Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yenı hamıle arkadaslarımı tebrık edıyorum
aramıza yenı katılan arkadaslarada hg dınız dıyorum
vıldancım senınle karsılasamadık cnm evın hayırlı olsun gule gule otur ıns.
bılgen cok gecmıs olsun sanada cnm
nılufer cnm avatarın cok guzel bı turlu soyleyememıstım sana

slm kızlar nasılsınız bakalım bugün ben biraz yogunum giremiyorum ama aklımda sizde hamiş arkadaşlarıda tebrik ediyom darısı başımıza diom bizim için dua edin kızlar bizde sizin aranıza katılalım

hb canım...
ayyy çok sevindim yaaaaa:CüvCüv:
topiğimiz hamiş dolsun inşallah:Saruboceq:
benimde bugün adet olmam lazım bakalım artık hayırlısı,merakla bekliyorum:1shok:

amin canım burada herkes hamiş kalsın inşaalah kucaklar bebiş dolsun rabbim sanada tez zamanda bebişini göndersin :Saruboceq:

kadısh dıye bı arkadasımız normal adetınden cok fazla kanamasını oldugunu soylemıstı nedenını sormustu
bence dusuk yapmıssındır cnm.ben tv de ızlemıstım boyle bı soruyu sormustu baya kadın dogum dr una o da dusuk yapmıs olabılırsın demıstı bı dr a gıt bence
umarım okur bu yazıyı

slm pinkrosecim nasılsın tatlım hastalığın geçtimi Şeniz
biz çok iyiyiz bebişimle seni öpüyoz cnm

selam canım seni ve minik meleğini öpüyorum bendeŞeniz..söle meleğine benimkide gelsin artık deyiversin ona...:çok üzgünüm:.grip bugün iyiden iyiye hissettirdi canım burnum hiç durmadan akıyor birazdan pazara gitmek için çıkıcam ordan işlerim var anneme gidicem ama elim kolum kalkmıyor halsizim yanii koca kış hastalanmadım bu ne şimdi dimi canım ya..
kardelanle mismisi de kutluyorum hayırlı hamilelikler diliyorum darısı başımıza inşş..:içelim:

hg ezgicimmm ösledik kız seni bi görünüp kayboluyon ateş almayamı geldinsırnaşık şey
şaka canım tabii işin önemli sen işine bak canım biz senin yerinede dedikodu ederiz Şeniz

slm hlymms geçmişi okudun galiba geç yazdın cnm biz iyiyiz sen nasılsın bakem

evet cnm gecmısı okudum.bende ıym ışte ıyım demek adettenmıs
bole bellı belırsız duygular ıcındeyım hıc bısey hıssetmıyorum ne mutluyum ne de mutsuz
oleee bos bos bakıyorum ıste

Selam arkadaşlar nasılsınız. ışler ve geçmiş yüzünden anca yazabildim. Sessizdeniz inşallah hayırlısıyla hamilesindir canım.

hg sessızdenız ıns. adet olmazsın cnm ee keyıfler nasıl bakalım

hb canım,sen nasılsın,umarım herşey yolundadırkaydirigubbakcemile5
inşallah olmam canım ya Rabbim hayırlısını versin
keyiflerde nasıl olsun şükür,karmaşık duygular işte..
kendimi fazla kaptrmak istemiyorum ama bu ay diğer aylardan farklı olarak herşeyden tiksinir oldum...neyse fazla kaptırmamak lazım psikolojikde olabilir:1ninca:

evet cnm psıkolojık olabılır benım mesela herzaman mıdem bulanır.sen kaptırma kendıne normal takıl ıste

canım kıyamam sana bırak pazar işini yat dinlen canım kocişin alsın sana ne lazımsa bu havalar kandırır insanı yalancı bahar canım benim meleğim kulağıma fısıldadı senin melekte yola çıkmış yakında gelecekmiş annem beni daha fazla beklemesin ona yakında kavuşacağım demiş üzülme tatlım inşaalah yakında sende burada haykıracaksın anneyim diye bizde halay çekeceğiz hep beraber:teytey::teytey::teytey:

merhaba öğleci kızlar
sabah bi grup öğlen bi grup akşamda ayrı bi grup takılıyo topiğe-tatlicadiarzu-

citosum kaynım gelmedi yaw gelecek diye bekliyom bende...Çok üzgünüm çoook

saol cnm benimŞeniz

citos senin meleke bi sorsana benim kelek ne zaman teşrif edecek:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…