Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kolay gesin vildancıgım işin zorrr alalh kolaylık versin ben ewlendigimden beri aynı ewde oturuyorum hayattaki en büyük fobim bir yerden bi yere taşınmak o yüzden zoor diyorum ama senin için nasıldır bilemem tabikii heeeee bu arada hastalandınmı canımm yanılmıyosam bugün olman lazımdı inş olmazsın

tütütütütü maşallah:nazar: ne hafıza varmış canım sende ... evet tam bugün olmam gerekiyodu 2 gün erken oldum
dünde doktordaydım endometriustan şüphelendi
kan verdim sonucu 1-2 saate kadar tlf edip öğrenecem

saol canım kutulamaya beklerim
allahtan ev hemen karşı apartman burdan alıp karşıya atacaz
benim içinde çok zor olacak yüksek sesli müzikten mahrum kalacam
tv de ev sinema sistemi takılı
pc de ev sinema sistemi takılı ...biz ailecek yüksek sesle dinlemeye alışığız en çok onda bocalıycazlaelaelaelaelae

canım ben zaten hemen gelir gelmez yazacam size inş bi sorun çıkmazsa tabi sonucundan çok korkuyorum çitos beryal siz çekindinzmi hsg merak ettim

tütütütütü maşallah:nazar: ne hafıza varmış canım sende ... evet tam bugün olmam gerekiyodu 2 gün erken oldum

pc de ev sinema sistemi takılı ...biz ailecek yüksek sesle dinlemeye alışığız en çok onda bocalıycazlaelaelaelaelae

canım sende endometrium mu çıktı ??çikolata kisti yanii

endometrius neymiş vildan???
işallah temiz çıkar...geçmişolsun...,
adetliyken nasıl muayene etti canım yoksa ultrasonlamı bakıyo öle olunca

kıs ben öğreteyim sana boş boş oturcana ör hem canında sıkılmaz akşamları felankaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

pek boşta sayılmam hergün buralardayım tıkır tıkır yazı yazıyom maşaalah sırnaşık şey
sen yinede bana örget aklımda bulunsun canımkaydirigubbakcemile3

göndermek istediğin kişinin resminin üzerine tıkla melikecim orada resimlerde arkadaslık et yazısının üzerine tıkla tamam tamam de oluyo hayatım

ya ne seksı kız bens evmıyorum sinir oluyorum küçültcem nerdeyse okadar yanı.cok asırı değil böle dıyınce arklarda abarttın dıyor ama ben 80 beden olsun isterdım 90 ya ne demek:KK43:((neyse zayıflayınca gidiyor 38bedenken baktım ozmaankıler olmadı bana straples almısım onalr hayalsuan pahalı alıyorum sütyenlerı ev alırıdm onlara verdıgım paryla :KK43:((
sağolun kızlar dua edın bana .
herkes yazarda ben yazamam hamişim dıye ne biliyim ınancım gitti kızlar bend ebu ay 24de yumurta testı ve esımede sperm tesıne baktrcam oda yeterlıyse yazında fılm cekınırım napıyım.of anam
pınk senın il bebişmı olcak tatlım yok canm ben 25 ım ama sana pınk dıcem daha samımı

slm kızlar nasılsınız ben dün dr a gittim bebeğimin kalp atışlarını dinledik çok güzel bi duygu allah isteyen herkese yaşatsın inşallah.2 3 gündürde mide bulantm başladı ve çok fena kabızım...

canım ben zaten hemen gelir gelmez yazacam size inş bi sorun çıkmazsa tabi sonucundan çok korkuyorum çitos beryal siz çekindinzmi hsg merak ettim

yok canım ben çektirmedim şükür gerek kalmadı :Saruboceq:
vildoş çektirdi o biliyor canım

bu arada hamişler kız boş otrmayın ben bile örgu başladım +ders calışıyorum valla örğü stres için bire bir hem kollarınız sarkmaz örun hemen:kızgın:
ben pembe başladım önden fermarlı kız hırkası benım olmassa size yollarım:KK43:

eeeeh biraz öyle galiba meslegimden dolayı taşınacagınız yer yakınsa o kadardaa zor olmaz heralde canım ya testin inş iyi çıkar bende 2 gündür hastalanmadım çook heycanlıyım yaaaaa inş boşş çıkmaz bana dua edin yaaaa:nazar:

kızlar pc virüs tarama yapıyo çok yavaşladı
hepinize teşekkür ederim allah sizinde gönlünüze göre versin inşallah
rabbim bütün dileklerinizi gerçekleştirsin:Saruboceq: aminn

pek boşta sayılmam hergün buralardayım tıkır tıkır yazı yazıyom maşaalah sırnaşık şey
sen yinede bana örget aklımda bulunsun canımkaydirigubbakcemile3

:nazar::nazar::nazar:maşallah canım
ben boyuna internetten örnek bakıyom bilgisayara yükledim hepsini elimdeki bitince sırayla yapıcam perşembe günü ip alıp battaniye örcem kuzucuğuma:emir_bebek::emir_bebek:
haroşa ve düz örgüden yapıyorum çok kolay

kızlar hadi sumos kaçar biraz işlerim var hadi allaha emanet olun tontişlerrr

X