Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar eger ılgılenırsenız sıze bıkac bısey soylenek ıstıyorum
cocuk yapmak ıcın pazar pazartesı carsamba ve persembe aksamları calışın.cocugun dogdugun gun onemlıymış dını acıdan yanı.hangı aksam hamıle kaldıysanız ertesı gun oluyomus cocuk yanı cocugunuz salı gunu dogduysa sız pazartesıden hamıle kalmıssınız oluyomus.
bılıyomusuz bılmıyorum ama hanı su gun dogan cocuk alım olur işte su gun dogan ıyhuylu olur dıyolar ya o acıdan soyluyorum bunları.
sadece sızınle paylasmak ıstedım karar sızın tabı ben bu konuda cok hassasımda

keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içiyor benim kociş... valla harika enerjik yaptı hiissediyorum bakalım haftaya tekrar spermiogram tahlil yaptırcaz.. yükselmişse değerler burdan size yazarım kızlar...[/QUOTE]

tmm cnm ben ikisinide deniyim kuvvetlice full döşeyeyim yaz test sonucunu:1hug:

evet bunu bende biliyordum canım benim evlilikle ilgili dini kitabımda okumuştum sağol canıma.s.

ben artık çıkayım arkadaşlar işlerimi yapayım mesai doluyo yarın görüşürüz

dılnur gunler dogru demı cnm eksık yada fazla var mı
bıde eger o kıtapta yazıyosa su gunlerde dogan soyle oluyo yazıyosa bana ozelde msj atarmısın cnm

yazıyodu özelliklede birgün vardı ogün doğan çocuk asi oluyordu ama annemlerde kaldı be güzelim şimdi söyleyemiycemki ama aklımda kalan perşembe ve cuma günü daha hayırlıydı
diğerlerinide okul kapanınca gitcem ozaman alabilirim anca k.bakma canım ya şimdilik yardımcı olamıyorum:1hug:

hoşgeldin yeb biz iyiyiz canım sen nasılsın:1hug:

Hoşbulduk canım. Ben iyiyim sen nasılsın. Adetin gecikmiş inşallah hamilesindir. Zaten bişey hissetmeden hamile kal hissedince çıkmıyor sonra hayal kırıklığı ama sen bu ay inşallah bunu yaşamayacaksın. ben çalışmaları kendi haline bıraktım üff sıkıldım kür yap aman sabah kalk bal falan işin gidişine bıraktım. olursa olur napıyım strese sokunca oluyomu

tamam cnm olsun ben arastırıyorum ama bulamıyorum netten falan

ıyi güzell ben bu gün olayını nasıl yarlıycam yumurtlama günüm bellimi hadi o gün doğan çocuk asi oluyor diyorlar ya o benim tam yumurtlama günümse napıcam. Kızlar bu bizim gibi hamile kalmak için ugraşan bayanlar için çok zor. benim bi arkadaşım var 2 çocuğu var isteyince namaz kılıyoruz dua edip yapıyoruz diyor o günde hamile kalıyorlarmış. Hani onların adına seviniyorum da. kendi adıma hayıflanıyorum sen onca zaman ugraş yap olmasın adamlar tek vuruşta 12 kadeeeeeeeeer

haklısın canım inşallah öyle olur ya çok merak ediyorum aslında ama kendime gecikme payı verdim haftaya yapıcam testi tabi kırmızı kartı yemezsemkafamçokkarıştı
Buarada hamile kalanların çoğuda bakıyorumda herşeyi bıraktıktan sonra hamile kalmışlar sanırım kendi haline bırakınca daha iyi inşallah sende en yakın zamanda hamiş kalırsın canım Allahım hepimize nasip etsin:Saruboceq::1hug:

cnm bu cocuk bı kere oluyo bı kere dunyaya gelıyo gerıye donup duzeltme sansında yok. o yuzde 1 ay gec olsun ama guzel gunlerde dunyaya gelsın daha hayırlı evlat olsun dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…