Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım aslında bizim cep telf bile kullanmamız sakıncalı ama onlarsızda olamıyoz pcden uzak kalırsakta sıkıntıdan patlarız Allaha emanet bebişlerimiz

doru sölüyon canım ya akşama kadar şurda oturuyom belimde ağrıyo zaten ben gidiyim snr yine girerim bari arada dinlenip gelelim:sm_confused:
snr görüşürüs kıslar beni ösleyiinnn öpüyom hepiniziŞenizŞeniz

ii gidiyor.. Bekliyorum çitos beş gün kaldı..ayy bi heyecan. Bakalım buay bende hamiş listesinde olacağım mı...

ay işallahh canım yaa.böyle bikaç günkaldım bende bi heyecan duyorumki ..inan kendimkadar heyecanlanıyorum..işallah müjdeyi verirsin..:teytey:

tamam canım dikkat et kendine öptümmmŞeniz

çitosum ya biz bütün gün bilgisayarın başındayız bebişlerimize bişey olmas dimi radyasyon falan onu taktım kafaya şimdi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bence okadardan bişiiolmaz canım yabisürüçalışan kadın var hamile olan..
okadar kafaya takmatatlış yahamilelik bi hastalık değil..allaha emanet gülüm nekadar takarsan okadar hassaslaşırsın..
ama biz ve ben dahil bişileri takıntı yapmak için yer arıyoruz..
benımde bu aralar salakça bi takıntım oldu ama konuyla alakası yok sırnaşık şeysırnaşık şey yazmimm bari o yüzden:roflol:

canım çalışan birsürü anne var tabi ama bebekler hastalıklara dayanıksız oluyolar birsürü hasytalık çıktı teknoloji geliştikçe hastalıklardaçoğalıyo adı konulamayan hastalıklar bile var ALLAH a emanetiz hepimiz tabiki de ama yinede dikkatli olmakta fayda var dimi

eee kımse bişi yazmıyormu...nassıl hamıle kaldınız vs...yöntemler ve tecrübelerr ..bizede bişiler öğretin kızlarr

herkese merhaba...
ya kızlar ben bugün doktora gittim ve bana kese gelişmemiş düşük yapabilirsin dedi .çok moralim bozuldu.içinizde daha önce bu durumu yaşayan birileri var mı .bana yardımcı olabilirmisiniz.bu arada tekrar kan alındı ve sonucunu doktorum arayıp haber vericek..şimdiden teşekkürler

arkadaşlar neden kimse bana bişey yazmıyor:1no2:meraktan ölmek üzereyim:uhm:

canım birkaçgün bekle tekrar yap idrar testini.belki erken diye belli olmamıştır.bence sabret bekle haftasonuna doğru yinele testi hayırlı haberler ver inşallahhh.kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:

slm sessizdeniz durumunu bilmiyomki canım nedesek yalan olur inşaalah kötü birşey çıkmaz sonuçlarda:1no2:

offf ben hamile kalamam ya adet bitelı 12gun olcak daha siftah yok(( misafir vardı görumcem dun gitti olmasada değişen bişiy olmazdı esım tembel benım off umudum yok gitti bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…