Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

fisfisfis
cnm bende anlamadın ne yapıcagını aca ılac etkısını tam gostermedı dıye tekrar mı bakma ıstedı yoksa ıgnemı verecek bende bılmıyorum
fisfisfisbilimiyomki gülüm bu doktorları anlamak mesele ağızlarından lafı kerpetenle alıyoz artık cumayı bekliycez hayırlısı olsun cnm sıkma canını :teselli:

fisfisfisfisfisfisbilimiyomki gülüm bu doktorları anlamak mesele ağızlarından lafı kerpetenle alıyoz artık cumayı bekliycez hayırlısı olsun cnm sıkma canını :teselli:

acaba az konuştukları içinmi dr olabildiler:uhm:
biz çok gevezeyiz ondanmı bi baltaya sap olamadık-tatlicadiarzu-

cnm bende anlamadın ne yapıcagını aca ılac etkısını tam gostermedı dıye tekrar mı bakma ıstedı yoksa ıgnemı verecek bende bılmıyorum

slm hlyms inş öçatlatır daha iyi olur ozaman en azından hemen ilişkiye girebilirsin diğer türlü kendiliğinden nezaman çatlıyacağını bilemiyosun:1hug:

yumurtan çatlayınca zaten dışarı atılıyo ozaman zannediyorum ki 24 saat içinde ilişkiye girmen gerekiyo

saracım ben 48 saat kalabiliyo diye duymuştum canım yanlış olmasın hemen bi araştırıyım

cnm yumoşlarım 18 cm olduktan sonra günaşırı ilişki didi bizde dinledik sözünü:jeyyar:

vildan kızzzzzzzzz yumurtaların 18 cm değil milim olduğundadır nerdeyse benim boyumu bulacak yumurtarın:roflol::roflol::roflol::roflol:

baksen, beni biliyosun maalesef bebiş yokkk oyüzden biraz bilgi eksikliğim var.tutturabildiğimeyerimseniben

kıs belkim ben yanlış biliyom ne biliyon
ben 48 saat diye biliyom
neyse yaw size doktor söylüyo zaten günaşırı diye:jeyyar:

X