Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızzzzzzzzlaaaaaaaaaaaaaar sizden ayrılamıyom misafiri bile takmıyom bakın degrimi ve kıymetimi bilin litfeeeeeeeeeendelikafaduldendelikafadulden

Sabah anne, oğlunun odasına girdi . -Hadi oğlum, uyan artık.Bak okula geç kalacaksın…Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle - anne, bugün okula gitmek istemiyorum dedi.
Anne:-Okula neden gitmek istemiyorsun bakalım,bana 2 sebep göste ama geçerli olsun. Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı: -Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyor, bu biiir… Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar,bu da ikiii… Bu iki ciddi sebebim yeter mi, anne? Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı; -bunlar okula gitmemen için neden olamaz dedi. -Şimdi hemen kal ve çabuk hazırlan… Bu kez oğlu iki ciddi sebep göstermesini istedi annesinden: “Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?” dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı: “Birinci ciddi neden, 45 yaşında koskoca bir adamsın…” dedi şöyle devam etti: “ıkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oğlum…”

saol canım sanada hayırlı cumalar iyi vallahi sendne ne haber
saol canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben haber verdim yaa aşk olsun bana küsme

bebiş hele hiç küsmesin ben link bile verdim vallahi

güle güle canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyiym canım gün sayıyom bende 18 haziran büyük günnnnnn insallah hamişimdir turkbayragi

günaydın kızlar sonuç kocaman bir 0,44 yani bu ayda anne olamadık kızlar size haber vermek için girdim bu akşam yola cıkcaz valiz hazırlamam lazım 1 hafta yokum k.i.b

ya özbekçim boşşverrrrrrrr bu günlerimizi çok ararız oluruna bırakın artık kızlar takmayın kafaya rabbim ne zaman verirse dimi ama nilücümmmm zemuszemus

günaydın kızlar sonuç kocaman bir 0,44 yani bu ayda anne olamadık kızlar size haber vermek için girdim bu akşam yola cıkcaz valiz hazırlamam lazım 1 hafta yokum k.i.b
üzülme bitanem önümüzdeki aya inşallah yaaa sıkma canını önümüdeki ay hamiş oluruz belkii opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:teselli::teselli:

yeyim seni osmaniye
bende seni yeyim tatlı kuzummmmmmmcokacimcoook

günaydın günaydın günaydın kızlar............

günaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyydddddddddddddıııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn

benimde 14 haziran olması lazım ama umudum pek yok delikafadulden

inşallah canım allah emeklerimizi bosa cıkarmasın ben umutluyum bakalım hayırlısı olsun:CüvCüv:

kızlarrrrrrrrrrrrrr sabah sabah afyonunuz patlamadımı sizin yaw bu ne sessizlik haydi coşun şappi şappi meyt izın centılmeny :dance: :dance: :dance:

Kıslar ya ben halenadet olmadım hıcbır adet belırtım yok hormonlarıma gecen ay bakıldı herhangıbır sorun yok. Sat 4hazıran ve 10hazıranda kan testı yaptırdım 0.1 Çıktı

X