Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar ben çıkıyorum canlarım iiakşamlar herkeze...replerimi dağıttım verebildiklerime verdim veremediklerimeyarın inşallah....dinleniyorum)):kahve:
ben burada yokken rep vermek serbesttir ..bekliyorum ve sizi öpüyorum..:a015:

kızlar kimse selamımı almadı..merhaaabaaaaaaa...
hu huuuu
orda mısınız?
merhaba cnaım geçmişi okuyordum kusura bakma canım

slm kıslar ya maalesef ben bugün hastalandım ama en azından düzene girdiğine sevindim adetlerimin geçen ayda 8 inde olmuştu bu ayda :1shok:
merhaba canım öğlen sana msj yazdım ama görmedin tatlım özelinede yazdım snei çok merak etmiştim acıkcası üzülme ama hayırlısı böyleymiş demek ki alalh büyük inşallah önümüzdeki aya bebişin gelir canım

merhaba cnaım geçmişi okuyordum kusura bakma canım

merhaba canım öğlen sana msj yazdım ama görmedin tatlım özelinede yazdım snei çok merak etmiştim acıkcası üzülme ama hayırlısı böyleymiş demek ki alalh büyük inşallah önümüzdeki aya bebişin gelir canım

amin canım inşallah hepimizin bebişleri en kısa zamanda gelirrrrr hihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar ben çıkıyorum canlarım iiakşamlar herkeze...replerimi dağıttım verebildiklerime verdim veremediklerimeyarın inşallah....dinleniyorum)):kahve:
ben burada yokken rep vermek serbesttir ..bekliyorum ve sizi öpüyorum..:a015:
ben geldim sen gidiyorusun canım hadi kendine iyi bak güzel bayan resimlerde harika haaa sabah baktıydım söylemeyi unuttum sanan rep veremiyorum gerçi bu ara bana kimse rep vermiyor mafoldumbenmafoldumben:a015::a015:

sinemis cnm ben iyim sen nasilsin cok sicak ya bunaliyoz vala cok ta sevindim hulen icin hamile mis diye opuyorumnanaktan

kızlar hepimizin hakkında hayırlısı olsun benim kociş geldi kaçıyım akşam girebilirsem gelirim öp sizleri allaha emanet olun

X