Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

nie izin vermiyorlar kusuma sende kedi falan al herkes yılanları ve timsahları sevmez...

insallah hayırlı olur bu sefer...

kedi köpeği ben evde istemiyorum tüyden dolayı eşimin iş yerinde bir rus kangalı var onunla idare ediyorum. evde de 2 tane akvaryumum var

arada gel ama çokta uzak kalmaa.Sen yoğu olucan 1ay demekki Allah kolaylık versin sana cnm

insallah canım benim inşalah cok uzak kalmam ama dediğini gibi çok yogun olucam haziranın sonuna kadar eşimin ailesi kalacak onlar gidicek annaem abim ve kardaeşim gelicek ramazana kadarda onlar kalıcak bu yaz doluyum bayagımafoldumbenmafoldumben

SLM arkadaşlar nasılsınız
chencim dün yazdıklarını okudum içim karardı canım ya benim ablamında aynen seningibiydi kendini temizliğe veriyordu temizlik manyağı olmuştu 40 günlük bebği varken ya canıma kıyacam yada bunların dedi anneme söyledim babamada annem söyledi babam ablamı eve getirdi benim kızımın suçu yokken niye böyle yapıyorlar diye eşide aynı seninki gibiydi sevgi yok değildir eşindede bastırılmış bi sevgi vardır anne ve baba sevgisi ve korkusu üstüne çıkmayan bi sevgi aramadılar bile sonra ablam çocuklarına dayanamayıp kendi gitti ama aslada bundan sonra taviz vermiycem dedi ne dedilerse cevabını aldılar şuraya gidecem dediyse gitti laf etmedilermiş etsinler takmadı kafaya konuşmadı bile allah korkusu ve merhametten yemeklerini temizliklerini yaptı babam psikolaga bile götrüdü dr bu psikolojik baskı dayaktan betermiş. Ama seninkiler çok içinden çıkılmaz bi halde bırkıyorlarsa bence bebeği biraz ertele canım evliliğin oturmadan yapma. Nacizane fikrim. Öptüm Hayatta hep gül

kızlar huzeyfe isimli arkadaşımızı çok iyi tanıyan varmı oda kırılmasın bana benim eşimin adıda huzeyfe de bu benim burda muhabbet ettiğimi biliyor merak edip huzeyfe ismiyle girmesin:::))))

ay ne diyorsun kız benimkide biliyor burda olduğumu yapmazlar ama dimi öyle birşey...
huzeyfe burda eski sanırım sanmam öyle birşey olduğunu

arada kacamak yap gel tamamıı
başın saolsun canım babanım mekanı cennet olsun güzelim en azından düğününü görmüş onuda görmiyenler var üzülme tamam mı anneler gelecekerlmiş bak sevin bence buna

konuşalım anam ödesinler boş ver:)))))zemuszemuskaydirigubbakcemile5sırnaşık şey:dance::dance:
evet canım ödesinler boş verrr :roflol::roflol:

kızlar ben tekrar kaçıyorum nikaha gidiyorum
gidiyim biraz foto çekiyim şipşakçı vildoş oluyum by byy beni özleyin sizi seviyom canişlerim a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
hadi bakalım şipşakcı vildan bizi unutma bizede nikah şekeri getirrr

kızlar ben çıkıyorum
tamam canım görürşüz birazdannn

chen, iklimtuana+, mercanayse+, neslihan165+, nilaykisir+, osmaniye80+, scuba+, sulezehra+, vildangel+, yeb2004+, yeşşim kızlar yemeğimi yedim geldim ben..hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
kız hani benim ismim yokkk
hoş geldin canımmm nasılsın

slm hoş geldin sen nasılsınn

canım saol destegin için evet düğünümü gördü cok sükür bu biraz olsa içimi rahatlatıyosenağlamasenağlamasenağlama

hep çıkmaz evet senin dediğin gibi sevgisi var belki ama anne baba korkusu yüzünden bastırıyor bu bi ark var çık git diyor git akılları başına gelsin hiç taviz verme bi süre hiç konuşma paşa paşa dönecek eşin diyor ama bende ya dönmezse korkusuyla bişey yapamıyorum çok yıprandım artık eşimden nefret ediyorum başkalarıda diyorki çocuk herşeyi unutturur onunla oyalanırken anlamazsın bile ne olduğunu kimseyide duymazsın diyorlar belki çocuğum olursa bi aile olduğumuzu anlar ümidiyle çocuk istiyorum bi taraftanda ne yaparım çocukla diye korkuyorum kafam çok karışık işte bilmiyorum korkutmak amaçlı gitsemmi diyorum ya gelip beni almazsa:uhm:

canım saol destegin için evet düğünümü gördü cok sükür bu biraz olsa içimi rahatlatıyosenağlamasenağlamasenağlama
nedemek canım biz ne diye varız elbette birbirimize destek olacaz
üzme kendini için rahat olsun sen babacığım için bol bol dua et onlarım bizim dualarımıza ihtiyacı varr unutma

canım yaa görmedim..yoksa seni hiç görmezden gelirmiyim..hadi öpeyim de affet bi daha olmaz..Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…