Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

geçmişi okuyordumda osmaniyecim kızın olucakmış çok sevindim allah analı babalı büyütsün bizimkiler ne zaman olacak acaba bizde bu duyguları yaşıycakmıyız acaba inş dua et de bizim de en kısa zamanda olsun

OKYANUSUN KIZI OLACAK CANIM YANLIŞ BAKMIŞSIN..
AMA ALLAH SÖYLETTı OSMANıYEE BAKKK:emir_bebek:HADı HAYIRLISI SIRA SENDE BELKıDE HAYIRLISIYLA TATLIM:emir_bebek:

geçmişi okuyordumda osmaniyecim kızın olucakmış çok sevindim allah analı babalı büyütsün bizimkiler ne zaman olacak acaba bizde bu duyguları yaşıycakmıyız acaba inş dua et de bizim de en kısa zamanda olsun

canım ben hamile değilim okyanusun kızı olacak.bende kızım olsun istiyorum ondan bahsettik.bizimde olur inşallah :teselli:ayy allah söyletti herhalde inşallah

OLSUN EŞıNDE TADAVıSıNıı OLSUN EN KISA ZAMANDA KAVUŞUN BEBıŞıNıZE ıŞALLAHH))))
KIZINIZA DıYEYıM:Saruboceq:
AYYY NEKADAR HOŞUMA GıTTı SÖYLERKEN HEYECANLANIYORUM KIZZZ...VALLA KAFAYI YıYıK VAZıYETTEYıM GALıBAAkafamçokkarıştı

OLSUN EŞİNDE TADAVİSİNİİ OLSUN EN KISA ZAMANDA KAVUŞUN BEBİŞİNİZE İŞALLAHH))))
KIZINIZA DİYEYİM:Saruboceq:
AYYY NEKADAR HOŞUMA GİTTİ SÖYLERKEN HEYECANLANIYORUM KIZZZ...VALLA KAFAYI YİYİK VAZİYETTEYİM GALİBAAkafamçokkarıştı

ayyy canım saol inşallah işte önümüzdeki günler ameliyat olmayı düşünüyo inşallah kısmet .seninde olur hepimizin olur inşallh:teselli:

ya benim eşimde de varikosel çıktı ama
sonra 2 dr a daha gitti onlar bişeyin yok dediler bizimkide ameliyat olmama gerek yok diyor ne yapıcaksam ama bende yumurta oluşuyor da çatlama olmuyor acaba incir kürümü kullansam

incir kürünü bende yapıcam bu ay...adetin 4,günü falan başlanıyormuş hayatım..valla sanırım yumuırta için bunlar bide bal tarçın tarifi var onuda yapıcam..bakim bi adet oalyımda bu aya bomba gibi olmayı düşünüyorum çoook çalışcam yaaaa...pufffffffff

incir kürünü bende yapıcam bu ay...adetin 4,günü falan başlanıyormuş hayatım..valla sanırım yumuırta için bunlar bide bal tarçın tarifi var onuda yapıcam..bakim bi adet oalyımda bu aya bomba gibi olmayı düşünüyorum çoook çalışcam yaaaa...pufffffffff

benim hastalık 26 martta adetin 4.günümü başlanıyormuş incir kürüne onu bilmiyordum bak ama 21 gün içicem demi ballı tarçını denedim ben bi sonuç çıkmadı

ya benim eşimde de varikosel çıktı ama
sonra 2 dr a daha gitti onlar bişeyin yok dediler bizimkide ameliyat olmama gerek yok diyor ne yapıcaksam ama bende yumurta oluşuyor da çatlama olmuyor acaba incir kürümü kullansam

bence eşin bidaha dr gitsin ve film çektirsin kaç aydır çocuk istiyon:ecrin_bebek:

teşekkürler canım...
buarada hoşgeldin sende canım sen de biraz kendinden bassetsene nekadar zamandır bebek istiyorsun???ilk bebeğinmi olacak???

sağol canım,
ben 1.5 senelik evliyim.1 senedir bebek istiyorum ama olmadı işte.Tahlillerim temizçıktı en son hsg filmi istediler.nu çektirdimşükür da temiz çıktı ama hala bende tık yok.beklemedeyim.bu ayolmazsa doktorumaşılama diyor ama ben 2 ay daha beklemek istiyorum.hsg filmi çektiren ve o ay hamile arkadaşlarım var.Ümitliyim inş. benimde olucak.

bence eşin bidaha dr gitsin ve film çektirsin kaç aydır çocuk istiyon:ecrin_bebek:

1,5 sene oldu ama eşimde teşhis konulalı 9-10 ay oldu iki ayrı dr a gitti ikiside bişeyin yok ameliyatlık dedi o da tekrar başka dr a gitmiyor bende bişey yokmuş drum öle diyor ama eşimi ikna edemiyorum bende kendim bişeyler yapmaya çalışıyorum blki incir kürünü yaparsam faydası olur çünki bende yumurta oluşuyormuş ama çatlamıyor yada çatlatıcı iğne mi kullansam acaba bilmiyorumki

1,5 sene oldu ama eşimde teşhis konulalı 9-10 ay oldu iki ayrı dr a gitti ikiside bişeyin yok ameliyatlık dedi o da tekrar başka dr a gitmiyor bende bişey yokmuş drum öle diyor ama eşimi ikna edemiyorum bende kendim bişeyler yapmaya çalışıyorum blki incir kürünü yaparsam faydası olur çünki bende yumurta oluşuyormuş ama çatlamıyor yada çatlatıcı iğne mi kullansam acaba bilmiyorumki

canım ben dr gittim eşimede tahlil yaptırdı dr değerleri normal çıkınca tereddütte kaldı üroloğa gönderdi muayene ol. olmassa film çektirelim dedi muayenede belli oldu şimdi ameliyat için gün bekliyoz hayırlısı olsun

Canım bende polıkıstık over var.daha doĞrusu vardı.artık yok Çok ŞÜkÜr.bır yıl Önce tesadÜfen ÖĞrendım sÜreklı doktora gıtmeme raĞmen.saolsun yanlıŞ doktordaymıŞım.tedavı oluyorum ogunden berı geÇen hafta kontrole gıttım dÜzelmıŞ herŞeyım.bakalım bızde bu sene sonu dÜŞÜnÜyoruz bebek.gerÇekten dÜzelmıŞmıyım ozaman ÖĞrenıcez.

Canım bende polİkİstİk over var.daha doĞrusu vardı.artık yok Çok ŞÜkÜr.bİr yıl Önce tesadÜfen ÖĞrendİm sÜreklİ doktora gİtmeme raĞmen.saolsun yanlıŞ doktordaymıŞım.tedavİ oluyorum ogunden berİ geÇen hafta kontrole gİttİm dÜzelmİŞ herŞeyİm.bakalım bİzde bu sene sonu dÜŞÜnÜyoruz bebek.gerÇekten dÜzelmİŞmİyİm ozaman ÖĞrenıcez.

yaa geçmiş olsun çok şükür artık yokmuş bundan sonrs olur inşaallah

X