Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

benim kociş geldi merak etmiş beni ben biraz kaçıyorum görüşürüz kendinize iyi bakın

Ayy baŞım aĞrıyoo Çok ya bugÜn bİze ne oldu kızlar bÖyle...

ay açlık başıma vurdu ya yemek istedim sonra 2.3lokma attım ağzıma şimdi miğdemde tuhafbi bulantı var daha şimdiden bulanmaz dimi ya benimki psikolojik

neslişim canım benim hiçmi bişey yemiyorsun bence bi diyetiyen gözetimizde kilo vermeye çalış böyle yapma bilinçsiz rejim yapılmaz benimde hiç halim yok uykum var eve gidemiyorum bide bana bakın biliyorum gene surat bi karış evdekilerin ve benden beklenti içinde olacaklar yatıp uyusam surat asılcak oyüzden öle oturduğum yerde uyukluyorum

chenciğimm Rabbim yar ve yardımcın olsun...

yok be güselimm bu diyeti sürekli yapmayacağımm...sadece miğdemi küçültmek için 7 günlük bir diyet zaten...bugün 2. günüm...bugünü atlatım öğünlere geçicem...merak etmeyinn bu kilolarım beni korur...şimdiye kadar yediklerim anca erir..kaydirigubbakcemile3

aynen dün daha kötüydü başım bugün iyiyim...2 tane bebek aspirini içtim birazdan bişiyim kalmaz allahın izin ile. inş...

kızlar neyapıyorsunuz ayy ebn çok sıkıldım uykum geldi yne yaaa hep bu saatlerde uykum geliyor eve gidincede uyuyorum offff hiç iyi olmadı bunu alışkanlık yaptım kendime yemekleri zor zahmet yetiştiriyorum

slm kızlar ben geldim ama yine gidiyom işim bitmedi :gitme:

ya kızlar vildan da gelmemiş bugün hiç neden acaba merak ettim :uhm:

İnşallah herşey yolundadır canım ya haber vermeden hiç kaybolmazdı
hesapta olmayan bir iş çıkmıştır belki CADIARZU
allah bilir bugünde kaynananasının evini temizliyordur garibim yaa kendinini temizliğe adadı
inşaşalh canım ani bir işi çıkmıştır

hoşbuldum nesliş ama ben gidiyom malum yaz temizliği hergün bir iş halletmem lazım -tatlicadiarzu-
kendinize iyi bakın hoş sohbetler :1hug:

sigara demeyin bana bebeği öğrendiğimden beri içmiyorum ama gel bana sor be haldeyim

bende içmiyorum canım eşimde içmez hatta evde bile içirmez sigara içenleri balkona atıyoruz ama bazen dışarda duman altında kalıyordum o etkiliyor. çocuk isteyenler sizde içmeyin lütfen. sanada kocaman aferin chen alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…