Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya arkadaşlr az öne gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi belli oldu ama biraz silik ve çok heyecanlandım..ne yapmalıyım ümitleneyim mi?ne olur bi cevap yazınn
evet canım ümitlenebilirsin ya pat diye oldu ama ne yapıyım okuyunca heyecanlandım gecen ay bende aynısı oldum ve hamiştim ama 2 hafta sonra düşük yaptım tedaviyleydi zaten yumurta takibi ama iğneli 6 aylık tedavinin 2 ayındaydım hamiş oldum ama dediğim gibi 2 hafta sonra yani 1 bucuk aylıkken düşük oldu doktorum 2 adetinden sonra tekrar başlarız dedi öyle işte şimdi beklemedeyim hayırlısı

kızlar bende 3 gün önce göbekten ovitrelle ignesi oldum .ne kadar aralıklarla cinsel iliski olmalı

kızlar bende 3 gün önce göbekten ovitrelle ignesi oldum .ne kadar aralıklarla cinsel iliski olmalı

canım iğneyı vurunduğun gunden itıbaren 4-5 gun boyunca hergun ılışkıye gır valla ben ole yaptım doktorum bole dedı bana hadı bakalım canım hayırlı olsun sakın stres yapma sositosositosositososito

canım iğneyı vurunduğun gunden itıbaren 4-5 gun boyunca hergun ılışkıye gır valla ben ole yaptım doktorum bole dedı bana hadı bakalım canım hayırlı olsun sakın stres yapma sositosositosositososito

sagol arkadasım ama benim esim makinist ve 2gündür evde yok caresizim valla 2gün araylada sansım biraz azalıyor sanırım ama ne yapalım allahtan ümit kesilmez:a015:

evet arkadaşlar veeee ev sahibimiz biricik belenayımızzz hamileeeeeeeeeeeeee ona allahtan sağlıklı bir hamilelik geçirmesini ve sağ sağlim bebeğini kucağına almasını diliyorummm.ve darısı olmayan herkesin başınaaa diyorum...

Kızlar sayfamızın mimarı iyi kalpli güzel arkadaşım Belenay hamile. Canım gözün aydın. İnşaallah keseli sıçanın sağlıkla gelir ve bu sayfadan resimlerini paylaşırsın.

vallamı:1shok:
amanın süper bi haber yaa :teytey::dance:
noluyo ya topik patlaması oluyo inanamıyorum ne bereketli bir yıl:hooray:

selra sen yenı mı basladın tedavıye klomen kullandın mı canım

gecen ay klomen kullandım ama catlatma ignesi yapmadı.by ay hem klomen kullandım arkasındanda ovitrelle igne yaptı.esim her gün evde olmadıgı icin biraz benim is zor sanırım .arkadas hergün iliski deyince biraz ümidimi yitirdim:ecrin_bebek:

cnm genelde gün aşırı yani 1gün yapıp 1gün bekletiyo doktorlar
senin dr ne sıklıkta birlikte olman gerektiğini söylemedimi
ayrıca eşim makinist demişsin 2 gün yok falan
spermler içerde 3 gün canlı kalabiliyolar cnm sen şimdi relax ol kafaya takma bunları rabbim kısmet edecekse eğer bebiş gelir:1hug:

belooooooooooşş normalde bu saatte girmem bişey dürttü beni girdim ve güzel haberini aldım tekrar tekrar tebrik ederim kıs gözün aydın ablamcımsüprizzzzz

vildancım gündüzleri genelde evde olmuyorum kayınvaldemde oluyoruz genelde o yüzden tatlık pek fırsatım olmuyo bide bu ara ev arama telaşındayız evimiz satılıyo ev sahibi satıcakmış.kendi evimize geçesiye kadar kirada olucaz...

belooooooooooşş normalde bu saatte girmem bişey dürttü beni girdim ve güzel haberini aldım tekrar tekrar tebrik ederim kıs gözün aydın ablamcımsüprizzzzz

kızlar ya bişiy sorcam cahilliğimi maruz görün ama yazışırken sizin yazdığınızı anında göremiyom bi sayfa geri bi sayfa ileri yapıp yeni yazdıklarınızı okuyabiliyorum nerden yazışıyonuz msn gibi anında görebiliceğim bi yer yokmu anlatın lütfen kafayı yicem ya:uhm:beloş normal yollamı kaç yıl üzerine hamiş oldu mera ettim allah tamamına erdirsin inşallah

kıs bizde ev arıyoz allah yardımcınız olsun zor iş
babamın aldığı evin teslim olmasına 1 sene vardı aslında çıkmıycaktık biz ama ev sahibim oğlunu everiyo:teytey: mecburen çıkmak zorundayız:dance:

Son düzenleme:

cnm bizde aynı dertten muzdaripiz malesef:1closedeyes:
yazdıktan sonra çıkıp geri giriyoruz
beloşum ablamcım tedaviyle hamiş kaldı :CüvCüv:
kaç yılda kaldığını bilmiyorum 4 aydır tanıyorum kendisini:1hug:

Bu hafta çok güzel haberler aldık ...Sevgili BELENAY......Mutluluğun daim olsunnnn ...Hamileliğin sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik yaşarsın.Tebrikler Canım tekrardana.s.:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…