Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

pegasus canım nasıl bi tedavi oldun..???
banada dr dedi ki minicik minicik kistlerin var çok önemli değil 4-5 kilo verirsen geçer bunlar dedi..bi ilaç falan vermedi...ne demek bunalr pek anlamadım..

dilnurda gelmedi bugün..napıyor acaba iyice merak ettim diloşşşuuubenneyaptımki

Bende 5 adet mevcuttu onlardan.polıkıstık over yumurtalıkta oluŞan kıstlermıŞ.yumurtanın yavaŞ Çalımasına sebebıyet verıyor.ostrojen fazla salgılanıyor.dolayısıyla adet gÖrmÜyosun yada gecıkmelı oluyo.buna baĞlı olarak kılo alımın artıyo ve bel Çevren kalınlaŞıyo.normalde 88 cm olmalıymıŞ.stresten uzak kalıcaksın.ıdeal kılonu koruyacaksın.Şımdıkı en Önemlı etken buymuŞ .polıkıstık overde kılo Çok Önemlı.ve bunlara baĞlı olarak da hamıle kalamıyosun canım.ben 2.5 yıllık evlıyım henuz dÜŞÜnmÜyoruz Çocuk ama Önceden ÖĞrenıp tedavı olmam da ıyı oldu bırde oyle beklemıycez.allah gÖnlÜmÜze gÖre hayırlı evlatlar versın.hıı bırde ılaÇ olarak glokofen kullandım ben kılo vermeyı hızlandırması ıÇın dr tavsıye etmıŞtı.Çocuk dÜŞÜÜnmedĞım ıÇınde adet dÜzenlemsı ıÇın doĞum kontrol hapı yasmın

selam kızlar ben siteye yeni katıldım 3 buçuk yıldır evliyim ben de hamile kalamıyorum multikistik over varmış en son aşılama yaptık ama tutmadı 1 yıl ara verdim ama şu anda soğan kürünü uyguluyorum bakalım artık.

herkese mrb nasılsınız bakiyim dilnur ne çıktı kız niye söylemiyon bize

nilüfer özelden mesajım gelmiştir inş gelmemişse tekrar buraya yazabilirim

Slm kızlarr okyanus,osmaniye,citos,ve nilüfer arkadaşlarım size tşkederim soruma cvb verdiginiz için inş hamişimdir

TARıH : 20.03.2009 SAAT : 18:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT ________cinsiyeti___

1.okyanus: _______________28 KASIM ___________kız
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
14.missmiss : _____________

UMUT LıSTESı

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.hlymms
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin
34.bilgen35..........aramıza hg
35.tatl : ...............aramıza hg
36.SivriBiber: ........aramıza hg
37.NAZ87 : ..........aramıza hg
38.melike25:
39.burcinn:
40.hayrun:
41.meryem82.
42.zahidem:
43.triyandafil

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Slm beryal nasılsın

canım nasılsın sonuç belli oldumu yoksa kaçırdımmı? test yaptınmı tatlım .inşallah hamilesindir.canım ben birazdan çıkıcam kusyra bakma bugün bahar temizliği yaptım hiç oturamadım 5 dk gireyim dedim çok yorgunum.ve daha yemek yapıcam .çok öptüm .yarın bol bol görüşürüz inşallah . :1hug:Şeniz

Daha testi yapmadım kızlar yarın yapıcam test hazır :icecream: yarın sonucu söylerim valla benden çok merak etmişsiniz canlarım benim :1hug: inşallah hayırlı haberle gelirim:Saruboceq:
görüşmek üzere hepinizi öptüm Şeniz

hsg filmi başka birşey bu arada ben 3 tane düşük yaptım ve 8 yıldır evliyim

meraba canım bende 2 düşük yaptım 6 yıllık evliyim düşük sebebi olarak sana ne dendi onu merak ettim benimkiler zaten tedaviyle hamile kalıyorum ilki 7 haftalık ikincisi 5 haftalık düştü sebep olarak ilk aylarda sık karşılaşılan bi durum olduğundan doktorum normal olduğunu söyledi bende acaba altında başka bişiy yatıyomu diye merak ediyorum ama doktorumuda değiştirmek istemiyorum bıktım artık doktor değiştirmekten sen benden daha tecrübelisin ne dersin canım

X