Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızalr bıde bız 15 gun oncesı kaza gecırdık o yuzdende cok korkuyorum onun etkısınden daha kurtulmaya baslamıstım bı arabayı ben kullanıyodum ama cok kotu korktum hıc bole bıset basıma gelmemıstı
dikkat etsene sne kendine canım yaaa sen hamişsin araba felan kullanma canımm
:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kızlar selam noldu ya biri bana bi özet gecsin sabahtan beri deli gibi sizi aradım sitede....

ya o topikte neden bi acıklama yok ben uzman arkadasımın yazısından hiçbişey anlamadım....:uhm::çok üzgünüm:

bursaya gıdıyoduk kestel gırısınde(bursalılar bılır)tomurcuk bebenın onundekı trafık lambalarında daha yenı kırmızı ısık yanmıstı bende yavasladım esımde o sıra telf.la konusuyo o da ben lambalarda durmucam sanmıs Allah tan bıraz yavaslamıstım bu el frenını bı cektı ben anlmadım arabaya kaymaya basladı kesın tarlaya ucuyoruz dedım ama cok kotuydu bankete carptı aba baya dreksıyonu kırmasaydım belkıde tarlaya gırerdık bankaete carptıktan sonra araba yavasladı ve durdu cana gelmeyınce ınsan malı dusunuyo tabı bu defa dedım arabanın onunu gıttı dedım ındık baktık Allah tan sadece tekerlek patlamıs ama cok kotu olmustum psıkolojık olarak bı sure hıç aklımdan cıkmadı ben en ufak bıseyde dahı psıkoljık olrark cok etkılenıyorum AMA allah koru baska bısey degıl

esımın ahlıyetı evde kalmıstı o zaman bıde bızım buralarda cok trafık kontrolu oluyo o yuzden yanı zaten sehır ıcıne gırmıyorum

bursaya gıdıyoduk kestel gırısınde(bursalılar bılır)tomurcuk bebenın onundekı trafık lambalarında daha yenı kırmızı ısık yanmıstı bende yavasladım esımde o sıra telf.la konusuyo o da ben lambalarda durmucam sanmıs Allah tan bıraz yavaslamıstım bu el frenını bı cektı ben anlmadım arabaya kaymaya basladı kesın tarlaya ucuyoruz dedım ama cok kotuydu bankete carptı aba baya dreksıyonu kırmasaydım belkıde tarlaya gırerdık bankaete carptıktan sonra araba yavasladı ve durdu cana gelmeyınce ınsan malı dusunuyo tabı bu defa dedım arabanın onunu gıttı dedım ındık baktık Allah tan sadece tekerlek patlamıs ama cok kotu olmustum psıkolojık olarak bı sure hıç aklımdan cıkmadı ben en ufak bıseyde dahı psıkoljık olrark cok etkılenıyorum AMA allah koru baska bısey degıl

anlamadım şimdi senin kullandıgın arabaya o niye müdahale ediyor?gecmiş olsun canım..ahh bu erkekler hep böleler herseyi karıstırırlar...laelaelaelaelae

kızlar selam noldu ya biri bana bi özet gecsin sabahtan beri deli gibi sizi aradım sitede....

ya o topikte neden bi acıklama yok ben uzman arkadasımın yazısından hiçbişey anlamadım....:uhm::çok üzgünüm:
günaydın cnm hoşgeldin
bi şikayet üzerine kapatıldı topiğimiz
ama tekrar açılacak sayfalar temizlendikten sonra
günaydın canım
saol cnm sanada günaydın Şeniz
hoşgeldin vildancığım...hihoyyyt

hoşbuldum canım Şeniz

vildoş h.g. canım
abosuncum gel canım beraber yapalım ne demek ariyetten diyer kızlar sizde burun kahvaltıya canım ya mutlu olurum valla

günaydın cnm
şöföre möüdahale edilirmi hiç işte ehliyeti kasaptan almadın sonuçta
neyse canım mala gelsin cana gelmesin
bi sadaka verseydin büyük kaza atlatmışsınız

maasaallah var ya bebısm neler atlattı annemlerın falan haberlerı yok soylemedık onlar
bı arkadsımda dıyo sen hamılesın ya dıyo belkı nazar olmustur dıyyo artık ınsanlara yavas yavas ogrenıyo tabıı

bende nerde kaldı bu kız diyorum yerimizi mi bulamadın canım nasılsın bakalım varmı bir gelişme :uhm:

abyosun, günaydın
belenay, günaydın
chen+, günaydın
gize, günaydın
hlymms,günaydın
neslihan165+, günaydın
scuba, günaydın
vildangel günaydın

siz böle sölemeyince görmiceksiniz beni yineeee...öldüm meraktan biriniz ne oldugunu bana da bi anlatsa....

vildoş h.g. canım
abosuncum gel canım beraber yapalım ne demek ariyetten diyer kızlar sizde burun kahvaltıya canım ya mutlu olurum valla

hoşbuldum canişim
:eek: heeeey ben geliyom kızımıda getiriyom okula gidecek ve ben hala pc başındayım
kız aç aç gidecek vah yafriiim kalkıyım kahvaltı hazırlayım hemen o yerkende gelirim

ilterrcim hemen gelicem tabi zaten yarın akaşam annemere yola çıkıcam bukadar sık görüşemicem sizlerle üzülüyommafoldumben

abyosun, günaydın
belenay, günaydın
chen+, günaydın
gize, günaydın
hlymms,günaydın
neslihan165+, günaydın
scuba, günaydın
vildangel günaydın

siz böle sölemeyince görmiceksiniz beni yineeee...öldüm meraktan biriniz ne oldugunu bana da bi anlatsa....

canım göze geldik
istemeyenler çekemeyenler topiğimize kilit astırdılar ama açılacak merak etme

hoş geldin güzelim şükür kavuşturana.Şeniz.allahtan kapandığında oradaydım yoksa bende bugün çok arardım..hoş geldim canımvereliniortak..bizi arayan arkadaşları nasıl bu toiğe yönlendirebiliriz ki..kaydirigubbakcemile

hoşbuldum canişim
:eek: heeeey ben geliyom kızımıda getiriyom okula gidecek ve ben hala pc başındayım
kız aç aç gidecek vah yafriiim kalkıyım kahvaltı hazırlayım hemen o yerkende gelirim

gel kız gel oy yerim o fıstığı onuda getir tabiŞeniz

bende nerde kaldı bu kız diyorum yerimizi mi bulamadın canım nasılsın bakalım varmı bir gelişme :uhm:

bulamadım ya kimsede bana bi msj atmamıs dün misafirim vardı giremedim bilsem bi gün bile yokluguma dayanamayıp topiği kapattıracagınızı girerdim dündelaelaelaelaelae

noldu kız dün ?
sen nasılsın...
valla ben aynıyım canım ya sanırım harbiden hamileyim aksam ekşi bir meyve için resmen aglıyodum gelene kadar eşim aldı geldi ama ben zor sabrettim...naniknanikCADIARZU

X