Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yebcim sen ilk çocuğuna nasıl hamile kaldın ilaçlamı doğal yollamı CADIARZU

Günaydın arkadaşlar hamile arkadaşlar iyilerdir inşallah. Hastalara geçmiş olsun. Bebek bekleyenlerede allah tez elden meleklerini göndersin

hoş g . yebcim inşallah gelsin minik kuşlarımız.sen nasılsın ?kaydirigubbakcemile3

canım çok geçmiş olsuna.s.dikkat et kendine.sıcak birşeyler iç. havalara baksana.iki gün önce burada bahar havası vardı,dün ve bugün yağmurlu ve soğuk. tam hastalık havası.
valla aynen öyle burasıda bu havalara aldandım bende..sağol canım..a.s.

canım geçmiş olsun doktora gitmedinmi bu havalar insanı çok yanıltıyor dün hava güneşliydi bugün kar yağıyor burda bizde korunmuyoruz hastalık kapıda bekliyo tekrar geçmiş olsun:teselli:
teşekkürler canım ince giyinip çıktım duş alıp çıktım olacağı buydu yalancı bahara kandım..a.s
günaydın kıslarr
hadi görüşürük evi temizlemeye gidiyom by byyy
güle güle canım kolay gelsin bitince bana geçebilirsin..izin veriyomnaniknanik

yebcim sen ilk çocuğuna nasıl hamile kaldın ilaçlamı doğal yollamı CADIARZU

Çitos benim ilk hamileliğim çok ilginçti daha önce anlatmıştım. Adetlerim düzensizdi. tarfik kazasıda geçirmiştim. on kontrolüm vardı iyileşmiştim ve bu iyileşme döneminde 1 kere beraber olmuştuk eşimle. Eşime k.doğumada gidelimde iyileşene kadar bi problem varmı diye öğrenelim dedi. Sabah ortopediye gidip röntgen çektirdim öğleden sonrad kadın doğuma gittim. Dr muayene etti iltihap var dedi sperm testi bende hg falan istedi. tam çıkarken bide ultrasonda bakalım dedi ve ben hamile olduğumu öğrendim yani hiç ugraşmadan 1 kere beraberlikten. Allahın işi şimdide ugraş olmuyor.

Nasılsınız arkdaŞlar benım kız hasta gıremedım hala hasta... Sız napıyorsunuz

sumoş ,nilüferr ,ezgicik nerelerdesin sizz sesiniz çıkmıyooooo

yebcim şuan neyin var yumurtan falanmı gelişmiyo,daha öncede varmıydı problemin ilk bebek istediğinizde

ben evlenmeden öncede pkoluydum 1. tedavi fala görmedim. ben adet gecikmesi için farlutal kullandığım halde bile adet olamıyorum. Bu aralar tekrar dr gidicem artık yumurta takibimi ne diyecekse desin

görüşürüz pinkrose...özletme kendini..
hg sanalem geçmiş olsun canım umarım önemli birşey değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…