir hayır inşallah önümüzdeki ayda hamiş olursun canımmm

iyiyim canım saol sen nasılsın

hep çıkmaz evet senin dediğin gibi sevgisi var belki ama anne baba korkusu yüzünden bastırıyor bu bi ark var çık git diyor git akılları başına gelsin hiç taviz verme bi süre hiç konuşma paşa paşa dönecek eşin diyor ama bende ya dönmezse korkusuyla bişey yapamıyorum çok yıprandım artık eşimden nefret ediyorum başkalarıda diyorki çocuk herşeyi unutturur onunla oyalanırken anlamazsın bile ne olduğunu kimseyide duymazsın diyorlar belki çocuğum olursa bi aile olduğumuzu anlar ümidiyle çocuk istiyorum bi taraftanda ne yaparım çocukla diye korkuyorum kafam çok karışık işte bilmiyorum korkutmak amaçlı gitsemmi diyorum ya gelip beni almazsa:uhm:

Chencim eşinle konuşurken asla ayrılma lafını etme çünkü sen zaten kararını vermişsin diye üste çıkar ve seni baştan haksız duruma düşürür. Kesinlikle dışarda bi yerde konuşun havanız değişsin sakin bi yer olsun çünkü onunla konuşurken kesin duygulanırsın yani dışarısı olsun. Güzel evlilikler varken hoşsohbet tatlı dil biz niye neyi paylaşamıyoruz diye ben sana aynısını yapsam annemin yanında sana aynısı gibi davram-sam ve annemlerde sana öyle davransalar falan diye örnekler ver asla kırıcı olma o olmadığı sürece. Bide bence kesinlikle bebek olayını askıya al bence çünkü deneyimlerimden biliyorum çevremden çalışıyorsun çocuğuna baktık diye daha çok eziyet edecekler evde olsan bebeğe bakacak vaktini bile bırakmayacaklar çünkü çocuk olduktan sonra insan daha hasas ve duygusal oluyor durmadan aglıyosun hiçbişeye yetişemiyorsun. Bu yüzden bebek olayını askıya al derim ama tedavini asla aksatma iltihap için. Çok üzgünüm ama böyle düşünüyorum senide çok iyi anlıyorum.

Chen cıĞımm Öyle edÜŞÜnme bız tabıı kı ÜzÜlÜyoruz ama ınsanın bazen konuŞması yada bırılerı ıle paylaŞması gerekıyorr..ıÇıne kapanık olup kendını hasta mı edıceksın..lÜtfenn keŞke derdıne derman olabılsek...sen rahat ol konuŞur ken sakın kendını sıkma dua et cnm rabbım senın ıÇın hayırlısını versın gÜlÜm...

Kendınede bır zarar vermeye faaln kalkma ararsın aılenı anlatırsın durumu en kÖtÜsÜ en azından onlar durumu bılırler ıse eŞın belkı davranıŞları deĞıŞır..

Chencim eşinle konuşurken asla ayrılma lafını etme çünkü sen zaten kararını vermişsin diye üste çıkar ve seni baştan haksız duruma düşürür. Kesinlikle dışarda bi yerde konuşun havanız değişsin sakin bi yer olsun çünkü onunla konuşurken kesin duygulanırsın yani dışarısı olsun. Güzel evlilikler varken hoşsohbet tatlı dil biz niye neyi paylaşamıyoruz diye ben sana aynısını yapsam annemin yanında sana aynısı gibi davram-sam ve annemlerde sana öyle davransalar falan diye örnekler ver asla kırıcı olma o olmadığı sürece. Bide bence kesinlikle bebek olayını askıya al bence çünkü deneyimlerimden biliyorum çevremden çalışıyorsun çocuğuna baktık diye daha çok eziyet edecekler evde olsan bebeğe bakacak vaktini bile bırakmayacaklar çünkü çocuk olduktan sonra insan daha hasas ve duygusal oluyor durmadan aglıyosun hiçbişeye yetişemiyorsun. Bu yüzden bebek olayını askıya al derim ama tedavini asla aksatma iltihap için. Çok üzgünüm ama böyle düşünüyorum senide çok iyi anlıyorum.

saolun kızlar gerçekten destekleriniz için bebeği Allaha havale ettim o en güzel zamanımda en müsait zamanımda versin bana:CüvCüv: konuşucam hepinizin dediğini dikkate alıyorum gerçekten çok saolun teşekkür ederim iyiki sizin gibi arkadaşlarım olduopuyorumnanaktan

X