Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

senin adına sevindim bircancım rabbim kucağınada almayı nasip etsin

dua edecem cnm sana allah inşallah bebişini gönderir sana

çok duygulandım yaa net istiyom ben netsiz sizsiz duramam ben senağlama

çok saol çitoscum allah hepimizinkini sağ sağlim kucağımıza almamızı nasip etsin amin...

kızlar bişi soracağım..folil asid kullanıyoruz ya..bi ara birisi folik plus hakkında kötü bişiler çıktığından bassetmişti ama kim demişti hatırlamıyorum...
bu folik plus hakkında ne söylentisi varmış bilen eden varsa yazabilirmii

çok saol canım inşalla ondanda hayırlı sonuçlare alırız bakalım senin bebişin kaç haftalık oldu

bizimde aynı şekil-de canıum ikimizdede görünürde problem yok bu 6. ayım dı tedavide ama bu ay daha hastalanmadım inş sende bi daki ayy hastalanmazsın canım darısı başına

canım ben zaten hemen gelir gelmez yazacam size inş bi sorun çıkmazsa tabi sonucundan çok korkuyorum çitos beryal siz çekindinzmi hsg merak ettim
ben iki defa çektirdim canım hiç korkma ağrı kesici ilaç bile almadım çekildikten sonraki gün yat evde dinlen geçer canım..nerde çektiriyosun......?

evet canım olursa ilk olucak 1 2yıldır uğraşıyorum 1 aşılama 4 micro denedim yok hayırlısı diyelim

inşş bebiş geliyodur hayırlısıyla tatlımm..
kızlar hadi sumos kaçar biraz işlerim var hadi allaha emanet olun tontişlerrr

güle güle canım bende kaçıyorum kursuma gidicemkaydirigubbakcemile5

hemen basvur cnm zaman kaybetmemıs olursun sen tasınana kadar sıran gelır cnmm kızlar bende kaçıyorumm öptüm sizlerıııııı

güle güle benbilirim...pinkrose görüşmek üzere

bircan gözün aydın cnm bende dün içimde benimle birlikte yaşayan kist yavrımı gördüm
baya büyümüş her geçen gün gelişiyo
bikaç aya kadar doğururum herhal-tatlicadiarzu-

kız bende 10 ay önce çikolata kistinden ameliyat oldum 6 cm di kendisi 6 ayda yerleşti sağolsunbenneyaptımkibenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…