Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bencede al karşına adamakıllı siz yalnız konuşun barışmak istiyorsa seni seviyordur muhakkak sende seviyorsun affet ama asla taviz verme erkekmilletine belli olmaz

tsk ederım arkadslar sabah gelıcem dıyodu gelsın bı de yanlız konuslm baklım.allhım hayrlısını versın ya daha 1,5 yılım evlyım

vildangel canım şarkılar için sağol.3-4 gün önce yazmışsın ama ben geçmişi ancak okuyabildimkaydirigubbakcemile3

hsay canım hg...bebişin nasıl?ne kadar oldu şimdi?özledik seni.

özlemimsin canım 2,5 aylık olmuş maaşallah.nasılsın şikayetin var mı?

maatcım sen nasılsın?

belenay,beryal,okyanus, interhat,sessizdeniz,citos ve diğer hamilelerimiz sizler nasılsınız?bebişleriniz nasıl?

bircancım inşallah sonuç pozitif olur bayrama devam ederiz...

claire canım sen nasılsın?

huzeyfe ve aspera inşallah topik sizlerede uğurlu gelir ve en yakın zamanda hamiş olursunuz...

firdevs canım görüşemedik nasılsın iyi misin?

dilnur canım merhaba sen nasılsın? incir kürünü denedin mi?

tatli.cadi sen nasılsın?

sultancım sen nasılsın?nerelerdesin?

aramıza yeni katılan arkadaşlar sizlerde hg..güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

tsk ederım arkadslar sabah gelıcem dıyodu gelsın bı de yanlız konuslm baklım.allhım hayrlısını versın ya daha 1,5 yılım evlyım

canım inşallah herşey yoluna girer ve yalnış anlaşılma olmuştur.bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle...

kızlar bu arada hamiş listesini bulamadım kimler hamiş olanlar merak ediyorum listeyi yazabilirminiz lütfen beloş bu konuda sorumlu sendin galiba dimi canım:)

rufeyde canım hg...özlettin kendini...

.....♥.......♥......♥......♥ .LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..HAMİLE(93)
hakca............................................. .................................................. .....HAMİLE(94)
citos2903......................................... .................................................. ...HAMİLE(95)
mehay............................................. .................................................. .....HAMİLE(96)
mumudihaba........................................ .................................................. .HAMİLE(97)
beryal............................................ .................................................. ......HAMİLE(98)
sessizdeniz....................................... .................................................. ...HAMİLE(99)
belenay........................................... .................................................. .....HAMİLE(100)

rufeydecim darısı en yakın zamanda senin ve diğer arkadaşların başına inşallah:Saruboceq:

günaydın kızlar nasılsınız bugün hakcacım ben ve bebişim çok iyi sen nasılsın canım Şeniz
tatlıbebek doğum günün kutlu olsun canım yeni yaşında bebişine kavuşursun inşaalah canım ŞenizŞeniza.s.

innnnnnşaaaaallaaaaaaaaaaaaaaah amin canım inşaallah bu sefer olur çalışmalara başlamakiçin sabırsızlanıyorum ilaçları kullanırken zaman nasıl geçecek diye düşünüyodum çabucak geçti sayılı günler çabuk geçer derler cidden öyle inşaallah yeni yaşımla birlikte bebeişimizde eşimin dileğiyle bebişlerimiz gelir eşim ikiz hatta üçüz olsun istiyor benim için bitane olsunda sağlıklı olsunda

canım bizde iyiyiz Allaha şükür:1hug:
kahvaltıdan sonra hemen pc başına geçtim yoksa aklım burada kalıyorkaydirigubbakcemile3

çok sağol citos canım çook teşekkür ederim amin inşaallah ALLAH ım arkadaşlarımın ve benim dualarımı kabul et:Saruboceq:

canım benim günaydın.son kararı yine sen vereceksin ama bence eşinle oturup sakin sakin düşünün ve birbirinizi kırmadan seslerinizi yükseltmeden konuşmayı deneyin.umarım barışırsınız.bu kez sil baştan yapın ve unutun geçmişi belki bebişiniz de olur bu mutsuz günleri unutursunuz.herşey gönlünce olsun. bence bir şans ver eşine.dünde dediğim gibi yuva bozmak çok kolay o yuvayı devam ettirmek zor. öpüyorum. sevgiler tatlım. Şeniz

canlarımm günaydın.nasılsınız '''.tatlı bebek canım doğum günün kutlu olsun.nice mutlu yıllara.. öptüm '''
bu arada yeni hafta yeni umutlar yeni güzellikler getirsin.hayırlı haberler gelsin topik hamilelerle dolsun.

günaydın canım sağol çok teşekkür ederim hepinize çok sağolun ben eşimi çok seviyorum o benim bitanem ya sevgililer gününden bi beklentim yoktu normal sıradan bigün gibi geçecekti ve öyle oldu eşim ne sevgililer günü odane o iş bize ters hiçbişi yapmadı ve demedide amaaaaaaaaaaaaaaaaa
ertesi gün yani dün sabah 7 gibi kalkarken birde ne göriiiim
yatakta beyaz bi kutu
altın künye almış ama akşam vermedi ne tepki verecem diye beklemiş canım benim :asigim:

canım iyi günlerde güle güle kullan. Mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün.

canımmmm ne güzel düşünmüş eşin.güle güle kullan .iyi mutlu günlerde inşallah. allah mutluluğunuzu daim etsin. öpüyorummmŞeniz

kızlar ben az önce doktorumla konuştum bugün gel dedi.bakalım ne olacak .umarım ters bişey yoktur da meleğimin minik keseciğini görürüzz. bana dua edin.

kızlar günaydıınn..... dün sabah evde bilgisayarı açayım da siteye bi gireyim ne war ne yok diye düşündüm ama evdeki bilgisayarın çökeceği tuttu kafamçokkarıştı zaten ne zamandır sinyal veriyordu.. virüs bulaştı sanırım.. bi türlü iflah olmamıştı... dün hepten gümledi..
ben de ancak şimdi girebiliyorum o yüzden siteye... işten tabii ... kaydirigubbakcemile2
ya canlarım ben sabah dayanamayıp kalkar kalkmaz bi idrar testi yaptım.. bayağı bi fiziki sıkıntılarım vardı.. ama negatif çıktı maalesef senağlama gerçi bugün 24üncü ya da 25inci günü... yani henüz adet tarihim geçmiş falan değil... 24üncü 25inci gün negatif çıkınca Beta hcg birdenbire tavan yapıp 4-5 gün sonra test pozitif çıkmaz herhalde kafamçokkarıştı

kızlar ben az önce doktorumla konuştum bugün gel dedi.bakalım ne olacak .umarım ters bişey yoktur da meleğimin minik keseciğini görürüzz. bana dua edin.

ayy hadi bakalım beryalcim... inşallah.. kaçta gideceksin doktora?/ güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…