Hamile kalmak isteyenlere umut başlığıdır bu. hadi burda toplanalım🙏

Rabbim şifa versin inşallah arkadaşım inşallah en hayırlı zamanda hayırlı sonuçlar alırsın

Hanımlar sabırla suya hergün 41 Fatiha ve bir Yasin okumanızı tavsiye ediyorum o suyu bitmeden devamlı çoğaltıp eşinizle için, kalkabiliyorsanız gece kalkıp Meryem suresi ilk 10 ayet okuyun teeccüt kılıp. Yoktan var eden Allah inşallah sağ Salim yavrularımızı kucağımza almayı nasip eder. Sağlıkla kalın

Merhaba bayanlar bende 1 yıldır uğraşıyorum hiçbir sorun yok çok şükür bende de eşimde de ama olmuyor artık her ay umutlanıp kırmızı görmekten yıldım nasip artık diyorum

Arkadaşlar gerçekten burda yazdıklarınız bize umut oluyor, ben de 6 aydır çocuk istiyorum, her ay psikolojik belirtiler yaşıyorum bıktım hüsranla bitmesinden. Rabbim isteyenlere nasip etsin

Bir senden fazladır çocuk Sahibi olmayı bekliyorum ben, hiç araştırma yapmadan tamamen bilgisizce uğraşmışım aylardır cahillik işte. Her ilişkide çocuk oluyor sanıyordumçevremde herkes pat diye hamile kaldığı için neyse uğraştım uğraştım en sonunda araştırmaya başladım yumurtlama denen birşey varmış ovülasyon tabiki yaptım ilk denememde tuttu fakat boş gebelikten kürtaj olmak zorunda kaldım, daha sonra doktora gittim genel kontrole sorunumun olmadığını hamile kalabileceğimi söyledi, daha sonra ovülasyonsuz denemem oldu geçen ay çok fazla hamilelik belirtisi yaşadığım için test yaptım pozitif gördüm fakat arkasından regl oldum doktora gittim ya test bozuktu ya da kimyasal oldu dedi bu ayda denemelere başladık ovülasyon tabiki yapıyorum rabbim çocuk bekleyen herkesin kucağını doldursun geçenlerde HZ. YUŞA ya gittim tanıdığım tanımadığım herkes için dua ettim bu ay inşallah çok güzel haberlerle geliriz

Merhaba kızlar bende muzaffer zeki duman dr a gidecegim cocuk istiyorum olmuyor direkt asılama mı yapıyorlar yoksa ilk önce ilaç tedavisi falan yapıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…