Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hlymmsccığımm rabbim korumuş....:KK43::KK43::KK43:

bende yazın tatilden gelirken kaza yaptık...araba hurdaya girdi yaptırdık ama arabayı gören siz içinden nasıl sağlam çıktınız diye soruyordu...çok şükür bizede bişi olmamıştı...

Rabbim korumuş çok şükür...

anlamadım şimdi senin kullandıgın arabaya o niye müdahale ediyor?gecmiş olsun canım..ahh bu erkekler hep böleler herseyi karıstırırlar...laelaelaelaelae

ayyy sorma cnm o hep ole zaten hemen el frenını cekıyo sen telf. konusacagına benımle ılgılensene demı ALLAHTAN yol bostu kımse yoktu onumuzde aslında gecseydım bıle kırmızıda bısey olmayacaktı yenı yanmıst zaten ayrıca bu kuralsız bı sey degıl eger kontrollu bı sekılde duramayacaksan kırmızıda gecebılıyosun ayyy bıde ben suclu olduum sorma gıtsın

beloş abla hoşgeldin :çok üzgünüm:
bize kızma akıllı durmadık diye mafoldumben
biz yaramaz kızlar olduk dün :nazar:

kızlar benim hiç bebeğim olamazmış tahlillerim çok düşükmüş yok denecek kadar çok kötüyüm kızlar ne yaparım ben bundan sonra bebeğim olmıycak

canım göze geldik
istemeyenler çekemeyenler topiğimize kilit astırdılar ama açılacak merak etme

iide nedensiz sebepsin o kiliti asacak kulbu nerden buldular...üzüldüm yaaa..

hoş geldin güzelim şükür kavuşturana.Şeniz.allahtan kapandığında oradaydım yoksa bende bugün çok arardım..hoş geldim canımvereliniortak..bizi arayan arkadaşları nasıl bu toiğe yönlendirebiliriz ki..kaydirigubbakcemile

bence profillerine mesaj bırakalım....

Kızlar bıŞe ÖĞrendım hanı ıncır kÜrÜ varya onu uygularken yada ayrıyeten ıncır zaytın yaĞına koyup sabahları erkek ve kadın 1er tane yıcekmıŞ Çoookkk faydalıymıŞ bı nebze erkekler ıÇın ıncır kÜrÜ gıbı bıŞı:)

kızlar selam noldu ya biri bana bi özet gecsin sabahtan beri deli gibi sizi aradım sitede....

ya o topikte neden bi acıklama yok ben uzman arkadasımın yazısından hiçbişey anlamadım....:uhm::çok üzgünüm:
kız ben sana mjs atmamışmıyım ayyyy çok özür canım elimden geldiğince herkese atmaya çalıştım ama demekki atlamışım ben sana attım sanıyorum özür dilerim arkadaşımmm yaaa hoş geldin aramıza tekrar

bursaya gıdıyoduk kestel gırısınde(bursalılar bılır)tomurcuk bebenın onundekı trafık lambalarında daha yenı kırmızı ısık yanmıstı bende yavasladım esımde o sıra telf.la konusuyo o da ben lambalarda durmucam sanmıs Allah tan bıraz yavaslamıstım bu el frenını bı cektı ben anlmadım arabaya kaymaya basladı kesın tarlaya ucuyoruz dedım ama cok kotuydu bankete carptı aba baya dreksıyonu kırmasaydım belkıde tarlaya gırerdık bankaete carptıktan sonra araba yavasladı ve durdu cana gelmeyınce ınsan malı dusunuyo tabı bu defa dedım arabanın onunu gıttı dedım ındık baktık Allah tan sadece tekerlek patlamıs ama cok kotu olmustum psıkolojık olarak bı sure hıç aklımdan cıkmadı ben en ufak bıseyde dahı psıkoljık olrark cok etkılenıyorum AMA allah koru baska bısey degıl
canım erkekler böyle işte bende 14 yaşımdan beri araba kullanıyorum bende abim varken eşim varken araba kullanmayı hiç sevmiyorum herşeye karışıyorlar sanki herşeyin en iyisini onlar biliyorlar sinir oluyorum erkekler böyle allah komuş canım verilmiş sadakanız varmış birde suçlu olursun hiç suçu kabul etmezler yaaa
-tatlicadiarzu-

günaydın cnm iyiyim ne olsun Şeniz
dr gidecektim iptal oldu
öğleden sonra görümcemin nikahına gidecem :eek:

hoşbuldum cnm iyiyim ben sen nasılsın Şeniz
yaa öğleden sonra yokmusun öyle olsun bakalımmm

esımın ahlıyetı evde kalmıstı o zaman bıde bızım buralarda cok trafık kontrolu oluyo o yuzden yanı zaten sehır ıcıne gırmıyorum
dikkat et canım birdaha eşin varken araba kullanma yanında çok biliyorlar onlar kullansınlar sositososito

ilterrcim hemen gelicem tabi zaten yarın akaşam annemere yola çıkıcam bukadar sık görüşemicem sizlerle üzülüyommafoldumben
yaaaa oldumu şimdi neyse anne deyince akan sular durur canım olsun ama arada gel yine tamam mı bitanemm

bulamadım ya kimsede bana bi msj atmamıs dün misafirim vardı giremedim bilsem bi gün bile yokluguma dayanamayıp topiği kapattıracagınızı girerdim dündelaelaelaelaelae

noldu kız dün ?
sen nasılsın...
valla ben aynıyım canım ya sanırım harbiden hamileyim aksam ekşi bir meyve için resmen aglıyodum gelene kadar eşim aldı geldi ama ben zor sabrettim...naniknanikCADIARZU
inşallah hamişsindir canımmm kaç gün kaldı adetine

abyosun, günaydın
belenay, günaydın
chen+, günaydın
gize, günaydın
hlymms,günaydın
neslihan165+, günaydın
scuba, günaydın
vildangel günaydın

siz böle sölemeyince görmiceksiniz beni yineeee...öldüm meraktan biriniz ne oldugunu bana da bi anlatsa....
hoşgeldin güzelim..nasılsın? ay sorma kapattılar topiğimizi..şimdi buradayız..inşallah diğer arkadaşlar da bulurlar yerimizivereliniortak

kızlar benim hiç bebeğim olamazmış tahlillerim çok düşükmüş yok denecek kadar çok kötüyüm kızlar ne yaparım ben bundan sonra bebeğim olmıycak

ayyy sorma cnm o hep ole zaten hemen el frenını cekıyo sen telf. konusacagına benımle ılgılensene demı ALLAHTAN yol bostu kımse yoktu onumuzde aslında gecseydım bıle kırmızıda bısey olmayacaktı yenı yanmıst zaten ayrıca bu kuralsız bı sey degıl eger kontrollu bı sekılde duramayacaksan kırmızıda gecebılıyosun ayyy bıde ben suclu olduum sorma gıtsın

adam kendisi kazaya sebep veriyo bide seni mi suclu görüyor....hey allahım neyse be canım ucuz atlatmıssın rabbim melegini korumus...gecmiş olsun

kayraaaaaa sen ne sacmalıyosun sabah sabah?kim demiş onu bildigim kadar günümüzde rahmin ve yumurtalıkların var sa birsekilde hamile kalırsın o düşükmüş bu yüksekmiş bunlar düzeltiliyo aaa ben bu doktorlarada kızıyorum artık....:nazar::eek:klava:

vallaha inanmam şaka yapıyon sen :mymeka:
böyle şaka olmaz :1no2:
iide nedensiz sebepsin o kiliti asacak kulbu nerden buldular...üzüldüm yaaa...
nedeni var ama topik kapattırılacak kadar büyüüüüük bi neden değildi
en fazla bana şahsıma yani ceza verilebilirdi :nazar:
meraba canım nasılsın zemuszemuszemuszemus

merhaba canım naber Şeniz
benden iyilik ne olsun

bulamadım ya kimsede bana bi msj atmamıs dün misafirim vardı giremedim bilsem bi gün bile yokluguma dayanamayıp topiği kapattıracagınızı girerdim dündelaelaelaelaelae

noldu kız dün ?
sen nasılsın...
valla ben aynıyım canım ya sanırım harbiden hamileyim aksam ekşi bir meyve için resmen aglıyodum gelene kadar eşim aldı geldi ama ben zor sabrettim...naniknanikCADIARZU

ayyy inşallah canım haftaya mı yapıcaksın testi dört gözle bekliyorum :emir_bebek:

X