Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

yaşlı dedeyle ninenin evleri ön ve arka olarak 2 bölümdür. Arka bölümü kiraya vermek isterler adam kiralık yazan kağıda yapıştırıcı sürer ve sandelyenin üzerine koyar yaşlı kadında yanlışlıkla sandelyeye oturup kağıd poposuna yapışır ama farkında değildir ve çarşıya çıkar onu gören bi genç dalga geçmek için teyze sadece arka tarafmı kiralık deyince ninede he kuzum ön taraf dedenle bize anca yetiyo der :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

günaydın günaydınn, nasılsınız bakımmm, benim başım arıyo ve yarın dr gidicem ya kalp çarpıntılarım başladı:uhm:

şeker kız ben geçen ay 20 gün geç adet oldum yalnış hatırlamıyosam topiği ayağa kaldırdım vallah hamişim diye ama çıkmadı stres stres uzak dur strestan takıntıı yapmayın yawwwwwwww

yaşlı dedeyle ninenin evleri ön ve arka olarak 2 bölümdür. Arka bölümü kiraya vermek isterler adam kiralık yazan kağıda yapıştırıcı sürer ve sandelyenin üzerine koyar yaşlı kadında yanlışlıkla sandelyeye oturup kağıd poposuna yapışır ama farkında değildir ve çarşıya çıkar onu gören bi genç dalga geçmek için teyze sadece arka tarafmı kiralık deyince ninede he kuzum ön taraf dedenle bize anca yetiyo der :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
:dance::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

[color="ındigo"]şeker kız ben geçen ay 20 gün geç adet oldum yalnış hatırlamıyosam topiği ayağa kaldırdım vallah hamişim diye ama çıkmadı stres stres uzak dur strestan takıntıı yapmayın yawwwwwwww[/color]

cnm hıç takmıkyorum aslında bu ay ama kanda cıknmadı adette olmadım ondan boyle bı tuhaf oldum

kaydirigubbakcemile3delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ya bu sabah uyanmak o kadar zor olduki , asıl mesei benim için hft başlıyooo kaydirigubbakcemile3

X