Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

günaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
günaydın canım hoşgeldin Şeniz
fıkra anlatıp kacagım bari
hadi anlatta keyfimiz yerine gelsin kaydirigubbakcemile5
vildan ablacım osmaniyecim hoşgeldiniz ben niye sizi altta görmüyorum hayalet gibisiniz valla :1shok: :1shok: :1shok:
hoşbuldum cnm Şeniz nasılsın
ben mesajlara cevap veriyodum cnm bi girdim sonra kaçtım topikten görememen normal kaydirigubbakcemile3
günaydın kızlarrrrr herkese hayırlı cumalarrrr

günaydın cnm seninde cuman mübarek olsun canım Şeniz

ALı BABASINA SORMUŞ:
- BABA BEN NASIL DÜNYAYA GELDıM?
-GECE ANNENLE YATMAYA GıTTıĞıMıZDE YATAĞIN ÇEVRESıNE ŞEKER KOYDUK.SABAH KALKTIĞIMIZDA SEN GELMıŞTıN.BU FıKıR ALı'NıN ıLGıSıNı ÇEKMıŞ VE DENEMEYE KARAR VERMıŞ.YATARKEN YATAĞININ ÇEVRESıNE ŞEKER KOYMUŞ.SABAH BÜTÜN KARINCA, BÖCEKLER, VS. YATAĞIN ÇEVRESıNDEYMıŞ.
ALı:
- ULAN DEMıŞ, ŞıMDı SıZE ELıMıN TERSıYLE BıR KORUM.AMA BABA YÜREĞı....

günaydın fıkrası

kızlarrrrrrrr ben geldim hazır ve nazır olaraktan ibaret nbr nassınız bakem

ben mesajlara cevap veriyodum cnm bi girdim sonra kaçtım topikten görememen normal kaydirigubbakcemile3

günaydın kısssssslaaaaaaaaaaaar bende tek basıma takılıyodum eeeeeee ne haber

ALİ BABASINA SORMUŞ:
- BABA BEN NASIL DÜNYAYA GELDİM?
-GECE ANNENLE YATMAYA GİTTİĞİMİZDE YATAĞIN ÇEVRESİNE ŞEKER KOYDUK.SABAH KALKTIĞIMIZDA SEN GELMİŞTİN.BU FİKİR ALİ'NİN İLGİSİNİ ÇEKMİŞ VE DENEMEYE KARAR VERMİŞ.YATARKEN YATAĞININ ÇEVRESİNE ŞEKER KOYMUŞ.SABAH BÜTÜN KARINCA, BÖCEKLER, VS. YATAĞIN ÇEVRESİNDEYMİŞ.
ALİ:
- ULAN DEMİŞ, ŞİMDİ SİZE ELİMİN TERSİYLE BİR KORUM.AMA BABA YÜREĞİ....

günaydın fıkrası

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. ıkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur.

Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
-"Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir
işarettir" der.

Müthis¸ heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.

-"Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır.

Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri
uzatır.

kadının zekası

Bunun üstüne adam sorar:
-"Sen içmeyecek misin?" Kadın cevap verir:

- "Hayır ben polisi bekleyeceğim"

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar aşkolsun ya bende diğer topikte sizleri arıyom insan haber verir burdayız diye küstüm ben sizeeeeeeeeeeeeeee

Nezaket dersi veren hoca -çok lüks bir restoranda mükemmel bir kız arkadaşla yemek yerken çişinizin gelmesi durumunda ne dersiniz..diye erkek öğrencilere sormaya başlar..Erkek öğrencilerde sırayla cevap verirler..ilk öğrenci direk dürüst bir şekilde -Çişim geldi bi tuvalete gideceğim der..Ögretmen şaşırır -Çok ayıp der ve ikinci ögrenciye yönelir…2. öğrenci bakar ne desem diye, sonra der ki -Benim bi tuvalete gitmem lazım..Öğretmen daha memnun olur ama yeterli gelmemiştir..Sıra 3. öğrenciye geldiğinde öğrenci sırasından kalkar..gözlerini kısar..karizmatik bakışlarla -Bebeğim benim eski bi arkadaşımla tokalaşmam gerekiyor..hemen donerim..Hem yemekten sonra seni de tanıştıracağım..der..

tekrardan günaydın herkese...bende diğer topikte bekliyorum kızlar gelmedi diyorum:eek:klava: meğer onlar buradaymış. herkes iyidir umarım. geldim ama çıkıyorum işlerim var. görüşmek üzere...

kızlar gitmeden bende bi fıkra anltayım size bakalım nasıl bulucaksınız fıkramı

günaydın canım ne haber hayırlı cumalar:1hug:
saol canım sanada hayırlı cumalar iyi vallahi sendne ne haber

saol canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar aşkolsun ya bende diğer topikte sizleri arıyom insan haber verir burdayız diye küstüm ben sizeeeeeeeeeeeeeee
ben haber verdim yaa aşk olsun bana küsme

yeni gördüm günlerdir giriom topiğe kimsecikler yok banane ben küstümmmm bebişimde küstü size........:kızgın:
bebiş hele hiç küsmesin ben link bile verdim vallahi
tekrardan günaydın herkese...bende diğer topikte bekliyorum kızlar gelmedi diyorum:eek:klava: meğer onlar buradaymış. herkes iyidir umarım. geldim ama çıkıyorum işlerim var. görüşmek üzere...
güle güle canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X