Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hakcam bugün gezme yok galiba kaydirigubbakcemile3
1 haftadır çok yoğundun :jeyyar:

citosum şimdilik evdeyim komşulardan bir haber gelmezsekaydirigubbakcemile3
aslında ütüm var yapıcam ama seni yalnız bırakmayayım,kızlarda gelmedi daha. neredeler acaba...

Yeni yeni toparlanıyorum kızlar
Ama ben bukadar dağılacağım ıhiçi tahmin etmedim:nazar:
Gerçekten düşük yapmak çok zormuş
Pskolojim berbat
Şimdi yumurtlama günüm ama inanın eşimden kaçar oldum:eek:
Çünkü yine hamile kalıp bebeğimi düşürmekten çok korkuyorum:mymeka:senağlama

Pskolojim berbat

canım seni anlıyom bende bir kez düşük yaptım insanın pskolojisi bozuluyor ama hayat devam ediyor yeniden denemelisin yeni meleklerin gelir ve busefer seni bırakmazlar inşaalah bak benimkide geldi beni bırakmasın diye hergün dua ediyorum ona niniler söylüyom canım sende güçlü ol ve biran önce yeniden bebiş için uğraş Çok üzgünüm çoook

Pskolojim berbat

canım citosa katılıyorum.bende iki kez kimyasal gebelik geçirdim 3.kez aşılama. ama bebeğimiz süpriz yaptı.inşallah sizlerinde öyle olacak. canım psikoloji çok önemli,sen kendini üzmeki bebişin sana gelsin:1hug: stres çok önemli çünkü.

canım seni anlıyom bende bir kez düşük yaptım insanın pskolojisi bozuluyor ama hayat devam ediyor yeniden denemelisin yeni meleklerin gelir ve busefer seni bırakmazlar inşaalah bak benimkide geldi beni bırakmasın diye hergün dua ediyorum ona niniler söylüyom canım sende güçlü ol ve biran önce yeniden bebiş için uğraş Çok üzgünüm çoook

Haklısın canım bugünden tezi yok yeniden çalışmalara başlamak lazm:jeyyar:
Sen düşük yaptıktan ne kadar sonra tekrar hamile kaldın canım.
Buarada dualarım seninle ve meleğinle :emir_bebek::CüvCüv:

canım citosa katılıyorum.bende iki kez kimyasal gebelik geçirdim 3.kez aşılama. ama bebeğimiz süpriz yaptı.inşallah sizlerinde öyle olacak. canım psikoloji çok önemli,sen kendini üzmeki bebişin sana gelsin:1hug: stres çok önemli çünkü.

Çok saolun kızlar
İyiki varsınız:içelim:
İnşallah bende sizin gibi meleğime kavuşurum:CüvCüv:

Haklısın canım bugünden tezi yok yeniden çalışmalara başlamak lazm:jeyyar:
Sen düşük yaptıktan ne kadar sonra tekrar hamile kaldın canım.
Buarada dualarım seninle ve meleğinle :emir_bebek::CüvCüv:

çok sağol büşracım bende senin için dua edicem canımŞeniz
canım bende pko vardı ilk hamileliğimi anlamamıştım düşük yaptıktan sonra öğrendik korumadım kendimi yaklaşık 7 ay sonra hamiş kaldım tekrar biliyorsun pkolular ilaçsız biraz zor hamile kalıyor ama ben şanslı guruptanım ilaçsız doğal olarak kaldım sadece soğan kürü ve incir kürünü denedim hiç ilaç kullanmadım ha birde glokofen şeker ilacı içiyordum düzenli adet görmek içindi fisfisfis

X