Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

biri bişi desin arkadaşlar ya?? nedir bu sizce çok korkuyorum ben

kardelen canım citos ve saraya katılıyorum. kese için daha erken olabilir. ne zaman döllenme olduğunu bilemiyoruz ki doktorlarda söylüyor bunu. canım daha önce böyle birşey okumuştum ama ne kadar doğru bilemem.inşallah hayırlı ve güzel haberler veririsin.

Rahimi ters duran bir kadın gebe
kaldığında çoğu durumda ilerleyen gebelik haftasıyla birlikte rahim
bulunduğu yerden kalkarak öne doğru hareket eder ve gebelik seyrince
herhangi bir normaldışı durum ortaya çıkmaz.

korkma hayatım bebişin küçük olduğundan anca görürsün sabret biraz..bak bana doktorum öle diyo anne olcaksın sabretmeden anne olunmuyormuş)))
buarada rahim tersliği önemli bişi değil sadece hamile kalmak için kimi insan zorlanıyormuş..ama benim bi arkadaşım var rahimi ters ve doğumkontrol ilacını bırakırbırakmaz o aydan hamiş kalıyo..dr.bile sen nasıl bukadar çabuk hamiş kalıyosun demiş şaşırmış..2 kez aldırdı bebek....işteee kimide bölee kızlar aldırıyor...Allah muhafazaa valla((((((((((((((

hıı bide hamile kalınca rahim dönüyomuş düzeliyormuş...ilginç bi durum dimii..ALLAHIN ıŞı ıŞTE...OLDUMU OLUYOR HAYATIM KORKMA

cnm vildanın test sonuçları iyi çıkmış
dilnur daha yapmadı testini onunda günü geçti
büşrayı tam hatırlayamadım bende

peki kist ??? 2.5 -3 cm miş . bebek varsa o nolcak ?? çok panik oldum arkadaşlar bildiğiniz gibi değil ağlıcam nerdeyse ( hamile değilsem idrar testinde pozitif çıkmazdı demi??

canım küçük kist ve miyomlar doğum esanasındada alınabiliyormuş. yalnış yönlendirmek istemem öyle duymuştum. sen sonucu nezaman alıcaksın?merak etme...

teşekkür ederim arkadaşlar biraz rahatladım gerçekten. ama hamileysem kist nolcak??? bu defa da bu kafamı tırmalıyor( bebeğe bi zarar verirse

canım küçük kist ve miyomlar doğum esanasındada alınabiliyormuş. yalnış yönlendirmek istemem öyle duymuştum. sen sonucu nezaman alıcaksın?merak etme...

bende öyle duydum cnm . ama doğuma kadar bebeğe zarar vermicek mi o?? 2 de alcam sonucu. ya bebek olmasa idrarda pozitif çıkmazdı dimi arkadaşlar?

canım inşallah sonucun hayırlı olur.sen pozitif düşün herşey pozitif olsun.bizi habersiz bırakma.

bende öyle duydum cnm . ama doğuma kadar bebeğe zarar vermicek mi o?? 2 de alcam sonucu. ya bebek olmasa idrarda pozitif çıkmazdı dimi arkadaşlar?

bence çıkmazdı ama..o testler genelde doğru çıkıyor diyorlar..bende negatif çıktığında inanmıyordum dandik bunlar falan diyip kan testi yaptırıyodum yine negatif çıkıyodu..((((((
doğrudur hayatım...
kistleride hallediyo doktorlar yaa ...bisürü kişi kistle miyomla hamiş..hep duyoruz yani..

nilüfer canım senin ne kadar geçti adetin,inşallah dilnur,sen ve diğer kızlardanda iyi haberler duyarız. mendili hazırladık:teytey:

kardelen cim olmazsada yıpratma kendini bak bizde uzun süredir bekleyenlerdeniz sağlık olsun ,belki kist değildir dr'un gördüğü belki bebeği gördü bazı drlar anlamıyo bi kanda çıksın gerisini düşünme çıkmazsada üzme kendini :teselli:

citos önce senin daha sonra diğer kızların izniyle ben çıkıyorumkaydirigubbakcemile3
görüşmek üzere...inşallah döndüğümde güzel haberler alırım. iyi muhabbetler size...

okyanus iki ters bi düzle uğraşıyor bebişine bişeyler yapıyo

:teytey:
nilüfer canım senin ne kadar geçti adetin,inşallah dilnur,sen ve diğer kızlardanda iyi haberler duyarız. mendili hazırladık:teytey:

:teytey::teytey::teytey::teytey: ayyy işallahh gülüm yaa..ben geçen ay 16 sında oldum ama şubat kısa geçiyor ya 2 gün atsa normal olarak 18inde olmam lazımdı..yani bugun 1 gün oldiiiCADIARZUCADIARZU daha tam geçmedi aslında..normalde 30 günde oluyorum 1-2 gün gecikmede normal derler ya ...bekliyorum aslında adeti bakalım..hiç bişide hissetmiyorum ya kesin adet olcam sanırsam((((((((((((((((senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…