Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın hakcam ve sessizdenizim nasılsınız kızlar hakcam bebişin nasıl dünden buyana özlettin kendini gel bi öpeyim seniŞenizŞeniz
sessizdeniz küsme senide öpeyim dur ŞenizŞeniz

günaydın citosum canım iyiyiz siz nasılsınız bugün? bizde sizi öpüyoruzŞenizŞeniz

kızlar netim halloldu yuppiiiiiii:sm_cool:
kocişi çağırdı ev sahibimiz konuşmak için evler karşı karşıya olduğu için orayada net çekecekmişiz:teytey:
allahım hamile kalsam bu kadar sevinirmiyim acaba:dance:
sevinirim sevinirimdelikafadulden
inanamıyorum yaaa keyfim yerine geldi ohhh beeekaydirigubbakcemile2

oleyyyy vildoşum bende çok sevindimmm inşaalah yakın zamanda hallolur net :lepi::teytey::dance::dance:delikafadulden

citosum bende şimdi yazacaktım. çok sevindim hihoyyyt:sm_cool: vildanım bizden ayrı kalmayacak:dance:

günaydın citosum canım iyiyiz siz nasılsınız bugün? bizde sizi öpüyoruzŞenizŞeniz

canım bizde iyiyiz çok şükür sizleri görünce dahada iyi oluyorum :dance::dance:
belenay ve maattan haber varmı canım nasıllar acaba hele maat abla nezamandır kayıp hamilelik nasıl gidiyor acaba CADIARZU

canım bizde iyiyiz çok şükür sizleri görünce dahada iyi oluyorum :dance::dance:
belenay ve maattan haber varmı canım nasıllar acaba hele maat abla nezamandır kayıp hamilelik nasıl gidiyor acaba CADIARZU

canım bende öyle. burada sizlerle olmak çok güzelkaydirigubbakcemile5
canım belenay dinleniyor arada topiğe girmişti. inşallah en yakın zamanda aramıza döner.
maattan haberim yok sultana sordum haber alırsa yazıcak bende sizlere yazarım. umarım güzel haberler alırız.

VİLDOŞUM sanada günaydın ev taşımada kolay gelsin yavrımŞeniz
YADELİM senide çooookkk özledik bi gelsen aramıza çok mutlu olucamŞeniz
OKYANUSUM sen nasılsın gülüm örgüye başladın bizi unuttun :mymeka:Şeniz
ve diğer kızlar sizler nasılsınız bugün Şeniz

BERYALİM tombul kuşum senide gördüm ceeeeee nasılsın kıııı bebişin nasıl yaramaslık ediyomuŞeniz:emir_bebek:

canım bende öyle. burada sizlerle olmak çok güzelkaydirigubbakcemile5
canım belenay dinleniyor arada topiğe girmişti. inşallah en yakın zamanda aramıza döner.
maattan haberim yok sultana sordum haber alırsa yazıcak bende sizlere yazarım. umarım güzel haberler alırız.

aminnn canım umarım hamilelik haberi doğrudur :Saruboceq::Saruboceq:

beryalim günaydın bende gördüm senikaydirigubbakcemile3 nasılsın? yeğenimiz nasıl?

citosum tickerın çok güzel olmuş canım,nezamandır böyle ben yeni farkettimdekaydirigubbakcemile3

vallaha beryal sallayacak oklavayı ona göre. vurmaz sana kıyamaz. sen biran önce yap. yediklerin bebişine yarasın inşallah...

sırnaşık şeyberyal geçmişi okuyup gelesiye ben kahvaltımı etmiş olurum hadi kızlar buyrun kahvaltıya hep beraber edelim :kahve:

citosum tickerın çok güzel olmuş canım,nezamandır böyle ben yeni farkettimdekaydirigubbakcemile3

güzelmi canım çok sağol cumartesinden buyana var :roflol:aşkolsun ben görülmüycek kadar küçükmüyüm kaydirigubbakcemile3

bizim öbür kızlar nerede acaba heyy uyanın nerede kaldınız bugün tatilde değil

güzelmi canım çok sağol cumartesinden buyana var :roflol:aşkolsun ben görülmüycek kadar küçükmüyüm kaydirigubbakcemile3

canım benim sizi afiyet olsun.
aşkolsun citosum olur mu öyle şey. kusura bakma görmemişim bakar körüm galiba:eek:

X