Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kız bende 10 ay önce çikolata kistinden ameliyat oldum 6 cm di kendisi 6 ayda yerleşti sağolsunbenneyaptımkibenneyaptımki

ameliyat ol derse olacam canım
anlatırmısın nasıl bi ameliyat acılımı ...genel anestezilimi ...hastanede kalınıyomu:uhm:

ooo okyanusum maşallah canım siz baya büyümüşsünüz allah nazarlardan saklasın allah tamamına erdirsin inşallah canım sizin cinsiyet belli olmadımı daha

ameliyat ol derse olacam canım
anlatırmısın nasıl bi ameliyat acılımı ...genel anestezilimi ...hastanede kalınıyomu:uhm:

açık ameliyat oldu canım genel anestezi yapıyolar zaten hiç bişey hissetmiyosun 45 dakikalık bi operasyon ben 2 gün yattım hastanede ilk hafta biraz ağrı oluyo ama 1 hafta snr ev işi falan yapabiliyosun
kaç cm kistin

ooo okyanusum maşallah canım siz baya büyümüşsünüz allah nazarlardan saklasın allah tamamına erdirsin inşallah canım sizin cinsiyet belli olmadımı daha

büyüdük tabi teysesiii
2 gün snr 3 lü test var inşallah belli olcak bu sefer baya bi heyecan bastıı

hadi inşallah hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım ben çıkıyorum kendinize çok i bakın öptüm sizleri...

:1shok: oyyy anam ben açık ameliyatın acısını iyi bilirim sezeryanla doğum yaptım
kist 7 cm...çikolata kistinden şüphelendi kanda belli olacak bugün:bbo:

büyüdük tabi teysesiii
2 gün snr 3 lü test var inşallah belli olcak bu sefer baya bi heyecan bastıı

yerim onun dötünü büyüdü kocaman oldu:ecrin_bebek:
elimizi öpmeye ne zaman geleceksengözlerimebaksanab

burdayım okyanus biraz deprasyon takılıyodum :çok üzgünüm:
vildoşa ağlıyodum işte senağlama

doğsunda bi hayırlısyla ilk adım atınca sana getiririm el öpmeyesırnaşık şeysırnaşık şey
aynı öle sezoş gibi oluyo canımm 7 cm mi ne zamandır var bu sende:uhm:

çitosum üsülme ama en kısa sürede bağlatıcaklar neti vildoş bizden ayrı kalmaya dayamaz ki zaten yerimsenibenyerimseniben

kist hiç geçmiyo bende
en son 4 aralıkta muayene olmuştum cnm
sonra doktor beni başından attı
o zamandan bu zamana var demekki
sağ tarafımda sürekli sancım vardı bilemiyom korkuyom
2. bebişimin olacağından o kadar emindimki, şimdi umutsuzluğa düştüm galiba:1no2:

canlarım ben çıkyorum kendinize bebişlerinize ii bakın öpüyom hepiniziŞenizŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…