Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

evet yaa en güzel yerinde bile acaba olcakmı diye düşünüyoruz:KK43:(:-)kedi:

bittikden sonra , hangi pozisyonda yatsam acaba ?olurmu acaba ? keşke süpriz yapsa ?kazara olmuş gibi olsa ne güzel olur :KK43:(
ilk başlarda bu kadar stresli olucağını düşünmemişdim .
ama oldun bebişlerimiz gelicek inş.sonunda hihoyyyt

iyim canım sen nasılsın akşam olmasını bekliyorum biran önce dr gitmek için
saol cnm iyi olmaya çalışıyom işte
akşama inşallah güzel haberlerle gelirsin canım
valla bıraksa kociş ben uyurum akşam sabah ama çok uyuyon diyo yatırmıyo beni yaaa:mymeka:
bide hangi işi :jeyyar: eğlenceli hale getirelim cnm neden bahsettinki :kedi:

yaa hani hamiş kalmak için yaptığımız şey var ya :kedi: belli bir zamandan sonra görev biliyoz sanki o psikoliden çıkmalı ama nasıl hiç aklımdan çıkmıyoki :CüvCüv:
anlatabildim mi:kafamçokkarıştı:

hee anladım
valla bilemiyomki cnm bizde bir görevi yerine getiriyoz
önceden böyle değildi kaydirigubbakcemile3

evet haklısın mesela şy diye düşünüyorum çok saçma ama tamam düşünmüyorum kesin bu tutacak diyorum sanki öyle diyince düşünmüyorum off offf

mesela çatlama olmadan önce herşey o kadar güzel ,isteyerek yani ama dr bu akşam olsun diyeince tık yokkkk bunun için tartıştığımızı bile hatırlıyorum

Merhaba kızlar nasılsınız?Varmı hamiş haberi bugün?ılterçakır test yapacaktı ne oldu?Bilen varmı?

ya ben bu ay tedaviye başladım eşiminde sınav var 20 günlük izinli deli gibi çalışıyo bende akşamalrı ona takılıyom bırak hukuğu bırak iktisadı gel anotomi çalışalım diye:))))

mgraycım bişi çıkmamış malesef ama onun gününe daha var belli olmaz bugün hastanede test yaptırcam diyodu canım dur bi arayayım yazarım tekrar bu arada hoışgeldin nasılsın

nilaycım ne güzel ikimizinde resimleri melek allah umarım tez zamanda kavuşturur hepimizi meleklerimize

X