Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Abyosuncum aynı canı sayfa aÇık ama bakamıyorum canım bugÜn ıĞnemın son gÜnÜ bakalım nolcak

ayşecim bende orda yumurta takibi yaptırıyım diyorum daha kolay hamile kalmak için olurmu acaba illa bir problem mi olması gerek böyle bir yöntem için

Kızlar ıncır kÜrÜ yapanınız varmı ben 1 haftadır kesıntısız yapıyorum Çok garıp Şekılde gaz yapıyo avana meden

Canım bı dr sorayım yarın ama dr gtmek ıÇın ılla sorun olması gerekmıyokı ama yumurta takıbı ıÇınde buraya gıdıp gelmek ezıyet be gÜzelım

Abyosuncum aynı canı sayfa aÇık ama bakamıyorum canım bugÜn İĞnemİn son gÜnÜ bakalım nolcak
benimde sayfa açık ama işlerden yazamıyorum valla..inş. güzel bir sonuç alırsın güzelim..ben bu ay umutluyıum senden..Şenizinş.hamiş kalacaksın..:CüvCüv:

teşekkürler canım ,iyiyim.çalışırken yoğunluğun içinde yazdıklarınızı okunca , kafam dağılıyor ii geliyor gerçekten.Hamiş ile ilgilide kafama takılan birçok şeyde benimle aynı şeyleri düşünen duyguları paylaşan kişilerin olduğunu bilmek ve yeni şeyler öğrenmek içimi rahatlatıyor a.s

amin canalrım ya bende çok umutluyum bu ay drda öyle dedi salı günü bakalım yarın ne dicek bide bizde hiç bir problem çıkmadı ondan bu iğneye çok güvenişyorum

X