Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

buarada yeni bişi öğrendim çook ilginçç...
hamile bayanlar ultrasona girmeden önce çikolata yerlerse bebek çok hareket edermiş ...
özellikler cinsiyetine bakmaya giderken bi deneyin derim...hareket ederse daha çabuk gözükür ...

hee nilüfer ben bazen dr arıyodum bebek oynamıyo öldü falanmı diye...oda tatlı bişeyler ye kan şekeri yükselsin harekete geçer didiydi
bende boyuna tatlı yiyodumcokacimcoookkız bi çıktı bi atletik bi kaslı içerde hareket etmekten:roflol:

evt hayatım 2 bardaktan fazla içme...her firmanıun bitki çayı içilmez...posetlerin başında ipi tel zımbayla tutturmuslarmı diye dikkat edin...sıcak suda o telin alaşımıda suya karışır

sağol nilüfercim:1hug:
o zaman giderken doktora çikolata yiyelim.zaten bayılırımkaydirigubbakcemile3

anaam ne diyorsunŞeniz...iş bi kafadan atmaya bakıyosa attım gitti:lepi: düşünmüycem artık:jeyyar:=====>kaydirigubbakcemile====>:CüvCüv:====>:ecrin_bebek:====>gamyoncuiremsu====>kafamçokkarıştı====>:Saruboceq:

canım gerçekten hemde bu kişi 2 kez aşılama ve tüp bebek denemiş olmamış.doğal yoldan oldu sonra. iş düşünmemekte ,stresten uzak durmakta. hayırlısı canım hiç belli olmaz.

hee nilüfer ben bazen dr arıyodum bebek oynamıyo öldü falanmı diye...oda tatlı bişeyler ye kan şekeri yükselsin harekete geçer didiydi
bende boyuna tatlı yiyodumcokacimcoookkız bi çıktı bi atletik bi kaslı içerde hareket etmekten:roflol:

maaşallah de nazar değmesin kızımıza:sm_cool:

:roflol::roflol::roflol:
ALLAH İYİLİĞİNİ VERMESİN YAA)))HEHEH)))
ULEM KOŞUMU YAPMIŞ İÇERDE...)))))))))
AMA BAHH DOĞRUYMUŞŞ DEMEKK......BAŞTAN SÖLESENE DOKTORCUĞUM YAA..
AMANN BUNLARDA BAŞTAN DEMİYOLAR SONRA ULTRASONDADA UĞRASIR DURULAR GÖZTERSİN DİYEE:eek:klava:

peki son birşey sorucam ıhlamuru demleme usulü mü yapayım yoksa kaynatayım mı? normalde daha önceleri kaynatırdım. bir arkadaşım demleme usulü yapıyormuş,limon sıkıp,balda koyup o şekilde içiyormuş.

iyide ultrasonda hareketsiz olması daha iyi ölçüm yapılıyoya o açıdan yani

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
atletik haaa:roflol::roflol:
çocuğu şeker komasına sokucakmışsın az kalsın

haa bide benim kızın en belirgin özelliği özellikle gece 2 de karnımda hareket etmeye başlardıdelikafadulden
yani arkadan sarılırdım babası bile uyanırdı tekmelerine o derece:eek:
8 yaşına geldi hala gece 2 dedimmi bi kalkıp bakıyo saçmalıyo sayıklıyo yatıyo:nazar:

peki son birşey sorucam ıhlamuru demleme usulü mü yapayım yoksa kaynatayım mı? Normalde daha önceleri kaynatırdım. Bir arkadaşım demleme usulü yapıyormuş,limon sıkıp,balda koyup o şekilde içiyormuş.

5dk kaynat ..sonra demlensin tabi ama çok kaynatırsan özelliği kaçar..5 dk geçmesin kaynaması...
Bebişim ne demek herzaman sorabilirsin bana...

günaydın arkadaşlar hepinize hakça citos hamile omanıza o kadar çok sevindimki anlatamam darısı bekleyenlerin başına inş

5dk kaynat ..sonra demlensin tabi ama çok kaynatırsan özelliği kaçar..5 dk geçmesin kaynaması...
Bebişim ne demek herzaman sorabilirsin bana...

sağol nilüfercim bugün yapayım.citosun dediği bal ve karabiber karışımınıda yaparım.
zaten bal yiyorum yumuşatsın diye.
kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim:1hug:

kızlar ben şimdilik çıkıyorum. kendinize iyi bakın. görüşmek üzere:enbuyukkk:

tşklr hakça laparoskopi oldum bende evde dinleniyorum 3 ay daha rahmi genişletmek için bi ilaç verdiler onu kullanıcam çocuk rahmi yapısındaymışş eşim bıktı benden ya her yanım problem

X