Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım benim sizi afiyet olsun.
aşkolsun citosum olur mu öyle şey. kusura bakma görmemişim bakar körüm galiba

sağolasın canım benim biliyom kıss şaka yapıyom senin nekadar düşünceli olduğunu biliyom ben pamuk şekeri gibisin yumuşacık :1hug:

sağolasın canım benim biliyom kıss şaka yapıyom senin nekadar düşünceli olduğunu biliyom ben pamuk şekeri gibisin yumuşacık :1hug:

sağol citosum sende öylesin:1hug::1hug:

bu arada ikimiz kalmışızkaydirigubbakcemile3 beryal nereye gittin,sessizdenizde gitmiş:uhm:

sağol citosum sende öylesin:1hug::1hug:

bu arada ikimiz kalmışızkaydirigubbakcemile3 beryal nereye gittin,sessizdenizde gitmiş:uhm:

evet ya beryalde gitmiş uykusu kanmadı galiba yatmaya gitmiş herhal kaydirigubbakcemile3
sessizdeniz ben gidiyom dediydi oda test yapcekmiş inşaalah bebiş vardır :Saruboceq:

evet ya beryalde gitmiş uykusu kanmadı galiba yatmaya gitmiş herhal kaydirigubbakcemile3
sessizdeniz ben gidiyom dediydi oda test yapcekmiş inşaalah bebiş vardır :Saruboceq:

evet canım ya sessizdeniz görümceme gidicem kahvaltıya demişti. ben hem bakar kör hemde unutkan galibakaydirigubbakcemile3 inşallah sessizdeniz güzel haberlerle döner.

melike 25 hg canım nasılsın?

tşk citos iyi sayuılırım biraz yorgun gibiyim ama geçer heralde dökülüyorum yaaa akşamları saat 21.00 de uyuyorum deliksiz bi şekilde başka zaman 01.00 den aşagı yatmazdım ne oluyoor bilmiyorum yaa

evet canım ya sessizdeniz görümceme gidicem kahvaltıya demişti. ben hem bakar kör hemde unutkan oldum galiba kaydirigubbakcemile3inşallah sessizdeniz güzel haberlerle döner.

melike 25 hg canım nasılsın?

citosum sen hamilelikte nasıl besleniyosun herzaman ki gibimi yoksa degişiklik oldumu canım

canım işyerinde yoruluyorsundur bende çalışırken eve atılıp giderdim şimcik dön babam dön anca uyuyom bide sabahın köründe uyanıyom yat uyu dimi olmaz kocişle bir kalkıyom oda yatsana diyo çalışırkende başımın etini yiyordun uyuycam diye şimdi neden kalkıyon diyo:mymeka:kaydirigubbakcemile3

bilmiyorum ki citosum 2 hafta öncesine kadar böyle degilim 4 senedir bi fiil çalışıyorum ayrıca şu sıra o kadar bi yogunlugum yokk kii

citosum sen hamilelikte nasıl besleniyosun herzaman ki gibimi yoksa degişiklik oldumu canım

canım hamilelikten önce diyet yapıyordum şimdide dikkat ediyorum ama sağlıklı yimeye özen gösteriyom sebze ağırlıklı yiyorum eti az yimeye gayret ediyorum beyaz et yiyorum cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…