Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ayy gitsem mi acabaaa ama gitsemde denize giremicem hem denizde soğuktur bu sene yaz gelmek bilmedi
sen gitme ben pazar günü gene gidicem sana telefon acarım ben dalgaalrın sesini dinletirim kuşummmm soğuk deniz girme hasta olursunnn :roflol::roflol::roflol:

ilterrrrr şimdi geliyom ama kızım atlasam yarım saatte ordayım şehiriçinden çok kuşadası arabası var:) ama ben hamileelrin canı çeker diye diyom delikafadulden:jeyyar::jeyyar::roflol::roflol::roflol:

imageseker.jpg
buyruuun buyruuun ağzımız tatlansın

bu arada dilnur hiç gelmemiş dikkatimi çekti

sen gitme ben pazar günü gene gidicem sana telefon acarım ben dalgaalrın sesini dinletirim kuşummmm soğuk deniz girme hasta olursunnn :roflol::roflol::roflol:

bu sene havuza girdim ama denizi denemedim bu hafta sonu bi giriyim ısınmıştır belki. gerçi 2 aydır bizim ingilizler giriyorlar denize

şimdi kızlarla toplanıp seni havuza atmaya geliyoruz :eek:klava: sana ceza olsun diye aradığımda 1 saatten önce kapatmıcam artık

anam sen onlara ne bakıyon onlar şubatta güneş görse hemen bikini üstünü çıkarıyo nolcak görgüsüzler sanki bizde yokda ondan açmıyoz :tomato::dilcikar:

Üff ne havuzu yawww bende ıstıyorummmm denız kum gÜneŞŞŞ havuzz ohh vallahı...ne mutlu sana ıltercıĞım...

ayyyy aşk olsun kızzz hiç havamı atarım ben yaa yaparmıyım hiç öyle şey helede sana
kız bu aradabizim otelin havuzu baya bir büyük otelin heryerindende deniz manzarası var kuşadası ayaklarının altında liman felan görünüyor koca koca gemiler geliyor çok güzel oluyor akşam üzeri hele güneş batarken harika oluyor otel bizim :roflol::roflol:
slm cnaım hoş geldinnn

hoşheldin hulen

biliyom işte hafta sonu cumadan çıkıyoz pazartesi sabah yola çıkıp işe geliyoz yoksa uzun kalamadık malesef:KK43:

hoşbulduk kızlar. diğer topik açılmış: bazıları orada. siz neden buradasınız? ikiye mi bölündük???
bi de orada sadece hamilelikten falan mı konuşulacakmış ne? bu ne yaaa

:roflol:ben kovulduğum yere dönmem beni ararsanız ben burdayım anacım burda yaşlanıp burda ölcem ben -tatlicadiarzu-:1closedeyes:laelaelaelaelaesositosositoyasakkelime:roflol:

ilterrrrr şimdi geliyom ama kızım atlasam yarım saatte ordayım şehiriçinden çok kuşadası arabası var:) ama ben hamileelrin canı çeker diye diyom delikafadulden:jeyyar::jeyyar::roflol::roflol::roflol:
gel kız onlarda gelsin ben hepinizi ağırlarımmm

bu sene havuza girdim ama denizi denemedim bu hafta sonu bi giriyim ısınmıştır belki. gerçi 2 aydır bizim ingilizler giriyorlar denize
kız geçen hafta girdim su sıcak güzel yani girilebilir

şimdi kızlarla toplanıp seni havuza atmaya geliyoruz :eek:klava: sana ceza olsun diye aradığımda 1 saatten önce kapatmıcam artık
gel kız gel ne güzel olur hep birlikte eyleniriz ooo 1 saat konuşacaz ne güzellll

anam sen onlara ne bakıyon onlar şubatta güneş görse hemen bikini üstünü çıkarıyo nolcak görgüsüzler sanki bizde yokda ondan açmıyoz :tomato::dilcikar:
onlar öyle anacım birşey sanıorlar bizim kileri görseler donlarını çıkarırlarda :roflol:

kızlar ya yarımız öbür topikte yarımız burda nolcak böle
bilmiyorum vallahi
Üff ne havuzu yawww bende İstİyorummmm denİz kum gÜneŞŞŞ havuzz ohh vallahİ...ne mutlu sana İltercİĞİm...
saol canım sende gel beraber gireriz denize ama çalışınca bende haftada bir giriyorum denize havuza hiç girmem zaten bakma sen ben şakayapıyorum size yok yani öyle imkanımızz

huuu huu noluyo off korktuğum başıma geldi topik 2 ye bölündü
heheheh topik ikiye bölündü bir ben bir sne kaldık sanırım
:roflol:ben kovulduğum yere dönmem beni ararsanız ben burdayım anacım burda yaşlanıp burda ölcem ben -tatlicadiarzu-:1closedeyes:laelaelaelaelaesositosositoyasakkelime:roflol:
hehehheh oda güzel canım biz burdayım demi amam
aşyecim ben çıkıcam 10 sonra gelirim işlerim var onları bi haledeyim bitanem

ya bu kayrayı bi elime gecirirsem....cokacimcoook:jeyyar:

kıslar eger kızım olursa adını elyesa koyucam nasıl ama telif kakkı bende calmayıııııın...ödünç alabilirsiniz....laelaelaelaelaeyerimsenibenkaydirigubbakcemile3

hehe burdayım bacım dilediğini yap bakim
bebk bekleyen cicişlerim isim fikirleriniz neler?

ben elyesa dedim
dyd ikra dedi devamını alalım...
oğlum olursa harun kızım olursa zeynep koyucam

eda daha kısa bir isim ararsam bir tek seçenek var oda su
su ismi güzell pınar altuğdan kızkandın dimi :jeyyar:

hehehehe kişisel rütbemde çok kendini beğenmiş olmuş yaww :roflol:

bacım sana herşey yakışır

kızlar ya yarımız öbür topikte yarımız burda nolcak böle

topik 2 yemi bölündü delikafadulden delikafadulden nepcez şimdi

X