Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kızlar, Istanbula yeni taşındım Avrupa yakasında tavsiye edebılecegınız doktor,hastane var mı? yardimlarinizi bekliyorum.

iyiyim canım ne olsun seni özledimde bi bakayım dedim bugün sende çok güzelsin :jeyyar:yoksa hamilemisin kızzz
Ay canım k.bakma elektirikleri kestiler niye kestilerse:mymeka:
Bu arada güzelmi görünüyorum hamilemiyim dersin neden olmasın ne gerekiyosa yaptık evelallah:jeyyar::jeyyar:
Şaka bir yanada hala olmadı bilmiyomki yine gecikesi geldi galiba hiç hamile hissim yokfisfisfis
Bende seni ösledim fıstık Şeniz

cancazım test etsende öğrensek merak ettim valla delikafadulden
içimdeki ses bebişin var diyor biliyorsun bu ay senle nilüşü demiştim

cancazım test etsende öğrensek merak ettim valla delikafadulden
içimdeki ses bebişin var diyor biliyorsun bu ay senle nilüşü demiştim
Bende nasıl merak ediyom bi bilsen ama sonuçtan korktuğumdan ayın sonuna kadar test yapmıcam benle beraber sizde çatlayınkaydirigubbakcemile3
Ama tahminin doğru çıkarsa sana çok dua ederim valla canım benimŞeniz

Bende nasıl merak ediyom bi bilsen ama sonuçtan korktuğumdan ayın sonuna kadar test yapmıcam benle beraber sizde çatlayınkaydirigubbakcemile3
Ama tahminin doğru çıkarsa sana çok dua ederim valla canım benimŞeniz
niye yapmıyon bizi neden çatlatıyon :mymeka:bende böyle olursa seni çatlatcem işte :dilcikar:

Avcilarda oturuyorum. Etrafi cokta iyi bilmiyorum. Yakinlarda olursa en azindan kaybolmam.
Sana arkadaşımın gittiği hastaneyi yazacaktım ama kendisine ulaşamadım canım ama bunuda çoğu kişi önermiş ama yinede sen bilirsin

Avcılar Anadolu Hastanesi

--------------------------------------------------------------------------------
Özel Hastane
--------------------------------------------------------------------------------

Telefon : 0212 690 23 53

Telefon 2 :

Birim Tipi : Özel

Adresi : M.K.Paşa Mh.Kayabaşı Sk.No:1/3 Avcılar

2. Adresi :

Web Adresi : Özel Avcılar Anadolu Hastanesi

Bende gecikince bekleyim diyorum ama oğlan kucak felan isteyince veya bi yerim agrıyınca insanlar ilaç al deyince dayanamayıp yapıyorum düşer müşer diye. Sanki hamileyimde :)))) Çok kötü bi duygu ama alıştım ben yaa hep negatif görmeye eşim bile gene çıkmıycak niye test yapıyosun diye o bile anladı iş çıkmıyacağını neyse bigün sürpriz yaparım belki. ıma edincede nasıl heyecanlanıyor akıllım benim

canım merhaba nasılsın .sana sadece küçük bir hatırlatmama olacak önceden alman gereken ilaç vitamin ve ek besin olabilir lütfen ay sonuna kadar bekleme ve yap testini .herşeyden önce bebeğin için yap tamam şimdi yapma ama birkaçgün daha adet olmazsan bence test yap .adet olmasan daha iyi ama adet olursan da sakın üzülme.anlıyorum seni hayal kırıklığı yaşamamak için belki erkenden yapmıyorsun ama yap bir kaçgün sonra .inşallah hamilesindir kuzum .benim bebişime de kardeş olur.

TARıH : 19.03.2009 SAAT : 15:22

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
14.missmiss : _____________

UMUT LıSTESı

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.hlymms
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin
34.bilgen35..........aramıza hg
35.tatl : ...............aramıza hg
36.SivriBiber: ........aramıza hg
37.NAZ87 : ..........aramıza hg
38.melike25:
39.burcinn:
40.hayrun:
41.meryem82.
42.zahidem:
43.triyandafil

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

dilnur ay sonuna kadar nasıl dayanıcaksın
Dayancam canım kendime söz verdim benimkine de dedim çok ümitlenme:1closedeyes:
Oda garibim alıştı tamam sen bilin dedisırnaşık şey
Valla öyle ya gecikme oluyo bugün 33 oldu galiba bakalım dayandığım yere kadar dayancamCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…