Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar eşinin sperm problemi olan varsa 2 yada 3 inciri geceden zeytin yağına koyun sabah yedirin acayip faydalıymış. ben kendim incir kürü yapıyorum kaynattığım incirleri bi kavanozda zeytin yağına atıyorum eşimde bende yiyiyoruz sabah akşam

ayşencik kaç gün geçti canım benimde 5. gün geldi malesef inşallah hamişsindr sen

chen bence einle ciddi anlamda konuş ve biraz ayrı kalın zaten barışırsanız düzelir ama yürümüyosa zorlamanın alemi yokki dünyaya bikere geliyosun canım bu hayar senin kimse için heba etmeye değmez belki arkadaşlar bana kızacak ama ben böyle arkadaşalrı görğünce üzülğyorum yıllarca düzelir umuduyla ömür tükenip gidiyo Çok üzgünüm çoook

ne oldu rufeydacım geçmişi okumadım ama her neyse takma kafana:) seni seviyoruz canım

Ya bugÜn sayfada bıŞıy mı var 10 dk.da anca aÇılıyor yazdıklarım yarım gıdıyo????

inşallah canımm artık çok yoruldummmmm
çokkkkkkkk
güzelim yapma böyle bak geçen ay benimde adetim geldiğinde çok kötü oldum günlerce ağladım eşim en sonunda dedi ya hamile kalsan bebişine birşey olsa çokdahamı iyi dedi şükret azıcık dedi yıllarca çoçukları olmıyanlar var öyle olsan ne yapacan dedi düşündüm doğru söylüyor hayırlısını dile lütfen bitanem biliyorum bu süreç çok zor insana baya bir ağır geliyor ama bebişinin haberini aldın mı sonra onu kucağına aldınmı hepsini unutacaksın bitanem sen dualarını eksik etme yüce rabbim elbet verecek

kız ilter ne barı valla canımı çektirdin arkadaş aradı didime gidelim diye aradı ama hastayım gidemem dedim yaaaaa offffffffffff

ne oldu rufeydacım geçmişi okumadım ama her neyse takma kafana:) seni seviyoruz canım
adet oldum canım ya:KK43:
güzelim yapma böyle bak geçen ay benimde adetim geldiğinde çok kötü oldum günlerce ağladım eşim en sonunda dedi ya hamile kalsan bebişine birşey olsa çokdahamı iyi dedi şükret azıcık dedi yıllarca çoçukları olmıyanlar var öyle olsan ne yapacan dedi düşündüm doğru söylüyor hayırlısını dile lütfen bitanem biliyorum bu süreç çok zor insana baya bir ağır geliyor ama bebişinin haberini aldın mı sonra onu kucağına aldınmı hepsini unutacaksın bitanem sen dualarını eksik etme yüce rabbim elbet verecek

dogru da işte olmuyorki :1no2:

canım olsun bak benimde 3. günüm ama hepiniz şahitsin,iz ah tüh etmedim ve bu aya sakladım ümitlerimi tamam insanı moali bozuluyo ama hayat allahın bize verdiği nimet bebeklerde hediyesi allah bizden esirgemez hediyesini ama nezman vereceğinide o bilir benim çatlatma iğnesi olmam lazımdı ama dr vurmadı gerek yok dedi başka bi iğne verdi bakalım herşeyde bir hayır var üzülme tammı canım benim ya

Off benımde cnmm bıŞı ıstedıı sÖylemeyecemm.. Ama bır koktukı sormayınn.ya psıkolojıl hamılelık ısteĞı sanırım...ben bır mark. ınım gelım...

Yarın sabah test yapıcam gÜnÜm 1 hafta geÇtı gerÇı ben zaten adet olmuyorum ama her ay test yapıyorum...dr. Hamıle kalmam ıÇın adet olmam gerekmez demıŞtı...ne kÖtÜ bır durum yaa hıÇ bıŞıy bellı deĞıl...:KK43::KK43:

rufeydacıĞımm her adet olmann bır Şansın daha olduĞunun gÖstergesıdır ÜzÜlme vardır her ıŞte bır hayırr...ben kendımı bÖyle avutuyorum...

X