Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok sağol büşracım bende senin için dua edicem canımŞeniz
canım bende pko vardı ilk hamileliğimi anlamamıştım düşük yaptıktan sonra öğrendik korumadım kendimi yaklaşık 7 ay sonra hamiş kaldım tekrar biliyorsun pkolular ilaçsız biraz zor hamile kalıyor ama ben şanslı guruptanım ilaçsız doğal olarak kaldım sadece soğan kürü ve incir kürünü denedim hiç ilaç kullanmadım ha birde glokofen şeker ilacı içiyordum düzenli adet görmek içindi fisfisfis

Anladım canım gerçekten çok şanslıymışsın senin adına çok sevindimkaydirigubbakcemile5
Benim doktorum baana bu ay hemile kalma şansımın daha yüksek olduğunu söyledi
Ama hamile kalırsam bu ay hamileliğimin zor geçebileceğindende bahsetti

geldimmmm:eek: citoscum ya sabah işlerim vardı ,yoksa kaçırırmıyım saat9:00 randevusunu. nasılsın :emir_bebek:nasıl

günaydınlar herkeslereeeeeeeee delikafadulden

ooooo günaydın bıcırık nerdeyse kayıp ilanı vercektim senin için :jeyyar:
biz iyiyiz elhamdülllah şükür sen nassın bakıyomda bugünde çok şıksın sengözlerimebaksanab
nasıl gidiyor işler bebiş işleri tatlım:jeyyar:

:çok üzgünüm:günaydın canlarım bu sabah kalkamadım gripten burnum gözlerim şıpır şıpır akıyo ya kahvaltı edip ilaç içmeliyim yoksa böle geçicek günüm..:senağlama

canım çok geçmiş olsuna.s.dikkat et kendine.sıcak birşeyler iç. havalara baksana.iki gün önce burada bahar havası vardı,dün ve bugün yağmurlu ve soğuk. tam hastalık havası.

:çok üzgünüm:günaydın canlarım bu sabah kalkamadım gripten burnum gözlerim şıpır şıpır akıyo ya kahvaltı edip ilaç içmeliyim yoksa böle geçicek günüm..:senağlama

canım geçmiş olsun doktora gitmedinmi bu havalar insanı çok yanıltıyor dün hava güneşliydi bugün kar yağıyor burda bizde korunmuyoruz hastalık kapıda bekliyo tekrar geçmiş olsun:teselli:

iyiyim hakcacım cnm benim,sen naılsın

benimde işler birazcık yoğun bugün bir işe bir topiğe takılıyoruma.s

iyiyiz canım sağol...
kolay gelsin
bende çıkıcam ama bir türlü çıkamıyorum. ütüm var.birikmeden yapayım diyorum sonra zor oluyor. yıkaması kolay hemen kuruyor ama ütülemeye gelince başına oturana kadar.oturdum mu bitirmedende kalkmam bir oturabilsemkaydirigubbakcemile3
sabah citosla ikimizdik topikte sonra sessizdeniz,beryal,merve25 geldiler ama onlarda çıktılar hemen. daha sonrada diğer kızlar gelmeye başladılar.nerede kaldı kızlar dedik merak ettik citosla. çıkıcam citosumu yalnız bırakmayayım diye çıkmadım.
çok konuştum galibadelikafadulden

Günaydın arkadaşlar hamile arkadaşlar iyilerdir inşallah. Hastalara geçmiş olsun. Bebek bekleyenlerede allah tez elden meleklerini göndersin

Anladım canım gerçekten çok şanslıymışsın senin adına çok sevindimkaydirigubbakcemile5
Benim doktorum baana bu ay hemile kalma şansımın daha yüksek olduğunu söyledi
Ama hamile kalırsam bu ay hamileliğimin zor geçebileceğindende bahsetti

evet düşükten sonra hemen kalınıyormuş bende duymuştum canım bence doktorunla konuş öbür ay hamile kalmaya bak canım 1 ay vucüt kendini toparlasın daha sağlıklı olur :eek:

ooooo günaydın bıcırık nerdeyse kayıp ilanı vercektim senin için :jeyyar:
biz iyiyiz elhamdülllah şükür sen nassın bakıyomda bugünde çok şıksın sengözlerimebaksanab
nasıl gidiyor işler bebiş işleri tatlım:jeyyar:

yoook yoook ben hiç biyere kaybolmam topiğime gire sesizce çıkarım hiç biyere takılmam
bana annem böle dedi sakın etrafa bakma :mymeka:

teşekkür ederim sizin şıklığınız .bebiş ahhhh ahhh yeni bir yara :))adetim bugün 5.gün bi bitsede başlasak çalışmalara :CüvCüv:Şeniz

Çitos canım bende pko luyumo şeker ilacını dr verdi. ben düzenli adet olmadığım için yumurtlama günümü ayarlıyamıyorum. Bide eşimin işi çok agır olduğu için bide bel fıtığı var çok zorlayamıyorum. Düzenli adet olsam hadi 10 gün gün aşırı yap ama ben yapamıyorum belli olmadığı için tehlikeli günler

iyiyiz canım sağol...
kolay gelsin
bende çıkıcam ama bir türlü çıkamıyorum. ütüm var.birikmeden yapayım diyorum sonra zor oluyor. yıkaması kolay hemen kuruyor ama ütülemeye gelince başına oturana kadar.oturdum mu bitirmedende kalkmam bir oturabilsemkaydirigubbakcemile3
sabah citosla ikimizdik topikte sonra sessizdeniz,beryal,merve25 geldiler ama onlarda çıktılar hemen. daha sonrada diğer kızlar gelmeye başladılar.nerede kaldı kızlar dedik merak ettik citosla. çıkıcam citosumu yalnız bırakmayayım diye çıkmadım.
çok konuştum galibadelikafadulden

hakcam iş bitmiyo yap yap yine çıkıyo.

yook yooook buranın çok konuşanı ve soru soranı benim çene maşallah bitmiyo bende :icecream:

X