Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hg pınkrose gecmıs oldun cnm
ezgıcıkk hg cnm sende
sağol canıma.s.

:Saruboceq: ahh inşş..bırakamam eşim pazarlık işinden anlamaz sadece hamile olunca alaır belki inşş tatlım inşş:1hug:
merhaba öğleci kızlar
sabah bi grup öğlen bi grup akşamda ayrı bi grup takılıyo topiğe-tatlicadiarzu-

citosum kaynım gelmedi yaw gelecek diye bekliyom bende...Çok üzgünüm çoook
hoşgeldin canım..a.s.

1 ay çok uzun canım yaa özlüycez seni sıkıştır kocişi çabuk alsın:Saruboceq:

ben ne bilem niye gelmediyse
kociş tlf etti birazdan gelir diye bekliyom hala

senin meleke söle ordan bi kız ayarlasın bağa yoksam dünür olamak:roflol:

dr yumurtalara baktı solda bı tane guzel var dedı ama sağ ıcın bısey demedı sonra klomen ne zaman bıttı dıye sordu bende bu sabah deyınce cuma yıne gel dedı

öle deme gııı kızın varya ömrü uzun olsun bide oğluşun olsun inşaalah :Saruboceq:
YEB2004 sende hg canım senin adını görünce saygı duruşuna geçiyom nedense çok ciddi geliyo ismin ne anlama geliyoo kıssşutarafagitti

dr yumurtalara baktı solda bı tane guzel var dedı ama sağ ıcın bısey demedı sonra klomen ne zaman bıttı dıye sordu bende bu sabah deyınce cuma yıne gel dedı

cnm umudunu yitirme benimde tek tarafta oluşuyodu yumoş
en son klomende 2 yumoş oluşmuştu nasip olacakya işte
cumaya hayırlı haberlerle gelirsin inş

iki bacı olsunlar işte
bide ona ayrı odamı alak
bizim kız genç kız olacak onu odasına koymaz valla :roflol:

kızlar ben çıkıyorum komşumun mevlüdü var oraya gidicem öpüyorum hepinizi.

canım benim yeni yeni arkadaşlar geldikçe ve günlük güncelliyorum .inşallah birgün hepimiz yukarda olcaz kimse aşağı yaılmıycak sadece hamişler listesi yapacağımız günlerede gelecek inanıyorum .çok öptüm ben çıkıyorum tatllarım benim .

güle güle beryalcim bizede dua et

sara çok komik gerçekten koro halinde gülüyolar :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…