Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar nasılsınız ben dün dr a gittim bebeğimin kalp atışlarını dinledik çok güzel bi duygu allah isteyen herkese yaşatsın inşallah.2 3 gündürde mide bulantm başladı ve çok fena kabızım...

senin adına sevindim bircancım rabbim kucağınada almayı nasip etsin:emir_bebek:

eeeeh biraz öyle galiba meslegimden dolayı taşınacagınız yer yakınsa o kadardaa zor olmaz heralde canım ya testin inş iyi çıkar bende 2 gündür hastalanmadım çook heycanlıyım yaaaaa inş boşş çıkmaz bana dua edin yaaaa:nazar:

dua edecem cnm sana allah inşallah bebişini gönderir sana

çok duygulandım yaa net istiyom ben netsiz sizsiz duramam ben senağlama

çok saol çitoscum allah hepimizinkini sağ sağlim kucağımıza almamızı nasip etsin amin...

kızlar bişi soracağım..folil asid kullanıyoruz ya..bi ara birisi folik plus hakkında kötü bişiler çıktığından bassetmişti ama kim demişti hatırlamıyorum...
bu folik plus hakkında ne söylentisi varmış bilen eden varsa yazabilirmii

çok saol canım inşalla ondanda hayırlı sonuçlare alırız bakalım senin bebişin kaç haftalık oldu

canım benim hiç bir şey yok çok şükür görünürde eşimde de hiç bi problem yok artık doktor en son hsgye bakalım dedi çünkü görünürde hiç bi probleminiz yok dedi işte bende çok kararsızdım önce çekinmek istemedim sonra dedim her ay neden olmuyo diye düşüneceğime sorun varmı yokmu bakarız içimz rahat eder dedik ve inş çekinecez perşembe

bizimde aynı şekil-de canıum ikimizdede görünürde problem yok bu 6. ayım dı tedavide ama bu ay daha hastalanmadım inş sende bi daki ayy hastalanmazsın canım darısı başına

canım ben zaten hemen gelir gelmez yazacam size inş bi sorun çıkmazsa tabi sonucundan çok korkuyorum çitos beryal siz çekindinzmi hsg merak ettim
ben iki defa çektirdim canım hiç korkma ağrı kesici ilaç bile almadım çekildikten sonraki gün yat evde dinlen geçer canım..nerde çektiriyosun......?

ya ne seksı kız bens evmıyorum sinir oluyorum küçültcem nerdeyse okadar yanı.cok asırı değil böle dıyınce arklarda abarttın dıyor ama ben 80 beden olsun isterdım 90 ya ne demek:KK43:((neyse zayıflayınca gidiyor 38bedenken baktım ozmaankıler olmadı bana straples almısım onalr hayalsuan pahalı alıyorum sütyenlerı ev alırıdm onlara verdıgım paryla :KK43:((
sağolun kızlar dua edın bana .
herkes yazarda ben yazamam hamişim dıye ne biliyim ınancım gitti kızlar bend ebu ay 24de yumurta testı ve esımede sperm tesıne baktrcam oda yeterlıyse yazında fılm cekınırım napıyım.of anam
pınk senın il bebişmı olcak tatlım yok canm ben 25 ım ama sana pınk dıcem daha samımı
evet canım olursa ilk olucak 1 2yıldır uğraşıyorum 1 aşılama 4 micro denedim yok hayırlısı diyelim

eeeeh biraz öyle galiba meslegimden dolayı taşınacagınız yer yakınsa o kadardaa zor olmaz heralde canım ya testin inş iyi çıkar bende 2 gündür hastalanmadım çook heycanlıyım yaaaaa inş boşş çıkmaz bana dua edin yaaaa:nazar:
inşş bebiş geliyodur hayırlısıyla tatlımm..
kızlar hadi sumos kaçar biraz işlerim var hadi allaha emanet olun tontişlerrr

güle güle canım bende kaçıyorum kursuma gidicemkaydirigubbakcemile5

hemen basvur cnm zaman kaybetmemıs olursun sen tasınana kadar sıran gelır cnmm kızlar bende kaçıyorumm öptüm sizlerıııııı

güle güle benbilirim...pinkrose görüşmek üzere

bircan gözün aydın cnm bende dün içimde benimle birlikte yaşayan kist yavrımı gördüm
baya büyümüş her geçen gün gelişiyo
bikaç aya kadar doğururum herhal-tatlicadiarzu-

güle güle benbilirim...pinkrose görüşmek üzere

bircan gözün aydın cnm bende dün içimde benimle birlikte yaşayan kist yavrımı gördüm
baya büyümüş her geçen gün gelişiyo
bikaç aya kadar doğururum herhal-tatlicadiarzu-

kız bende 10 ay önce çikolata kistinden ameliyat oldum 6 cm di kendisi 6 ayda yerleşti sağolsunbenneyaptımkibenneyaptımki

X