Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar huzeyfe isimli arkadaşımızı çok iyi tanıyan varmı oda kırılmasın bana benim eşimin adıda huzeyfe de bu benim burda muhabbet ettiğimi biliyor merak edip huzeyfe ismiyle girmesin:::))))

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaaaaaaaar ben geldim artık fazla giremicem eşim fazla girmemi istemiyoooo ayrıca pazar günü görümcem gelecek bi süre sonrada kayınvalidem kayınbabam 1 ay burda kalacaklar.daha sonra onlar giittikten sonra benim ailem gelecek yaniiiiiiiiiii cok üzgünüm bu kadar sık giremicem ama acarım arada bu arada cok üzgünüm babam vefat etmişti ben evlendikten sonra uzak oldugum için rahatsızlıgında dolayı uzun yola gelemedi bugün annemle konustum gelecekleri kesinleştiğini söyedi sevinemedim keske babam hayatta olsaydıda oda evimi görebilseydiiiiiiiiiisenağlamasenağlamasenağlama

kızlar huzeyfe isimli arkadaşımızı çok iyi tanıyan varmı oda kırılmasın bana benim eşimin adıda huzeyfe de bu benim burda muhabbet ettiğimi biliyor merak edip huzeyfe ismiyle girmesin:::))))

merak etme cnm huzeyfe senden eski
bayadır var aramızda
erkek olmasının ihtimali yok çocuk düşürdü çünkü

hem eşin seni takip edecek olsa neden kendi adıyla girsin cnm kendini açık etsin
başka bi nik kullanırşakkıdı

esila aramıza hg.güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle. herşey gönlünce olsun.

konuşalım anam ödesinler boş ver:)))))zemuszemuskaydirigubbakcemile5sırnaşık şey:dance::dance:

canım benim bildiğim kadarıyla huzeyfe eski üyelerden yaaa olması imkansız herhalde

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaaaaaaaar ben geldim artık fazla giremicem eşim fazla girmemi istemiyoooo ayrıca pazar günü görümcem gelecek bi süre sonrada kayınvalidem kayınbabam 1 ay burda kalacaklar.daha sonra onlar giittikten sonra benim ailem gelecek yaniiiiiiiiiii cok üzgünüm bu kadar sık giremicem ama acarım arada bu arada cok üzgünüm babam vefat etmişti ben evlendikten sonra uzak oldugum için rahatsızlıgında dolayı uzun yola gelemedi bugün annemle konustum gelecekleri kesinleştiğini söyedi sevinemedim keske babam hayatta olsaydıda oda evimi görebilseydiiiiiiiiiisenağlamasenağlamasenağlama

osmaniye hg...başın sağolsun.canım babanın mekanı cennet olsun.
annenler gelicekmiş Allah kavuştursun. arada bize ceeee dersin. görüşmek üzere...

şakkıdı damarıma basılmazsa dünyanın en geçimli insanıyımdır
damarımada basılırsa içimden geçeni söylerim
baktım başedemiyom çekilirim kenara fazla bulaşmam sengözlerimebaksanab gayet sakinimdir
allaha havale ederim vereliniortak
sende benim gibisin canım ondan biz senle çok iyi anlaşıyoruz
sağol canım biz iyiyiz.sen nasılsın? Allah ayırmasın yine buluştuk. sizlerle konuşunca mutlu oluyoruz.:enbuyukkk:
evet allahım ayırmasın bizi sileri çok seviyorum 2 aydır burası benim için büyük bir parca oldu kimseye anlatmadığım sıkıntılarımı burda paylaşa biliyorum beni birtek siler anlıyorsunuz çünki

merhaba arkadaşlar, ben hemen değil ama eşim askerden gelince hamile kalmak istiyorum. beni de aranıza alır mısınız?vereliniortak
hayırlısı olsun cnaım alırız tabi nedemek gel katıl sohbetimize
inşallah kısa zamanda bebişine kavuşursun canım
eşinede hayırlı teskerler canım daha çokmu var

hoşbulduk canımcımmm nasılsınnn.ya ben şu incirkürünü yapıyorum ya herhalde oyüzden erkenyumurtala haftasına girdim.ağrılarım var hissediyorum.hayırlısı artık kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
kız bol bol çalış durmak yok ok mi

canı bitkilere demleme yöntemini daha iyi diye duydum yani kaynayan suyun içine atılmalı bitkiler bence sende öyle yap canı açmı tokmu onu bilmiyorum onu nasıl yapıyorsn
vallahi canım hiç dikkat etmedim ben içtim ama tok karnına iç yaaa tadı zxaten tuaf demleme yöntemi elbette daha iyi sen ben üşendiğimden öyle yapıyorumm

osmaniyee üzülmek yok ama yaa bak annenler geliyo sevin artık hem biz seni unutmayız sen arada gir özletme kendini

ayyy canım yaaa eşin niye istemiyo buraya girmeni ne güzel eğleniyoduk kız kıza
eşin işteyken arada gelirsin ama demi yani temelli gitme canım

canım baban için çok fazla üzülme
keşke dünya gözüyle görebilseydi evini yerini ama kısmet değilmiş elden ne gelir

kızlar ben tekrar kaçıyorum nikaha gidiyorum
gidiyim biraz foto çekiyim şipşakçı vildoş oluyum by byy beni özleyin sizi seviyom canişlerim a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

hayırlısı olsun cnaım alırız tabi nedemek gel katıl sohbetimize
inşallah kısa zamanda bebişine kavuşursun canım
eşinede hayırlı teskerler canım daha çokmu var

daha gitmedi bile! ama ya kısa dönem ya da öğretmen asker olacak inşallah...

arada gel ama çokta uzak kalmaa.Sen yoğu olucan 1ay demekki Allah kolaylık versin sana cnm

merak etme cnm huzeyfe senden eski
bayadır var aramızda
erkek olmasının ihtimali yok çocuk düşürdü çünkü

hem eşin seni takip edecek olsa neden kendi adıyla girsin cnm kendini açık etsin
başka bi nik kullanırşakkıdı

ama başka bi nick kullanmak ilk aklımıza gelen şey olur bana verebilceği cvpta hazır olur der delimiyim kendi ismimi kullanayım ama eski üye ise tamam içim rahatladı huzeyfe arkdaşımda kusurabakmasın:):içelim:

ama başka bi nick kullanmak ilk aklımıza gelen şey olur bana verebilceği cvpta hazır olur der delimiyim kendi ismimi kullanayım ama eski üye ise tamam içim rahatladı huzeyfe arkdaşımda kusurabakmasın:):içelim:

olur cnm tabiki olmaz diye bişey yok
vardır karısını takip eden erkek ben beklerim her çeşit insan var çünkü

osmaniyee üzülmek yok ama yaa bak annenler geliyo sevin artık hem biz seni unutmayız sen arada gir özletme kendini

ayyy canım yaaa eşin niye istemiyo buraya girmeni ne güzel eğleniyoduk kız kıza
eşin işteyken arada gelirsin ama demi yani temelli gitme canım

canım baban için çok fazla üzülme
keşke dünya gözüyle görebilseydi evini yerini ama kısmet değilmiş elden ne gelir

kızlar ben tekrar kaçıyorum nikaha gidiyorum
gidiyim biraz foto çekiyim şipşakçı vildoş oluyum by byy beni özleyin sizi seviyom canişlerim a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

saolun canlarım eşimin buraya girdiğimden degil kızması internette çok fazla vakit geciriyosun bu bebek konusuna bakıyom sürekli diye psikolojini bozuyon diye bide misafirlerimde olucak ya onların yanında girebilecegimi pek sanmıyorum ama arada acarım herhalde fırsat bulabilirsemsenağlamasenağlama

X