Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hoşgeldin güzelim..nasılsın? ay sorma kapattılar topiğimizi..şimdi buradayız..inşallah diğer arkadaşlar da bulurlar yerimizivereliniortak

iyiyim aynı belirtiler tamgaz devam kızlar dün ne olduda topik gitti elden...

profillerine mesaj bırakılabilir.yerimseniben

zemuszemus zemuszemus zemuszemus opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :lepi: :lepi: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :teytey: :dance: :teytey: :dance: abboww sadece vildancım tanımış beni yaww HERŞEY TERTEMİZ ÇIKTI KIZLARRRRRRRRRRRRR OTURUP AĞLADIM VALLA SİNİRDENNNN HERŞEY NORMAL HERŞEY TERTEMİZ HİÇ Bİ SORUN YOOOKKKK :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

tabiki gelicem iltercim bırakırmıyım hiç valla annemlere ısrar edicem pc var net bağlaıcam heheeee

ayyy sorma cnm o hep ole zaten hemen el frenını cekıyo sen telf. konusacagına benımle ılgılensene demı ALLAHTAN yol bostu kımse yoktu onumuzde aslında gecseydım bıle kırmızıda bısey olmayacaktı yenı yanmıst zaten ayrıca bu kuralsız bı sey degıl eger kontrollu bı sekılde duramayacaksan kırmızıda gecebılıyosun ayyy bıde ben suclu olduum sorma gıtsın

aynı benim kocam benimkide hep duramıycaksın sanıyorum diyo ama telefonuda elinden bırakmıyor sağolsun :eek:klava:

abyosun, günaydın
belenay, günaydın
chen+, günaydın
gize, günaydın
hlymms,günaydın
neslihan165+, günaydın
scuba, günaydın
vildangel günaydın

siz böle sölemeyince görmiceksiniz beni yineeee...öldüm meraktan biriniz ne oldugunu bana da bi anlatsa....

GNYDNN CNM... AH CNMMM İŞTE ASLINDA YETKİLİLERE SÖYLEYELİM O SAYFANIN SONUNA EN AZINDAN BURADA OILDUĞUMUZU BELİRTEN BU TOPİĞİ GÖRÜNTÜLESİNLER...:uhm:

zemuszemus zemuszemus zemuszemus opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :lepi: :lepi: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :teytey: :dance: :teytey: :dance: abboww sadece vildancım tanımış beni yaww HERŞEY TERTEMİZ ÇIKTI KIZLARRRRRRRRRRRRR OTURUP AĞLADIM VALLA SİNİRDENNNN HERŞEY NORMAL HERŞEY TERTEMİZ HİÇ Bİ SORUN YOOOKKKK :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

allah seni ne yapsın he yüreğime indi vallaa aman iiiiiiiii çok sevindim yaaaaa mübarek cuma ne güzel bir haber ya hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

sen sarıkız arabasına bin alaşehirde incem de beim kapının önünden geçiyolar ben karşılarım seni:roflol::roflol:Şenizhira h.g.
ok cnm çayı koy geldim bilee :eek:
yaaaa oldumu şimdi neyse anne deyince akan sular durur canım olsun ama arada gel yine tamam mı bitanemm
canım dr gidecektim iptal oldu dr randevum yarına alındı
tam seviniyodum evdeyim bugün diye görümcem nikahına davet etti
sende ol yanımda dedi
vıldos gorumcen sonunda evlenıyo hee dugun ne zaman

evet cnm yaa :çok üzgünüm:
temmuzun 21 i burda kına gecesi
22 gelin alma

25 istanbulda kına gecesi
26 salon
ben çok üzülüyorum evleniyo diye
nişanda çok ağladım düğünde kesin fenalık geçiririm senağlama senağlama senağlama

kızlar arada mutfağa gidip geliyom ama bakıyom sizehaaa
tamam git gel bakalım..bekliyoruz.
kızlar benim hiç bebeğim olamazmış tahlillerim çok düşükmüş yok denecek kadar çok kötüyüm kızlar ne yaparım ben bundan sonra bebeğim olmıycak
canım yaaa ne dedi doktor..olur mu öyle şey..bi sürü yöntem var..üzülme canım benim..:teselli:
iide nedensiz sebepsin o kiliti asacak kulbu nerden buldular...üzüldüm yaaa..

bence profillerine mesaj bırakalım....
evet..iyi fikir..
meraba canım nasılsın zemuszemuszemuszemus
selam..hoşgeldin canım..nasılsın?
sen sarıkız arabasına bin alaşehirde incem de beim kapının önünden geçiyolar ben karşılarım seni:roflol::roflol:Şeniz

hira h.g.
sen bekle balkonda güzelim..vildanla geliyoruz biz..gamyoncuiremsu:eek:

kızlar benim hiç bebeğim olamazmış tahlillerim çok düşükmüş yok denecek kadar çok kötüyüm kızlar ne yaparım ben bundan sonra bebeğim olmıycak

hemen ümitsizliğe kapılma canım eminim yapılacak birşeyler vardır. hangi değerlerin düşükmüş hormonlar falan mı?

allah canını almasın mannak karı elim ayağım boşaldı ya gerçek olsaydı söylediğin :mymeka: :mymeka: kötükedihüso
bittin sen oliim
ömrümden 40 gün çaldın kötükedihüso

kız ben sana mjs atmamışmıyım ayyyy çok özür canım elimden geldiğince herkese atmaya çalıştım ama demekki atlamışım ben sana attım sanıyorum özür dilerim arkadaşımmm yaaa hoş geldin aramıza tekrar

sorun degil be canım olur böle seyler kızmadım ben bak bulduuuuum kurtulamadınıııııızkötükedihüso

inşallah hamişsindir canımmm kaç gün kaldı adetine
valla daha var ya 6-7 gün var ya çok kötü meraklardayım içim bi hos sabah sabah kalktım kuru pişirdim be canım istedi hadi bana yuhhh cekiiiin ya bunlara ragmen yoksa ben nasıl yıkılırım valla eşim bile caktı davayı ucundan ucundan işlerin ucundan tutuyo....
oda üzülür off bu heyecan beni yiyecek...

ayyy inşallah canım haftaya mı yapıcaksın testi dört gözle bekliyorum :emir_bebek:

hıhı haftaya pzt falan dayanamam artık daha fazla ....bende bende ölücem bu meraktan...

sen bei öldürücen mi ya hamileysem ya bana bişi olursa böle yapma ben canım benim valla fena oldum ya...:çok üzgünüm::nazar:

ayyy yaaa bende ne üzüldüm gerçek diye..canım çok sevindim adına..:teytey::teytey: :teytey: hihoyyyt :lepi: :teytey: :teytey: :teytey:

hoş geldin kuşummm benimmm

kız olurmu öyle şey akıl var mantık var yani çok saçmaaa
Kızlar bİŞe ÖĞrendİm hanİ İncİr kÜrÜ varya onu uygularken yada ayrİyeten İncİr zaytİn yaĞına koyup sabahları erkek ve kadın 1er tane yİcekmİŞ Çoookkk faydalıymıŞ bİ nebze erkekler İÇİn İncİr kÜrÜ gİbİ bİŞİ:)
onu bende duydum bitanem kuzenin tv duymuş banada yap demişti ama yapmadım ben nedens ehiç birşey yapmıyoruz zaten hep duyuyorum duyuyorum ama yapmıyorum çok yobazım
dur kendimi bir döveyimm :eek:klava::eek:klava:
kız snei allah nasıl biliyorsa öyle yapsın kucağında karnında bebe eksik olmasın inşallah kafanı bile kaşıyama
öyle şaka yapılırmı kızzz :eek:klava::eek:klava::eek:klava: bir oklavada sana

tabiki gelicem iltercim bırakırmıyım hiç valla annemlere ısrar edicem pc var net bağlaıcam heheeee
ayy neti actırkız özleriz seni sonra söyle şimdiden bağlatsınlar

tamam git gel bakalım..bekliyoruz.

canım yaaa ne dedi doktor..olur mu öyle şey..bi sürü yöntem var..üzülme canım benim..:teselli:

evet..iyi fikir..

selam..hoşgeldin canım..nasılsın?

sen bekle balkonda güzelim..vildanla geliyoruz biz..gamyoncuiremsu:eek:

saol şekerim iiiiiim bekliyom gün sayıyorum sen nasılsın hihoyyythihoyyyt

allah canını almasın mannak karı elim ayağım boşaldı ya gerçek olsaydı söylediğin :mymeka: :mymeka: kötükedihüso
bittin sen oliim
ömrümden 40 gün çaldın kötükedihüso
bende öyle fene oldum ki..boğazıma bir yumru oturdu resmen..mafoldumben ..iyiki şaka yapmışşhihoyyyt hihoyyyt

X