Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

:mymeka:aşağıdaki arkideşler niçin konuşmuyorsunuz deli gibim kendi kendime konuşuyom

vildan çitos beryal benbilirim hakça yeb tatlı bebek merve85 ve ismini yazamadıklarım nasılsınız bakalım?
geçmişi okuyamadaım ne çok yazmışınız ne var ne yok bana bi özet geçiverin barii-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
hamişler bebişler nasıl üzüyolarmı bakiim annişleri?

hoşgeldin okyanus nerelerdesin cnm sen yaw
yine hey heylerin yatıyamı geldilersırnaşık şey

ben geldim citos ben konuşurum şimdi
anahtarı aldık artık misafirim bu evimde
akşama toparlanmaya başlıyorum
hayrınıza bi el atın ben nasıl içinden çıkacam yaww

vildan çitos beryal benbilirim hakça yeb tatlı bebek merve85 ve ismini yazamadıklarım nasılsınız bakalım?
geçmişi okuyamadaım ne çok yazmışınız ne var ne yok bana bi özet geçiverin barii-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
hamişler bebişler nasıl üzüyolarmı bakiim annişleri?

amanda okyanusum gelmiş hoşgelmiş nasılsın tatlım benim seni merak ettik kaç gündür neredeydin sen hakcam hergün seni sordu merak etti biz bebişle iyiyizde sen nasılsın bakalım ondan haber ver bugün kardelen 32 arkideşimiz hamişmiş o haber verdi birde missismis var oda hamişŞenizŞenizŞeniz

niyçin cvb vermiyosunuz benn çook mutluyum arkadaşlar hastalıgım 2 gün gecikti inş olmamda hamileyimdir ama kalbim yerinden çıkaacak gibi sizinle paylaşmak istedim

kızlar biraz grip oluyo gibiyim burnum akıyo şıpır şıpır yaa:çok üzgünüm:..of yaa..vildan hayrola canım taşınıyomusun..ona göre yardıma gelelim canım:eek:

çitosum nasılsın bebiş nasıl bakalım benbilrim canım sen escales fatma hulya melike sizlerde hoş geldiniz yenisinz heralde nilüfercim sen nasılsın okyanus ve pink rose nasılsınız bakiyim kızlar

ben geldim citos ben konuşurum şimdi
anahtarı aldık artık misafirim bu evimde
akşama toparlanmaya başlıyorum
hayrınıza bi el atın ben nasıl içinden çıkacam yaww

canım benim ben yardım ederdimde bu halimle sana faydamdan çok zararım olur delikafadulden
demek bu kadar çabuk taşınacanız içim burkuldu :çok üzgünüm:senağlama

çitosum nasılsın bebiş nasıl bakalım benbilrim canım sen escales fatma hulya melike sizlerde hoş geldiniz yenisinz heralde nilüfercim sen nasılsın okyanus ve pink rose nasılsınız bakiyim kızlar

hg sumos ben iyiyim canım sen nasılsın Şeniz

hoşgeldin okyanus nerelerdesin cnm sen yaw
yine hey heylerin yatıyamı geldilersırnaşık şey

hb canıım ay evdeyim kız örgüye düştüm boyuna örüyom evde hem oyalanıyorum ii oluyo yani sen napıyon ev mi buldun kız ee sen şimdi giremessin topiğe bi süree:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar biraz grip oluyo gibiyim burnum akıyo şıpır şıpır yaa:çok üzgünüm:..of yaa..vildan hayrola canım taşınıyomusun..ona göre yardıma gelelim canım:eek:

geçmiş olsun ablamcım
evet taşınıyorum yaa nihayet sonunda bende inanamıyorumhihoyyythihoyyyt

X