Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar ilaçlar bir aylık düzenliyor sonrasında hormonlarda sorun olduğu için köten çözüm sağlamıyor bizim bünyelerimiz buna müsait işte bu yüzden ben hayıt diyorum ben bekarlığımdan beri diana 35 kullnadım bütün pko hastalarına verilir adetleri düzelsin diye amam bende hiç bir işe yaramadı evlendikten sonra 8 ay diana ile korundum biraktığım ayın ertesi ayı adetim yine gelmedi sadece kullandığım zaman düzenli mayıs ayında bıraktım dianayı taki mart ayına kadar (yani kilo verinceye kadar ) adetlerim düzensizdi şubat ayındada hayıt tohumunu denedim ada çayı ve civan perçeminide koymuştum içine bende ara kanama bile geldi o günden beri adetlerim düzenli geliyor en fazla 2 gün oynuyor okadar tabi bu arada klomende kullanıyorum ama yumurtalıklarım kilo verdiğim için klome çok güzel cevapta veriyor

kızlar ilaçlar bir aylık düzenliyor sonrasında hormonlarda sorun olduğu için köten çözüm sağlamıyor bizim bünyelerimiz buna müsait işte bu yüzden ben hayıt diyorum ben bekarlığımdan beri diana 35 kullnadım bütün pko hastalarına verilir adetleri düzelsin diye amam bende hiç bir işe yaramadı evlendikten sonra 8 ay diana ile korundum biraktığım ayın ertesi ayı adetim yine gelmedi sadece kullandığım zaman düzenli mayıs ayında bıraktım dianayı taki mart ayına kadar (yani kilo verinceye kadar ) adetlerim düzensizdi şubat ayındada hayıt tohumunu denedim ada çayı ve civan perçeminide koymuştum içine bende ara kanama bile geldi o günden beri adetlerim düzenli geliyor en fazla 2 gün oynuyor okadar tabi bu arada klomende kullanıyorum ama yumurtalıklarım kilo verdiğim için klome çok güzel cevapta veriyor

ne tohumu bu canım nerde var anlamadım ben bişi

hayıt neydi kine :1no2::1no2:
hayıt bir bitkinin adı aktardan hayıt tohumu diye istedinmi veriyorlar küçük küçük kahve rengi top top tohumlar canım çokta faydası var bütün hormonları dengeye sokuyor diyelimki snein bir hormonun çok fazla bbir diğeride çok az olması gerektiği duruma getiriyor ama düzenli olarak en az 3 ay kullanman gerekiyor ayrıca yumurtanında çatlamasına yardımcı oluyor bence deneyin incir kürüde yumurtayı geliştiriyor ikisini bir aada kullanmanızdada bir sakınca yokmuş

sinemis adet düzensizliği için dr gittinmi ? ben geçen sene gittin bana yasmin verdi ama sen gebelikte istiyorsun nasıl olur bilmem d.kontrol hapı o ben bekarken kullandım evlendikten sonra kullanmadım

bu arada misafirlerimiz hiç eksik olmuyor farkettinizmi kızlar. hoş geldiniz misafirler buyrun buyrun süprizzzzz süprizzzzz

aahhh ahhh hey gidi günler buraya ilk geldiğimde ne kalbim vardı ne repim vardı nede bin küsür msjım vardı ahhh gençlik ahhh

sinemis adet düzensizliği için dr gittinmi ? ben geçen sene gittin bana yasmin verdi ama sen gebelikte istiyorsun nasıl olur bilmem d.kontrol hapı o ben bekarken kullandım evlendikten sonra kullanmadım

slam canım evet gittim oda bana cyclo progynova diye bir ilaç verdi bu doğum kontrol özelliğini taşımıyor ama kafam çok karıştı yine gidicem artık doktora

X